2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Arkadaşlar moral bozmak istemem ama ek atama olmazsa işiniz çok zor 89 la kapatan bölümler var ve bu puanlar 2012dede geçerli eğer ek atama olmazsa çok çok iyi puanlar almalısınızki 2011 lilerin önüne geçin lütfen sizde ek atamaya destek verin yoksa sizinde işiniz çok zor olucak malesef

katılıytorum..benim yazmayı istediğim yerler hep 94 le kapatmış.5-6 kişi kadro vermiş bi kurumu.94 küsürle 96 küsür arası 5 kişi yerleşmiş.pooof işim zor ama en azından denedim diyeyim.

Herkese mrb..
Ben de bu yıl kpssye hazırlanıcam, 3 denemeden sonuç alamadım :KK43: bu sene sıkı hazırlanmayı planlıyorum.
2 aylık evliyim bakalım hem evlilik hem ders çalışma nasıl gidecek.

Herkese mrb..
Ben de bu yıl kpssye hazırlanıcam, 3 denemeden sonuç alamadım :KK43: bu sene sıkı hazırlanmayı planlıyorum.
2 aylık evliyim bakalım hem evlilik hem ders çalışma nasıl gidecek.

eğer çocuk yoksa çalışmana bir engel yok cnm.ben 2008 de çalışmadığıma yanıyorum şimdi.çocuk yoktu rahattım.evli olmanın bir sakıncası olmuyro hatta daha bile iyi.kendi evin kendi düzenin..şimdi 2 çocukla niyet ettim bakalım.

nasıl yapacağız senin planın varmı.temelin nasıl derslerde[/Q
cnım ben bir buçuk aydır belki 2 aay tam bilmiyorum az da olsa çalışıyorum..tarihi matematiği vatnadaşlığı vs tekrar ettim..ben daha çok genel kültüre yöneldim..zayıf çünkü..tarh ve vatandaşlık ama matematiğede çalışıyorum full yapmam lzım zaman kazanayım diye:)
hergün çaışıyorum evdeyim tam bir planım yok ama konu çalışıp özellikle video izleyip soru çözüyorum birde bu arada kpdsye hazırlanmaya başladım..

İSTANBUL'DAKİ ÖĞRETMENLERİMİZ 2. KEZ TAKSİM MEYDANINA İNİYOR 18 EYLÜL PAZAR
Yer: Taksim Meydanı İRTİBAT İÇİN: Yasemin: 0506 769 78 32, Nilay: 0554 299 71 51,
Tarih: ‎18 Eylül 2011 Pazar 11:30

evet arkadaşlar imkanı olanlar katılabilirse çok iyi olur olmayanlara zaten sözümüz yok unutmayın bu eylemler sizinde önünüzü açmak için hepimizin atanabilmesi için eğer bir kez hak yeniyorsa bunun devamıda gelir malesef bakınız 2010 kopya olayından mağdur olan 2011 liler ve malesef bu yüzden minimum 90 alması gereken 2012 liler

elbette çalışmak çok önemlidir ama atama olmayınca malesef 88 ler 90 lar işe yaramıyor
haydi arkadaşlar sesimizi duyuralım haksızlığa boyun eymeyelim hep beraber İSTANBUL EYLEMİNE

benim bu dördüncü kpss denemem olucak daha kitap alıp çalışmaya başlmadım elimde yaprak testler var bide tarih coğrafya ve türkçem fule yakın konu çalışmasamda olur diye düşünüyuorum ama matematiğim çok berbat

arkadşaım zihin haritası harika bir şey onu çıkarıcam

ama banada rica etsem linkleri yollarmısın çok yararlı bir paylaşım olmuş bu

süpersiniz kızlar bende başlayacağım insallah ama plan yapmadım daha hep erteliyorum bugun yarın diye bakalım artık ne zaman başlayacağım :KK43:

hepınız hoşgeldınız kızlar....benım de nette ındırmedıgım vıdeo kalmadı sanırım:)) kursa gıtmeyecegım eşimin mat ı zaten çok ii anlamadıgım bırsey olursa ona sorarım artık:)))

benim bu dördüncü kpss denemem olucak daha kitap alıp çalışmaya başlmadım elimde yaprak testler var bide tarih coğrafya ve türkçem fule yakın konu çalışmasamda olur diye düşünüyuorum ama matematiğim çok berbat

arkadşaım zihin haritası harika bir şey onu çıkarıcam

ama banada rica etsem linkleri yollarmısın çok yararlı bir paylaşım olmuş bu

benimde matematik full oluyor.tarih coğ,vat berbattttt...onlara çalışıyorum.matematiğide hızlandırmak için hergün çözüyorum

kızlar merhaba nasılsınız :) akşama kadar ders çalıştım , sonra dışarı çıktım gezdim geldim şimdi biraz daha ders çalışacağım :)

Önlisans kpss : 372 gün

yaw kızlar ii akşamlar tekrar:)
bana fikir verin kafam karıştı biraz..
kpds kasıma girsemmi 2 ay var önümde ing de intermediate upper gibi sanırım..ama baktım sorulara karışık..kurslarda pahalı baya şuan çalışmıyorum herhangi bir işte..
ne yapsam acaba bahara mı kalsa bu hayal..

walker maşallah ya sana:):)bugun hiç çalışasım gelmedi evdeydim de..

Sağol canım :)

Bende evdeyken değerlendireyim dedim :)
program yapmıştım.. artık programa göre çalışmıcam o zaman kasılıyorum canım hiç istemiyor zorunluluk gibi geliyor ...
çalışmayı eğlenceli hale getirmek için canım ne isterse onu çalışıyorum kendimi kalıba koymayacağım :) türkçeden 200 soru çözdüm bugun şimdide
biraz sayısal matematik bakayım diyorum :)

yaw kızlar ii akşamlar tekrar:)
bana fikir verin kafam karıştı biraz..
kpds kasıma girsemmi 2 ay var önümde ing de intermediate upper gibi sanırım..ama baktım sorulara karışık..kurslarda pahalı baya şuan çalışmıyorum herhangi bir işte..
ne yapsam acaba bahara mı kalsa bu hayal..

benimde ingilizce aynı seviyede sayılır.ama kpds kurssuz olmuyormuş öyle diyorlar.yada sadece ona yoğunlaşacaksın.bende girmeyi isterim ama kursa gitmek isterim önce.

X