2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Sen istikrarlı ol, çalış olmayacak olan birşey yok insanlar nasıl 1. olabiliyorlar demekki isteyince oluyor.
Mat için bende alacağım inşallah. Sorunum sadece problemler ama olsun zafere giden yolda para feda olsun.
Şu kpss sonuçlarında 91 puanını göreyim Rabbimden başka hiçbişey istemiyorum.
Bir işim bir maaşım bana yeter.
Rabbim bu topikteki arkadaşlarımın, benim ve tüm isteyenlerin gönlündekini nasip eylesin inşaALLAH...
yürektennn aminnnn diyorumm canım :)

Durucum; kalktım tekrar saydım.
toplamda 21 kitabım vardı.
Bunlardan 5i deneme seti yargının onu saymazsak 16 kitap.
9 tane tam kitabım bitti. 2 tane vat yarımşar elimde şuan onlar çözüyorum.
3 tane de her dersin olduğu test kitabı kalmış ince.
1 tanede çözümlü coğ. kitabı ondan aynısı 2 taneydi çözermiyim ötekini bilmiyorum.
1 tanede matematik soru bankası.

Yani elimde şuan 3 tane sağlam kitap var. Ama ben konu konu çözüyordum tekrarlarla beraber bu 3 kitapta karışık şuan işime yaramıyor.
Sınava doğru çözülcek kitaplar aslında deneme şeklindeler.
Napsam acaba hepsi bitince mi alsam?:26:

valla süpersin sevgi meleği :)) çözdükçe insan mutlu oluyor benim kitapların çoğu yarım
bitirdiklerimi düşündüm senin yazını okuyunca 2 türkçe 4 matematik 2 tarih kitabı toplamda 8 kitap bir tane de yaprak testlerim vardı onu bitirdim. onu da eklersek 8,5 kitap bitti diyebilirim çünkü yaprak testler çok ince bi kitap şeklinde onu yarımdan saydım :KK1:
hiç soru bankası bitirmedim benim bitirdiklerim hep konu anlatımlı kitaplardı sadece matematik kitaplarından biri soru bankasıydı şimdi aklıma geldi o da.
Bakalım inşallah benim biten kitap sayısı bi 50'yi bulsun baya bi mutlu olcam :)) Anca haziran sonunu bulur o.

valla süpersin sevgi meleği :)) çözdükçe insan mutlu oluyor benim kitapların çoğu yarım
bitirdiklerimi düşündüm senin yazını okuyunca 2 türkçe 4 matematik 2 tarih kitabı toplamda 8 kitap bir tane de yaprak testlerim vardı onu bitirdim. onu da eklersek 8,5 kitap bitti diyebilirim çünkü yaprak testler çok ince bi kitap şeklinde onu yarımdan saydım :KK1:
hiç soru bankası bitirmedim benim bitirdiklerim hep konu anlatımlı kitaplardı sadece matematik kitaplarından biri soru bankasıydı şimdi aklıma geldi o da.
Bakalım inşallah benim biten kitap sayısı bi 50'yi bulsun baya bi mutlu olcam :)) Anca haziran sonunu bulur o.

harıkasınız kızlar valla topıge gırınce calısma hevesım gelıyor ne zman kendımı salsam buraya gelıyorum bana moral oluyorsunuz ınsallah hepsımız emegımızın karsılıgını cok guzel sekılde alırız

Sanada maşallah canım:nazar:
Ben konu anlatımları saymıyorum. 50 çok değilmi bitirebilir misin 2 ayda:44:
Ben bi bu kadar daha çözmek istiyorum. gerçi konu bitince kitaplar hızlı gidiyor.
O kadar para, zaman, emek veriyoruz hadi hayırlısı :)

Gunaydin hanimlar.
Dun aksam mati da halletmistim, nete giremedigimden yazamadim durucum:)
Bugunki odevleri almaya geldim.
Bende yazarak calisiyorum, hemde tum derslerimi.
Kesinlikle daha kalici oluyor.
Sorularla da tam yerlesmis oluyor.

