2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Kızlar bende dershane sınavlarına girmek istiyorum ama çok para istiyorlar birisi 20 tl istedi bi seferinde. İstanbulda bildiğiniz adam gibi varmı dersane girebileceğim

Canım avrupa yakasındaysan muratın haftaya turkıye genelı denemesı var, telefonlar bır sor ıstersen. Ben avcılardayım ama sıger subelerını de arayabılırsın. Ben ucretsız dıye bılıyorum

Canım avrupa yakasındaysan muratın haftaya turkıye genelı denemesı var, telefonlar bır sor ıstersen. Ben avcılardayım ama sıger subelerını de arayabılırsın. Ben ucretsız dıye bılıyorum

Yok canım anadolu yakasında tuzla-pendik civarındayım. murat var burdada bir sorayım tatlım tşk ederim

Yok canım anadolu yakasında tuzla-pendik civarındayım. murat var burdada bir sorayım tatlım tşk ederim

canım pendikte penbil dersanesi var ben gittim sordum türkiye geneli deneme sınavları 7,5 liraymış, sitesinden üye olup sınav günlerini takip edebiliyormuşsun, ben orda girmeyi planlıyorum

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız duru denemem erres, ve diğer kızlar iyisinizdir inşallah

duru cnm çok tşk ederim geçmiş olsun dileğin için, çok şükür iyiyim ,dünde devam etti halsizliğim, biraz önce nasıl bir uykum geldi anlatamam ama kahve yaptım kopkoyu bişi:)) uçtu gitti:)) kolay gelsin cnm sanada, vatandaşlık biraz zaman alıyor insanın,
mesela ben idare hukukundan bıktım ve bıraktım ,gelmesi bile ihtimal olan o konu 2 günümü aldı

denemem canım banada oluyor bende cok evden cıkmam genelde senin gibiyim, ben sadece haftasonları çıkıyorum, bunalıyorum bende ama koltuga nerdeyse yapıştırmaya çalışıyorum artık kendimi, çünkü sürekli kalkmak istiyorum ders başından,psikolojik sanırım, ama bu son 1 ayı cok iyi degerlendirmemiz lazım cnm sıkalım dişimizi.

ben sabah 7,5 ta kalktım trablusgarp savaşından başladım tarihin sonuna kadar bitirdim 11,5 ta bitti, şimdi sorulara başladım tarihten, daha 40 soru çözdüm, 2 boş 2 yanlışım çıktı ,biraz etkisi oldu sanırım tekrarın epeydir boşlamıştım kızlar.

bugun tarihten epey soru çözmek planım,akşamda trablusgarp öncesinde kalan kısmı tekrar ederim diye düşünüyorum ama kafa kalırmı ki sizce artık bende? neyse elimden geleni yapıcam artık ne kadar alıyorsa beynim.

çok şükür canım ya RABBİM bu günleri aratmasın ne dyelim.bende idareyi bıraktım fenalık geldi son 2 konuyu bitirebilirsem bitiricem bugün misafir var nasılolcak bilemiyorum.sonra tarih tekrar ve soru çözmem lazım her gün unuttum çünkü netlerim az.coğ bir tekrar etmem lazım uzum zamndr bakmadım aman keske hep coğrafya olsa matematik hak getire sanki bitirmisim gibi hiç onuhesaba katmıyorum bakalım arkadaşım çalıştırcak.sonumuz hayırlı olsun hayırlıysa gelsin beri değilse gitsin gerii haydee(buarada hastamıydın :S geçmiş olsun tatlım)

Son düzenleme:

Canım özet kitabın mı var tekrar nerden yapıyorsun. Kitaplardan o kadar üniteyi okumuyorsun sanırım 4 saatten o kadar konu tekrar ettiğine göre

suan sadece çeyizime bir şey aldığım zaman mutlu olabiliyorum ya ya da arkadaşlarla aldıklarımızı birbirimize göstererek ben iyice kayışı kopardım :18:

kızlar muratın dersanede verdikleri fasikül testlerini çözüyorumda size sorularım var

bir soruda demişki hangilerinin yapılması gereği Amasya kongresinde yer almıştır demiş. Cevap sadece sivas ama erzurum kongresi de geçiyo amasya kongresinde. İhtiyaçta ikisi de geçiyo, soru mu yanlış acaba

başka bir sorudsmisaki millide hangilerinin hukuki durumun tespitiile ilgili halk oyuna başvurulması kararı vardır diyo. Cevap sadece batı trakya demiş ama kars, ardahan batum içinde gerekirse yeniden halkoyuna başvurulabilir yazıyo misaki milli kararlarında??

son sorum ise hangisiyle ilgili hükümler lozanda yoktur demiş. Cevap patrikhane. E ama patrikane istanbulda kalacaktır yazıyo lozanda

Beni aydınlatırmısınız

murat yayınlarında bende karsılastım ilginç soru ve cevaplarla kaynağında var sorusunda cevabı arasında yok ilginç...
referandumda batı trakya ,kars,ardahan ,batum ,arap emirlikleri(toprakları)
patrikhanede kalıyorr bazı şartlar ile ...

