2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

200 vat sorusu tmm cnm. Ogleden sonra baslayacagim ins.
Onun haricinde baska peki?

200 vat sorusu tmm cnm. Ogleden sonra baslayacagim ins.
Onun haricinde baska peki?

Daha mı istiyorsun kız
Ozaman eksik olduğun bi konudan mesela matematikten bi konu bitir.Çözebilirsen 1 test çöz.
Yarında devam edersin sorularına olurmu cnm?
Kapasiteni bilmediğim için anca böyle verebiliyorum :26:

:Hangi dersleri bitirdiğini yaz cnm.
Ona göre bizde ödev verelim

tarih coğrafya 2 ay önce bitirmiştim ama 2 aydır hiç birşey elime almadım şuan sanki hiç çalışmamışım gibi hem konu tekrarı hemde soru çözeyim diyorum ama bir hedefim olursa sorumlu hissederim daha iyi olur matda çalışmaya başladım bu arada 2 gündür..

Ewt hocam ikimize de odev ver:))
Ben gunde 3dersten soru cozebilirim.
Turkce haric konu calismalarim bitti.
Simdi vata basliyorum ins, biraz kafam dagilsin istedim.
Ardindan mattan problemlerden soru cozeyim.
Diger dersim ne peki hocam:)

Ozaman matematikten bi konu bitir ve bitirdiğin konudan 100 soru çöz bugün cnm olurmu?
Ama kaytarmak yok

Ewt hocam ikimize de odev ver:))
Ben gunde 3dersten soru cozebilirim.
Turkce haric konu calismalarim bitti.
Simdi vata basliyorum ins, biraz kafam dagilsin istedim.
Ardindan mattan problemlerden soru cozeyim.
Diger dersim ne peki hocam:)

Hay Allahım
Vatandaşlık 200 soru.
Matematik 50
Coğrafya 50

Beğendinmi bu sefer

:) tamam hocam kaytarmıcam söz hemen başlıyorum bitince burdayım:) sevgiler...

Tamamdır cnm:126:
Bende birazdan çıkıyorum tarihten dün bir konu bitirmiştim Allah izin verirse sorularını çözücem bugün.
Görev sonrası görüşmek dileğiyle

Pelin yüzal hocanın mp3 lerini indirmek istiyorum ama netten hepsi kaldırılmış sanırım.
Bilen varsa link yollayabilirmi

merhaba arkadaşlar sanırım aranızda en geç kalan ben şu kpss için ben çalıştığım konuları söyleyim bana yardımcı olurmusunuz yaaa nasıl bir yol izleyim napayım lütfeeennn ben kpss önlisanstan giricem arkadaşlar türkçeden bitirdim konuları,tarihe yeni başladım ama tarihim iyidir benim zaten.fakat matemetik berbat ötesiiii matemetiği hiç sevemiyorum arkadaşlar yaaaa ooofff ama sevmek zorundayımmm çünkü çok önemli bi yer taşıyo kpssde matematikten 5 konu bitirdim şuan için coğrafyadan da 2 konu yurttaşlıktan ise 1 konu lütfen bana yardımcı oluunnn işim zormu yaaa napmalıyımm lütfeennnn

Yok canım niye zor olsun gayet güzel ilerlemişsin yılmadan devam et bol bol soru çöz tekrar et.

Yok canım niye zor olsun gayet güzel ilerlemişsin yılmadan devam et bol bol soru çöz tekrar et.

peki bu matemetik için bir öneriniz varmı bana yaaaaa yada nasıl günde ne kadar soru çözeyim konulara nasıl çalışayım şuan hiç birşey bilmiyorum sanki korkuyorum artık birşeyler olsun istiyorum 2 yıllık yüksek okul okudum yeni mezunum özel sektörde asla adam akıllı iş yok tek çarem devlete girmek çünkü işsizlik zor tek güvencem devlet

arkdaşlar ömssye çalışıcam diye kpss çalışmalarına ara vermiştim gerçi kpss kitapındanda çalıştım ömssye ama şimdi tam anlamıyla kpssye konsantre olmak istiyorum kpssden 70-80 puan alan arkdaşlar bana yardım edermisiniz bu saatten sonra nasip bir çalışma izlemeliyim kpss önlisans data kitapından çalışsam yeterli olurmu bildiğiniz kpss sorularından oluşan siteler varmi lütfen yardım edermisiniz çok bunalımdayım ömss sınavını çok çalşmaktan kaybettim son şansımıda kaybetmek ıstemıyorum nasıl çalışıyorsunuz sözel derslerinize yardım edermisiniz arkdaşlar

Canım nasıl kaybettin, henüz açıklanmadı sanırım onun sonuçları?
Bende datadan çalıştım konularımı. Ekpss var soru çözebilirsin.

açıklanmasada ben biliyorum cnm eminim yüzde yüz eminim oyüzden kpssye ağırlık vercem bu arada Ekpss nerde bu bi ktapmı yoksa internette çözebilceğim biryermi cnm:18:

Bu aralar herkes bunalımda hayırdır :))
Ne bu karamsarlık böyle arkadaşlar :))
Karamsarlık mıknatıs gibidir bütün kötülükleri negatiflikleri kendinize çeker.
Pozitif olmazsanız asla başaramazsınız unutmayın.
Size tavsiyem hangi derslerden eksikseniz o konuları bir kağıda yazın güzelce şu dersten şu konuları bilmiyorum diye
sonra da plan yapın mayısın başındayız mayısın sonuna yetişecek şekilde konuları günlere ayırın. Günde 4 saat çalışıp iki saati soru çözümüne ayırabilirsiniz daha çok çalışabiliyorsanız da 4 saat konu 4 saat test de olabilir malum süre azaldı. Ne kdar çok ve verimli şekilde çalışırsak o kadar başarı elde ederiz. Ondan sonra da plana ne olursa olsun uyacağınıza dair kendinize söz verin uymadığınız zamanlarda da ceza verin mesela bir gün uymadınız ertesi gün 2 saat geç yatıp ekstra iki saat soru çözümü cezası verebilirsiniz tüm konuları bitirince de kendinize ödül koyabilirsiniz almak istediğiniz bir kitap cd elbise vb. bir şey olabilir ya da dışarı çıkıp arkadaşlarınızla gezmek, sinemaya gitmek gibi bi şey de olabilir. Artık size kalmış gerisi :))

Bir de bu sınavda pes etmemek çok önemli ben iki gün doğru dürüst çalışmadım hala onun suçluluk hissi var içimde o kadar çalıştım hepsi boşa gidecek korkusuyla tekrar sarıldım derslere. Aslında stres yapıp kendimize işkence etmeye gerek yok. Sorular bulmaca gibi çözdükçe çözme becereniz bilgi dağarcığınız artıyor. Kim 500 milyar istere de benzyor hani :)) Soruları bildikçe para değil ama meslek sahibi olmaya hak kazanacağız :)) Bu paradan da güzel bi şey bence :)) Çünkü meslek = sürekli para hahaha :)) şaka bi yana hiç para vermeseler bile bence çalışmak güzel bir şey tüm gün evde fenalık geçiririm yoksa ben şimdi bi amacım uğraşım var sıkılmıyorum evde ama sınavdan sonra kafayı yerim boşluktan ben o yüzden kazanmam lazım diyip çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…