Cnm gitmişsin.
Neyse girince okursun artık.
Bugün 150 tarih.
100 matematik.
50 türkçe çöz emi.

Durucum; kalktım tekrar saydım.
toplamda 21 kitabım vardı.
Bunlardan 5i deneme seti yargının onu saymazsak 16 kitap.
9 tane tam kitabım bitti. 2 tane vat yarımşar elimde şuan onlar çözüyorum.
3 tane de her dersin olduğu test kitabı kalmış ince.
1 tanede çözümlü coğ. kitabı ondan aynısı 2 taneydi çözermiyim ötekini bilmiyorum.
1 tanede matematik soru bankası.

Yani elimde şuan 3 tane sağlam kitap var. Ama ben konu konu çözüyordum tekrarlarla beraber bu 3 kitapta karışık şuan işime yaramıyor.
Sınava doğru çözülcek kitaplar aslında deneme şeklindeler.
Napsam acaba hepsi bitince mi alsam?:26:

Cnm anladım ne demek istediğini bende senin gibi ilerleme taraftarıyım aslında.
Bence soru bankası olarak yeni al kitap.
Ama tabi onları alana kadar boş durmaktansa o karışık kitaplardan sorunu çöz yine.
Bende senin gibi karışık deneme tarzı olanları en sona saklıyorum.
Konu konu ilerlemek daha düzenli oluyo.

Sen istikrarlı ol, çalış olmayacak olan birşey yok insanlar nasıl 1. olabiliyorlar demekki isteyince oluyor.
Mat için bende alacağım inşallah. Sorunum sadece problemler ama olsun zafere giden yolda para feda olsun.
Şu kpss sonuçlarında 91 puanını göreyim Rabbimden başka hiçbişey istemiyorum.
Bir işim bir maaşım bana yeter.
Rabbim bu topikteki arkadaşlarımın, benim ve tüm isteyenlerin gönlündekini nasip eylesin inşaALLAH...

Yüreğin gibi çoook güzel olan bu duana kocaman bi amin diyorum.:KK16:

Sanada maşallah canım:nazar:
Ben konu anlatımları saymıyorum. 50 çok değilmi bitirebilir misin 2 ayda:44:
Ben bi bu kadar daha çözmek istiyorum. gerçi konu bitince kitaplar hızlı gidiyor.
O kadar para, zaman, emek veriyoruz hadi hayırlısı :)

Evet çok ama zaten kitaplarım yarım yarım konu anlatımlı kitabım da çoğunlukta o yüzden konu kısımları yer kaplıyor daha çok :))
Okuyunca bitiveriyor sayfalar. Hani sıfırdan başlasam hayatta bitmez elli kitap ama yarısı bittiği için25 kitap diyebiliriz biz ona :)) 2 ay cidden uzun bir süre biter diye düşnüyorum bitmese napalım sağlık olsun elimden geleni yapayım da artık olduğu kadar :)) Bir de bazı kitaplarda mesela bende uzman var bir sayfaya adam sadece bir soru koymuş altta bi ton açıklama ben soruyu doğru yaparsam açıklamayı okumuyorum onlar çok çabuk bitiyor mesela. İnşallah dediğin gibi sevgi meleği hem emek hem para veriyoruz hiç biri boşa gitmez :))

Digerlerinden yok cnm , turkce konu hic calismadim.

Ozaman bence bugün itibariyle türkçeye başla.
Paragraflara aşina olman açısından çünkü çok oyalıyo onları anlaması.
Bugün türkçenin ilk konusundan başla.
Zaten ben ondan konu çalışmıyorum soru çözerek ilerliyorum sende öyle yapabilirsin aslında.
Soru azaltmama da gerek yok
Hem ne kadar çok olursa kaytarmaya vaktin kalmaz:KK1:
Hatta pekiştirmen açısından şöyle yapıyorum
Bi türkçe soru bankan varsa ordan ilk konudaki tüm soruları çöz.
Sonra 100 tarih
100 matematik.
Böyle değiştirdim
Toplam 300 filan yaklaşık

