2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

haklısın kuzucum rabbim yardımcımız olsun olduğu kadar artık

geç kaldım ama cevap dağların uzanış yönü olcak
çünkü ısparta daha iç kesimlerde

bu arada dün 150 tarih çözdüm 50 kadarda matematik çok az ama artar inş.

Aöf kastediyosan hiç sorma kazığın önde gideniydi

hadi beeee ozaman vizeler kolaydıki finallere yüklendiler.durum çokmu vahim sevgi meleği ?

kızlar buarada tarihteki 19 net rekorumu bugün itibariyle kırıyor ve 25 yükseliyorum tabi 1 hafta sonra ne olur bilemem ihtiyaçın denemesinde bu net sayısı 23 -24 -25 yükselsede napalım yani buarada 120 tarh çözdm tekrardan snra.beyn sulandı.yanlışlarımda dikkatsizliğimdendi ama bilmediğim yani kitapta göremedim bilgilerde vardı

Geçecek kadar alırım canım ya Allahtan konulara çalışmıştım çıkmış soru çok azdı maliyet hariç.
netlerin içinde çok tebrik eederim

Geçecek kadar alırım canım ya Allahtan konulara çalışmıştım çıkmış soru çok azdı maliyet hariç.
netlerin içinde çok tebrik eederim
tşk ederim gönlü güzel arkadaşım ama baksana basit yayınlardan çözüp çözüp gelmişim adli yargıçlık sınavında çıkmış olan ve benim hiç kaynaklarda dahi rastlamadığm bir soru vardı diyrdum onu buldum sayende hemen paylaşayım vardır belki benim gibi görünce ifadesinde olacak olan

- Avni takma adıyla şiirler yazan Osmanlı Padişahı Fatih sultan mehmettr.
-Muhibbi adıyla şiirler yazan ise Kanuni sultan süleymandır.

valla aöf de çoğu şey yabancı geldi bana o kadar soru çözdüğüm halde kpss den çok farklı mesela üslü sayıları yapamadım soruyu ama en azından konusu tanıdık onun aöf öyle değil çok sıkıldım sınavda sıcaktıda hava. bilmiyorum artık ne olacak bugünkü derslerimin üçünün vizesi iyiydi Allahın izniyle geçerim diye düşünüyorum eve yeni geldik sabah onda sınavdan çıkmıştım düşünün artık tamircideydik bekledik baya. biraz bakayım türk vergi sistemine yarım saat sonra mevlüde gideceğiz burda sünnetler genellikle mevlütle yapılıyor. inşallah akşam devam edeceğim yarınki derslerden korkuyorum doğrusu tam sınırdayıım 47-50 notlarım inşallah geçeriz.

Kızlar bende dershane sınavlarına girmek istiyorum ama çok para istiyorlar birisi 20 tl istedi bi seferinde. İstanbulda bildiğiniz adam gibi varmı dersane girebileceğim

hangi dershane 20 TL istemişse yuh diyorum isim yapmış ihtiyaç akademi bile 5 TL alıyor..

Canım sorular çok mu ayrıntıydı acaba. Canını sıkma ufak tekrarlarla hatırlarsın. Sadece tarih kötüyse sorun depilki halledersin

matematikte konuların yarısındayım canım..geometriye hiç başlamadım zaten..o yüzden matematiğin çoğu sorusu boş..kalan derslerde de tarih hariç gerisi idare ederdi..ama tarihim berbat ötesi.. 15 doğru 13 yanlış.. sorular çok ayrıntı değildi. tarihi tekrar etmemenin sonuçları işte

fatmagülün abisi gibi mi ay çok güldüm buna

bu kitabı komple internetten indirebileceğimiz bi link adresi var mı canım.. bende iyice beleşe alıştım

Antalya ve ıspartadaki yağışların farklı olmasının sebebi dağların uzanış yönüne bağlıdır.
Bunun sebebi ise denizin nemli etkisinin iç kesimlere ulaşamamısıdır.Dağlar nemin içeri girmesini engeller.

