2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Ay sınav yaklaştıkça kafayı sıyırıyorum galiba.:KK14: Ama gk tam olsun istiyorum ben çünkü matematiğe hiç başlamadım. 18-20 arası tur atıp duruyorum onda. Yani Allah göstermesin insanlık hali en azından bir taraf tam olmuş olsun. Rabbim ağzından duysun gyden 52 gelse göbek atarım :KK70: Hepimiz kazancaz inş

Hayatım sen o zaman bol bol problem çöz, gk gercek sınavda 57 bıle yaparsın sen. Masallah dıyeyım nazar degmesın

Benım kardesımın erkek arkadası var, çocuk emlak yönetımı dıye bır bölumden mezun(önlisans), 2 ya da 3 ay sınava calıstı ama turkcesı bıle cok kötuydu yani, bu cocuk 40 alamaz dıyoduk sınavdan, 70 küsür aldı yaa. O 70 küsür aldıysa ben senden bi 98 beklıyorum haberin olsun:KK9::KK9:

Bu arada cok gecmıs olsun biraz geç oldu ama

Tabiki tatlım neden olmasın.
Yarın öğlen oldun ozaman.
Osmanlı kültür medeniyet gerileme duraklama kuruluş yükselme.
Bunlar olsun konumuz
Zaten bu saydıklarım 1 ünite yapıyo.

Tmm cnm, yarin burada olurum yine ins.
Kurulus ve yukselme yok ama bende.
Mufredatta olmadigindan calismadim, haberiniz olsun simdiden.

Canımmm inanki çok sevinirim ya.
Güvender istiyordum ben zaten çok iyi diyorlar ona tarihte.
Mailime mi gönderirsin nasıl yapalım?

Tatlım ben elden göndermekten bahsettim. İnternette varsa araştırayım ama ben biraz belki bulurum.
Şu kitap: $kpss_tum_adaylar_ka_f_500.jpg

Hayatım sen o zaman bol bol problem çöz, gk gercek sınavda 57 bıle yaparsın sen. Masallah dıyeyım nazar degmesın

Benım kardesımın erkek arkadası var, çocuk emlak yönetımı dıye bır bölumden mezun(önlisans), 2 ya da 3 ay sınava calıstı ama turkcesı bıle cok kötuydu yani, bu cocuk 40 alamaz dıyoduk sınavdan, 70 küsür aldı yaa. O 70 küsür aldıysa ben senden bi 98 beklıyorum haberin olsun:KK9::KK9:

Bu arada cok gecmıs olsun biraz geç oldu ama

Ah canım çok teşekkür ederim güzel cümlelerin için. Bende senden bekliyorum aynısını :KK17::KK17::KK17:

ohh valla :nazar: netler havalarda uçuşuyorrr tü tü tüüü.ben durum vahimm pesimist erre geri döndü :p ilk ve son aşkım dağtıım izninde o olunca hiç çalışasım gelmiyor ya .valla kızlar aklınız ve sevgiliniz varsa kesinlikle uzun dönem yaptırmayın kısa dönem için ne geliyorsa elinden yapsın . ahh ahh daha matematik olduğu gbi duruyor vat bugün ilk konusna çalıştım tarihtem duraklamayı tekrar ettim okadar zaten misafir hiç bitmiyo.geri geri gidiyorum kızlar moralim çok bozuk:KK59:

ohh valla :nazar: netler havalarda uçuşuyorrr tü tü tüüü.ben durum vahimm pesimist erre geri döndü :p ilk ve son aşkım dağtıım izninde o olunca hiç çalışasım gelmiyor ya .valla kızlar aklınız ve sevgiliniz varsa kesinlikle uzun dönem yaptırmayın kısa dönem için ne geliyorsa elinden yapsın . ahh ahh daha matematik olduğu gbi duruyor vat bugün ilk konusna çalıştım tarihtem duraklamayı tekrar ettim okadar zaten misafir hiç bitmiyo.geri geri gidiyorum kızlar moralim çok bozuk:KK59:

ahhhh ben ne yapayım benım kocam omur boyu asker sız kısa donemlere dayanamıyorsunuz ben ıkı yıl esımden ayrı kaldım ve bırdahada kaabılırım :KK43:(

ahhhh ben ne yapayım benım kocam omur boyu asker sız kısa donemlere dayanamıyorsunuz ben ıkı yıl esımden ayrı kaldım ve bırdahada kaabılırım :KK43:(

Benim bir sevdiceğim bile yok yıllardır fotosenteze bağladım. ben napam ayol :KK53:

olur tatlım hele soyle ıstedıgın yere yerles bak kısmetler nasıpler nasıl gelıyor sana :))) kafan rahat en azındna suan bak ben cocukla zorluyorum kendımı aptal gıbı oluyorum ama onun için başarmalıyım demı

“Fransız resim sanatının önemli simalarından Henri Matisse (1869-1954), Auguste Renoir’dan (1841-1919) yaklaşık 28 yaş daha genç olmasına karşın, iki ünlü ressam iyi arkadaşlardı ve sık sık görüşürlerdi. Hayatının sonlarına doğru Güney Fransa’da bir köye yerleşen Renoir, son on yılında evinden çıkamazken Matisse onu her gün ziyaret etti. Romatizma nedeniyle neredeyse hiç hareket edemeyen Renoir parmaklarını dahi oynatamıyordu. Fakat bu ağır hastalığına karşın fırçayı eline bağlayarak resim yapmaya çalışıyordu.

Bir gün Matisse, yaşlı ressamın her fırça darbesinde duyduğu büyük ıstırapla mücadele ederek stüdyosunda çalışmasını seyrederken dayanamayıp sordu: “Auguste, romatizmadan kıvrandığın, bu kadar acı çektiğin halde neden resim yapmayı sürdürüyorsun?” Renoir yalnızca, “Güzellik kalıcıdır, acı geçici…” cevabını verdi. Böylece Renoir neredeyse öldüğü güne kadar tuvalinde çalışmaya devam etti. En ünlü resimlerinden biri olan “yıkananlar” tablosunu ölmeden yalnızca iki yıl önce, hastalığa yakalandıktan on dört yıl sonra tamamladı.”​
images

Bende bi kaç girmiştim yediiklimin sınavına güzel oluyor soruları ama arada matematikte saçmalayabiliyorlar öncüllü sorular sorarak. İhtiyaç da arada saçmalıyor zor soracağız derken. Ama yine de şimdiye kadar en iyi matematik sorularını ben hep ihtiyaçta gördüm beğeniyorum oranın matematik sorularını zekice sorular çıkıyor arada. Bir de türkçesi zor geliyor bana ihtiyacın hep iki şık arasında kalıyorum. Beyaz kalemin denemeleri de güzel. Yargının denemelerini de almayı düşünüyorum elimdekiler bitince.

bende en son ihtiyacın tg 10 a girdim begendm sorularını. hey 15 li deki gibi değildi. şidide datanın denemesini aldım 15 li bakalm o nasıl cıkacak

Gunaydin hanimlar.
Sabahladim bugun, iyi de geldi.
Evimi toparlayip biraz yatacagim.
Oglen burada olurum ama ins.
Simdide kolay gelsin tum calisan arkadaslara.

Günaydın hayırlı sabahlar fıstıklarım :126:
Hadi gariii uyanıverinnnn:KK6:
Denemem gelip yazmadan kaçıyorsun :) neler çalışıyorsun hele bi yazda bizde görelim derslere iştahımız açılsın :KK1:

Bugün itibarıyle 3. üniteyi bitirmiş bulunuyorum.
Öğlen sorularımla gelmek üzere esen kalın :KK55:

X