Son düzenleme:

tatlım tşk ederimm

canım tekrarları yavaş yavaş artık bitirmemiz lazım, toparlayalım kendimizi, yapmadıkça daha çok yoruluyor beynimiz stresteni yük oluyor yapmadıklarımızi yaptıkça hafifleyeceğiz.
matematikten bende eksiğim benide eşim çalıştırıyor saolsun, ama eksikleri temizlemekten diğer konulara yüklenmekten matematiğe pek zamanayıramadım bende ama onuda yaparız inşallah. cnm benim kolay gelsin

Canım özet kitabın mı var tekrar nerden yapıyorsun. Kitaplardan o kadar üniteyi okumuyorsun sanırım 4 saatten o kadar konu tekrar ettiğine göre

cnm kendi aldıgım notlarım var not defterlerim var diyeyim daha dogrusu, ordan okuyorum, çok daha kolaylaştırıyor, aynı zamanda 24 saatte tarih kitabı ve sensor ben söliyim kitabından çalışıp bitirdim, 4 saatimi aldı hiç ara vermedim ama saat boyunca, çok şükür bitti.

ama tekrar sart unutuluyor soru çözmek kadar tekrarda önemli.her seyim tam otursa bütün konularım tam bitse tekrarı bitirp soru çözerim ama eksikler varken kalk soru çöz bana doğru gelmiyor .hayırlısı artık ya

Canım bu 24 saat tarih kitabı hangi yayının ben de alayım ondan.

amasya kongresinde sivas kong ve erzurum kong toplanma kararı geçiyor

batı trakya türkleri,arap memleketleri ve kars ardahan batumda gerekirse halk oyuna gidilebilir.

lozandada patrikhane ile ilgili karar alınmıştı

Son düzenleme:
amasya kongresinde sivas kong ve erzurum kong toplanma kararı geçiyor

batı trakya türkleri,arap memleketleri ve kars ardahan batumda gerekirse halk oyuna gidilebilir.

lozandada patrikhane ile ilgili karar alınmıştı

Demekki yanlış sorular Dersanedeki gıcık hocamıza sorayım en iyisi. Hocadan yana çok şanssızım dersanenin en iyi tarih hocası bize girmiyo(

24 saat tarih ve 24 saat vatandaslıgı aldım canım bi siteden şimdi. İhtiyacınmış meğersem. Tarihi ordan tekrar ederim ben de. Vatandaslıga daha baslamadım ben sadece dersaneden derste gördüğümüz kadarı var, direk bu 24 saat vatandaslık fayda etmez sanırım demi. Önce ihtiyacın vatandaslık kitabından okuyayım sınava yakın burdan tekrar ederim vatandaslıgı. Sizin vatandaslık netleriniz nasıl. Ben maksümum 4 net yapıyorum daha

Sağolasın cnm Allah sanada kolaylık versin.

sevgi melegi 4 saatlik genel tekrar videosunun linkini ekledinmi, eklediklerinin içinde varmı?
uzaktan eğitim derslerinin linkini eklemişsin onlarmı yoksa ekleyeceğin ayrıca 4 saatlik bir genel tarih tekrarı videosu varmı hakan dedenin?

Selam herkese
Kızlar türkçeye çalışma yöntemleriniz neler. Nasıl çalıştınız?

özka niye hayal olsun bir sürü 100 yapan hatta 110 ve üstü yapan adamlar ve dersane denemelerinde. Bizim neyimiz eksik onlardan canım. Bizde yaparız çaışıp :)) Onlar 3 saat çalışıyorsa biz 6 saat çalışırız :))

Kızlar bende dershane sınavlarına girmek istiyorum ama çok para istiyorlar birisi 20 tl istedi bi seferinde. İstanbulda bildiğiniz adam gibi varmı dersane girebileceğim
sevgi meleği istikrarın 3,5 TL yanlış hatırlamıyorsam 2,5 TL de olabilir. Diğer dersaneler yediiklim, ihtiyaç, murat falan 5TL diye biliyoru ben. Hatta muratın arada ücretsiz denemeleri de oluyordu eskiden. Bi ara bende düşünüyorum muratın sınavına girmeyi.

Ben genel kültürü seviyorum da Türkçeyi çözerken kriz geçiriyorum çok bunalıyorum
Türkçede bende sıkılıyorum. Yönetmim şu oldu artık. Şu 60 paragraf sorusunu çözmeden kalkmayacağım. ÇAtlasam da patlasam da bu bitene kadar kalkmak yok diyorum. Bir an önce bitsin diye hızlı hızlı okuyup cevaplıyorum. :))

Bugün çıktım gezdim baya çalışmadım hiç ama sanki reset atmış gibiyim. Çok mutluyum :)) Hava çok güzeldi her şeye dikkat ettim kuş sesleri, ağaçların yeşilliği rüzgarın sesi böcekler.... Hayat ne güzel dedim :)) Kaç gündür evde oturunca tabi, bi farklı geldi dışarı :)) Birazdan derse başlarım önce güzel bi plan yapıp konu eksiklerimi kapatcam. Full sözel çalışmaya karar verdim. Aralarda sıkıldıkça türkçe matematik çözcem, onlara özel vakit ayırmamaya karar verdim. Sözelde çalışmak bitmek bilmiyor, her seferinde yeni bir şeyler çıkıyor karşıma, yeni terimler, yeni kelimeler... O yüzden ona yüklenmeye karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…