Evet çok ama zaten kitaplarım yarım yarım konu anlatımlı kitabım da çoğunlukta o yüzden konu kısımları yer kaplıyor daha çok :))
Okuyunca bitiveriyor sayfalar. Hani sıfırdan başlasam hayatta bitmez elli kitap ama yarısı bittiği için25 kitap diyebiliriz biz ona :)) 2 ay cidden uzun bir süre biter diye düşnüyorum bitmese napalım sağlık olsun elimden geleni yapayım da artık olduğu kadar :)) Bir de bazı kitaplarda mesela bende uzman var bir sayfaya adam sadece bir soru koymuş altta bi ton açıklama ben soruyu doğru yaparsam açıklamayı okumuyorum onlar çok çabuk bitiyor mesela. İnşallah dediğin gibi sevgi meleği hem emek hem para veriyoruz hiç biri boşa gitmez :))

Aynen bende soruyu doğru yapında hiç bakmıyorum cevaba :)

Evet canım 25 kitap rahat rahat biter. Ben direk 50 olarak algılamışım k. bakma.
Biz çalışalım da takdir ALLAh'ın :)

ben geldim kızlar.ya sabahtan beri ders çalışmaya çalışıyorum 58 coğ. çözdüm 30 türkçe şimdi tarih çalışmak istiyorum yok okuduğumu anlayamıyorum ya sinirlerim bozuldu beynimde sanki ağırlık var ,gelen bilgileri şiddetle geri çarpıyor gibi sinirlerim bozuldu :KK5: resmen okuduğumu anlamıyorum yaalanda okuyorum soruları.halbuki üc gündür de okadar yorulmadım yani off napıcam :KK43:

ben geldim kızlar.ya sabahtan beri ders çalışmaya çalışıyorum 58 coğ. çözdüm 30 türkçe şimdi tarih çalışmak istiyorum yok okuduğumu anlayamıyorum ya sinirlerim bozuldu beynimde sanki ağırlık var ,gelen bilgileri şiddetle geri çarpıyor gibi sinirlerim bozuldu :KK5: resmen okuduğumu anlamıyorum yaalanda okuyorum soruları.halbuki üc gündür de okadar yorulmadım yani off napıcam :KK43:

Ara vermelisin cnm.
Ama aralarını net başında geçirme beynini doldurma.
Bi de beyin en iyi sabah saatlerinden öğrenime açık oluyo.
Oyüzden bi konu çalışacaksan önce sabah ondan başla sonra testlere geç.
Tam algılama modundayken bunu değerlendir yani.
Taşan bardağa hala su doldurmaya çalışmak gibi olmuş seninki biraz.
Oyüzden 15 dakikalık aralar ver.
Allah zihin açıklığı versin.

Ara vermelisin cnm.
Ama aralarını net başında geçirme beynini doldurma.
Bi de beyin en iyi sabah saatlerinden öğrenime açık oluyo.
Oyüzden bi konu çalışacaksan önce sabah ondan başla sonra testlere geç.
Tam algılama modundayken bunu değerlendir yani.
Taşan bardağa hala su doldurmaya çalışmak gibi olmuş seninki biraz.
Oyüzden 15 dakikalık aralar ver.
Allah zihin açıklığı versin.
güne güzel uyanamadm bence beynim sanki dolu yattı dolu kalktı yani kafam suan çok ders çalışmışım kadar yorgun mu desem yani tarif edemedim.zaten aradayım suanda yani suan ne yapsam anlayamayacakmısım gbi geliyor :KK5:

güne güzel uyanamadm bence beynim sanki dolu yattı dolu kalktı yani kafam suan çok ders çalışmışım kadar yorgun mu desem yani tarif edemedim.zaten aradayım suanda yani suan ne yapsam anlayamayacakmısım gbi geliyor :KK5:

Olumsuz düşünmezsen yenersin.:KK31:

X