Şöylede düşünebiliriz nem dağlara çarpar ve dağlar neme geçit vermez.Bu yüzden akdeniz bölgesinin iç kesimlerinde kalan şehirlerde nemde, yağışta fark olur.
Ama bide ege için düşünelim egede dağlar kıyıya diktir ve oyüzden akdenize göre dağların arasındaki boşluklardan nemli iklim iç kesimlere daha çok ulaşır.

Kizlar gunaydin butun kismetse cografya tekrarina baslayacagim Sorulara bakarken feldspat maden diye bir sey gordum o ndir bilen varmi ilk defa rast geldim

Kizlar gunaydin butun kismetse cografya tekrarina baslayacagim Sorulara bakarken feldspat maden diye bir sey gordum o ndir bilen varmi ilk defa rast geldim

Tatlım seramikte kullanılan bi madde o...

Aöf bugün süperdi 4. sınıf oldum galibaaaaaaa :97:

bugün kendimi veremiyorum derse ,sinirlerim bozuldu tam başlıyorum bir bakıyorum ki başka yerlerdeyim

bana aöf sorular çok zor geldi başka arkadaşlarlada görüştüm onlarda öyle berbat geçti Allahtan vizelerim fena değil inşallah geçerim. yarından itibaren burdan bol bol yazışıcaz yarışırız artık.

Tatlım seramikte kullanılan bi madde o...

Aöf bugün süperdi 4. sınıf oldum galibaaaaaaa :97:
iyi bari senin iyi geçmiş bana çoğu şey yabancı geldi bir ay sonra görürüz artık geçtim mi kaldım mı bilmiyorum ama şu an çok pişmanım gidip aöf kayıt olduğuma kpssye çalışamadığım saatlerime acıyorum

canım saate bak süre tut mesela 30 dk dolmadan kalkmayacağım şu sorularıda çözeceğim de hedef belirle

resmen oynaya oynaya çalışıyorum 1 konu okuyosam 1 saat geziyorumya deliricemm .kafam bom boş olsaydı aklımda sadece kpss olsaydı keske.rüyamda gördüm 95 almıstm yok diyodum ya alamam imkansız kağıda bakyodum baska birinin bize verilen seyde karne gibi sonra değişirip kendi karnemi alıyorsum puan 63 yanlıs karne verdikleri içinde ödül fiş veriyolardı artık nydi bilmemm o fişle bile çeyiz alabilirmiyim diye düşünüyordum ne olucak halimiz ya .sen çalışmıyormusun ya da nerede çalışıyrsun sorularından bıktım evde çalışıyorum ben diyorum bazılarınada çalışmıyom kardeşim çalışmamaktan hoşlanıyorum ben diyesim geliyor

Canım böyle düşünme lütfen ben uğraşmamak için çok çalıştım finansla tvsye. çoğu çıkmış soruydu ama ben 3 kere çözdüğüm için artık soruyu bile okumadan cevapladım. dünkülerden de heralde geçecek kadar alırız vizemiz yüksekti onlarda. tvs ve finansa hasta olmasaydım vizede yüklenirdim şimdi bu kadar çözmeme gerek kalmazdı ama napalım şans işi bi yerde şimdi tamamen kpss odaklanabiliriz.

Errese:
Feldispat cam sanayii, seramik sanayi, kaynak elektrodları ve boya sanayinde kullanılan önemli bir endüstriyel ham maddedir.

Türkiye 130 milyon tonluk rezervle dünya toplam rezervleri içinde yüzde 10’luk paya sahiptir. Önemli feldispat yatakları Manisa, Demirci, Kütahya-Simav, Aydın-Çine ve Muğla-Milas bölgelerinde yer alır.

canım yarından itibaren birlikte çalışırız daha iyi olur sıkma canını insanlar daha neler söylüyorlar boşver sen çalışsanda mutlu olmazlardı zaten. sen hangi dersi çalışıyorsun şimdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…