2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kadıköy akmara gittim adamakıllı kitap bulamadım 2012ler iki hafta sonra gelicek dediler olanlar ortaöğretim önlisanstı, lisans için kaynak bulamadım çıkmış soruları ve güvender coğrafya soru bankası aldım sadece. iki hafta sonra tekrar gidicem..

kızlar anayasaya nasıl çalışıyorsunuz?

yazarakta çalısabılırsın ama ben sürekli okuyorum ...çünkü 1 kelıme bıle önemlı artık....lisedeyken bır biyolojı dersıne nasıl çalısırdık mesela;
okurduk okurduk sonra kıtabı kapatıp aklımızda kalanları yazardık..bu yöntem de cok faydalı.....

biliyorum canım bunu. Bu linkte sorun vardı. Yarıda kalıyordu. şimdi denedim yine aynı. Sen indirdin mi?

ben geldim :KK61: Nasıl gidiyo kızlar çalışmalar...? :KK66:
Sevgi meleği benim soru bankasına ihtiyacım var özellikle tarih için. Var mı elinde bunla ilgili bi link ? :KK61: Bi de kızlar ben böyle pcden çalışasım gelmio. Elimdeki dökümanların çıktısını alıp çalışsam bana çok mu pahalıya gelir ki ? :26:

ben geldim :KK61: Nasıl gidiyo kızlar çalışmalar...? :KK66:
Sevgi meleği benim soru bankasına ihtiyacım var özellikle tarih için. Var mı elinde bunla ilgili bi link ? :KK61: Bi de kızlar ben böyle pcden çalışasım gelmio. Elimdeki dökümanların çıktısını alıp çalışsam bana çok mu pahalıya gelir ki ? :26:

elbette :)
yediiklim yayınları tarih-coğrafya soru bankaları
Kpss tarİh testlerİ pdf 42 ayri test
Uzman Kariyer Soru bankas 2010 Forum kpss sorular,kpss 2011 kpss 2012 kpss sonular

bakın kızlar ne buldum :)))

güney çephesinde illerin kurtuluş sırası : MUA
Maraş
Urfa
Antep
• mısırda kurulan türk islam dev. TEMA
T olunoğulları
E yubiler
M emlükler
A kşitler
• denızcı beylıkler..: CAM KıS
C andarogulalrı
A ydınogulalrı
M enteseogulları
K aresıogulları
S aruhanogulları
• kutadgu Bİlig-yusuf has hacİB (İkisindede İ VE B HARFİ VAR)
A tabetül hakayık-A hmet yüknaki (ikiside A harfiyle başlıyo)
divan-I lügatit türk-kaşgarl-I mahmut (I harfi ikisindede var)
• MEBA Balkan Savaşlarında kaybettiğimiz yerler:
Makedonya, Ege Adaları, Batı Trakya, Arnavutluk
• BİD Milletvekilinin düşmesinde meclis kakarı gereken haller:
Bağdaşmazlık, istifa, devamsızlık
• ilk özel matbaa (Sait E.-İbrahim M.): lale devri
ilk devlet matbaası (Matba-ı Amire) : III. Selim
ilk resmi gazete (Takvim-i Vekayi) :II. mahmut
ilk özel gazete ( Tercuman-ı Ahval): Tanzimat dönemi
• Sevr sntlaşmasındaki başlıklar == SIKBoğazDOY
S ınırlar
I stanbul
K apitülasyonlar
BOĞAZ lar (komisyonu)
D uyunu umumiye (borçlar)
O rdunun terhisi
Y abancı okullar

devamına aşağıdaki adresten bakabilirsiniz, çok uzun hepsini yazamadım :)

KPSS TARİH KISA KODLAMALAR | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir

ayıca sol tarafta kpss dökümanları yazan yerde bir sürü test ve deneme sınavı var, kaynak sıkıntısı olan kızlar kaçırmasın :))

çalışmalar nasıl gidiyor sanırm ben yavaş ilerliyorum biraz yazarak çalıştığım için osmanlı develtınde duraklamadayım yarısndayım

bakın kızlar ne buldum :)))

güney çephesinde illerin kurtuluş sırası : MUA
Maraş
Urfa
Antep
• mısırda kurulan türk islam dev. TEMA
T olunoğulları
E yubiler
M emlükler
A kşitler
• denızcı beylıkler..: CAM KıS
C andarogulalrı
A ydınogulalrı
M enteseogulları
K aresıogulları
S aruhanogulları
• kutadgu Bİlig-yusuf has hacİB (İkisindede İ VE B HARFİ VAR)
A tabetül hakayık-A hmet yüknaki (ikiside A harfiyle başlıyo)
divan-I lügatit türk-kaşgarl-I mahmut (I harfi ikisindede var)
• MEBA Balkan Savaşlarında kaybettiğimiz yerler:
Makedonya, Ege Adaları, Batı Trakya, Arnavutluk
• BİD Milletvekilinin düşmesinde meclis kakarı gereken haller:
Bağdaşmazlık, istifa, devamsızlık
• ilk özel matbaa (Sait E.-İbrahim M.): lale devri
ilk devlet matbaası (Matba-ı Amire) : III. Selim
ilk resmi gazete (Takvim-i Vekayi) :II. mahmut
ilk özel gazete ( Tercuman-ı Ahval): Tanzimat dönemi
• Sevr sntlaşmasındaki başlıklar == SIKBoğazDOY
S ınırlar
I stanbul
K apitülasyonlar
BOĞAZ lar (komisyonu)
D uyunu umumiye (borçlar)
O rdunun terhisi
Y abancı okullar

devamına aşağıdaki adresten bakabilirsiniz, çok uzun hepsini yazamadım :)

KPSS TARİH KISA KODLAMALAR | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir

ayıca sol tarafta kpss dökümanları yazan yerde bir sürü test ve deneme sınavı var, kaynak sıkıntısı olan kızlar kaçırmasın :))

ve ayrıca sitenin facebook sayfasında sürekli soru çözüyoruz :))) net başında olan kızlar için iyi gelebilir

sayfa adresi: Online KPSS | Facebook

bunların hepsini ben zaten başından beri söylüyorum canım :)
beni dinlemiyor musunuz :KK43:

tarihe nasıl çalışıyorsunuz kızlar önce konuyu okuyormusunuz.

çalışmalar nasıl gidiyor kızlar benim aklım hep olan terör olaylarında çok etkılenıyorum sanırım seneye doğuya tayınımız cıkcak nasıl olucak bılmıyorum baktıkça yaşananlara çok kotu oluyorum arkadaşlarım var onlarda çok kotu yaşanlar hergün bir şehit haberi beni çok hırpaladı rabbım eşimi ve tüm silah arkadaşlarını polısımızı öğretmenımızı korusun ....

çalışmalar nasıl gidiyor kızlar benim aklım hep olan terör olaylarında çok etkılenıyorum sanırım seneye doğuya tayınımız cıkcak nasıl olucak bılmıyorum baktıkça yaşananlara çok kotu oluyorum arkadaşlarım var onlarda çok kotu yaşanlar hergün bir şehit haberi beni çok hırpaladı rabbım eşimi ve tüm silah arkadaşlarını polısımızı öğretmenımızı korusun ....

bende emekli bir astsubay kızıyım babam çok ölümlerden döndü dağa giderlerdi yan komşumuzun küçük oğlu vardı 3 sene babasını tanıyamadı babası komondoydu bayramda gelirdi 2 gün kalır giderdi küçücük yaşımda terörü öğrendim neden askerlerimizi öldürüyorlar diye sorardım çok asker arkadaşım şehit çocuğu oldu helebir tanesi babam gelicek derdi ağlardım binlerce askerimiz şehit oldu ve hayla oluyor. eskiden doğuya gitmekten korkan tek askerlerdi şimdi polis aileleride korkuyor çok üzülüyorum onlarda şehit düşüyorlar.
bu ne zaman bitecek artık Allah tüm askerlerimize korucularımıza yardım etsin.

amin canım ne zman biter bilmiyoruz ama gerçekten yaşanlar kaldırılcak gibi değil benımde bır arkadasımın esı sehıt dustu gecen yıl yaşanlara bakınca kafa yıyceke konuma gelıyorum çoçuklarını arkadaslarımın bıle cogu okula gonderemıyor olaylardan dolayı öğretmenler gelmiyor zaten asker çoçuğu diye dışlıyorlar dogudakı öğrencıler rabbım hepsını korusun dualrınızı esırgemeyın kızlar bu vatan hepımıızn bızler sıın yerınıze gıdıyoruz ama gelın gorurkı neler yasıyoruz nelerle karsı karsıyayız

problemlerle çook problemim var
ne yapcam çözemedikce ders çalışasım gelmiyo deneme sınavına bir hafta kaldı daha sayı problemlerindeyim napcam ya nasıl halledeyim şu problemleri bi akıl verin

günaydın kızlar nasılsınız bakalım.ben idare eder işte bulduğum arada özet çıkarmaya uğraşıyorum.gündüz pek olamıyor gece yarısı yada sabahın kör vaktine kalıyor.çok uykum oluyor.bu uyku işine bi çözüm bulmam lazım bünyem nasıl alışacak bilmiyorum.7 satten fazla uyumuyorum ama ders çalışırken çok uykum geliyor.şöyle gözüm açık zinde olmak istiyorum.

tarihin 15 videosundan 3 ünün özetini çıkardım
coğrafyanın 6 videosundan 4 ünün
türkçedende 9 videosundan 1 inin özetini çıkardım.bayrama kadar bu özet işini bitirebilsem keşke.sonra mp3 le dinlemeye ve soru çözmeye başlayacağım..

X