2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar şimdi matematik için keyifli matematik mi ,antremanlarla matematik mi diyorsunuz ?

kızlarr tarih tekrarı yapıp soru çözerken 3 tane soru ve cevapları kafam takılıverdi bir yorum yapar mısınız
soru 1:
I.yuğ
II.balbal
III.kurgan
yuk hang ölümden sonra yaşama inanılmasının(ahiret inancı) sonucu ortaya çıkmıştır.
2 ve 3 tamam ahiret inancı kanıtıdır ama yuğ (cenaze merasimi) ve ağıt ahiret inancına kanıt değildir ,notlarımda öyle yazmışım ve aklımdada öyle kalmış (notlarımda hakan dede nin derslerindendir) cevap ise 3 ü

soru 2:I.avarlar
II.peçenekler
III.hunlar
hang istanbulu kuşatmıştır ? bu sorudada bana göre cevap sadece avarlar ,peçenekler kuşatmaya çalışmak istemiş ama kuşatamamış yani iki kaynaktada bu şekilde bilgi sorunun cevabıda 1 ve 2

soru 3:I.Karabalasagun yazıtları
II.yenisey yazıtları
III.orhun yazıtları
hangi göktürk alfabesiyle yazılmıştır
kaynakların ikiisindede karabalasagun ile alakalı böyle bir bilgi yok ..

yani kafam karıştı eksik bilgi mi var kızlar yoksa soruların şıklarımı yanlış ? buarada çözdüğüm murat yayınları

Son düzenleme:
Nasılsınız kızlar. Şuan yatağımdan yazıyorum size, evdeyim. Şimdilik iyiyim çok şükür.

Nasılsınız kızlar. Şuan yatağımdan yazıyorum size, evdeyim. Şimdilik iyiyim çok şükür.

Geçmiş olsun cnm iyi olmana sevindim..
Bugün dedem ameliyat oldu. Ve telefonda annemle konuşurken dedemin bağırışı geliyordu.
Bacağına platin takıldı. Çok acımış ben gidemedim henüz ziyaretine.İlk gün böyle ağrılar oluyormuş
Şükretmelisin cnm oyüzden örnek vermek istedim..

Bu arada bikaç dakika önce deprem oldu annem dedemin yanında refakatçi.
Bacaklarım tutmadı resmen.
Normalde tek başımayken korkmazdım depremden ama gece olduğu için endişelendim biraz.
Rabbim bizi ve tüm sevdiklerimizi korusun.

Dedene üzüldüm, dedem aklıma geldi, gözlerim doldu.
Rabbim şifa versin inşallah.
Bu arada sevgi meleği, sana da acil şifalar, Allah hastalık yüzü göstermesin bir daha.

duru geçmiş olsun canım hem dedene hem deprem için dedene ağrı kesici iğne yaparlar canım kolay değil Allahım beterinden korusun deprem olmuş

hayırlı cumalar

Dedene üzüldüm, dedem aklıma geldi, gözlerim doldu.
Rabbim şifa versin inşallah.
Bu arada sevgi meleği, sana da acil şifalar, Allah hastalık yüzü göstermesin bir daha.

Allah razı olsun cnm.
Dedene ne olduğunu bilmiyorum ama Rabbim senin de onun da yardımcısı olsun.
Üzülme sevdiklerimiz hep bizimleler..

duru geçmiş olsun canım hem dedene hem deprem için dedene ağrı kesici iğne yaparlar canım kolay değil Allahım beterinden korusun deprem olmuş

hayırlı cumalar

Hayırlı cumalar cnm Allah razı olsun.
Dedeme ağrı kesicilerin hiç biri fayda etmemiş
Testerelerle kemik kesiliyo oyüzden canı çok yanmış
Rabbim herkese sağlık versin burdan bunu anladım.
Herşeyimiz okadar muntazam yaratılmış ki
Bi kemik yerinden oynayınca nasıl acı oluyor.

Sevgi meleği geçmiş olsun canımş evet yatmak çok sıkıcıdır bende hiç sevmem insanın psikolojisini bozuyor ama ne yapacaksın sağlık problemi olunca mecbur eline kitap al oku yoksa daha da sıkılırsın canım.

Duru dedene de geçmiş olsun, benimde anneanneme platin takılmıştı 1-2 ay ağrı çekti sonra iyileşti. Biraz uzun sürüyor ama geçiyor eskisinden de iyi oluyor.

Sağolun kızlar, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Dikişlerimi hiç hissetmiyordum ama bugün ağrısını gösteriyor yavaştan. Gerçi hastanede gelen iğne yapıyodu giden iğne şimdi sadece ağrı kesici.
Kesmiyor da. O bu değil de omuriliğime yapılan iğneler çok ağrıyor. Yatamadım gece.
Durucum benimkide kemiğe vuruldu ya çok zordu o yüzden. Dedeni anlayabiliyorum.
Rabbim tez zamanda şifa versin.
Hastalığın küçüğü büyüğü çok zor. Kimseye vermesin Allahım..

Erres canım ikiside güzel ama tercihini keyifli mattan yana kullan.
yani temeli zayıf olan için keyifli mat öneriyorsunuz tamam canım çok tşk ederim öyle yapayım ozaman.sevgi meleği kuyruk sokumu için gittiğimde banada kuyruk sokumu etrafındaki dokulardan vurmuşlardı uyuşması için onun n iğrenç bir şey olduğunu bilirim vallahi içim gıcıklandı bir daha da gidemedimm o hissi yaşamamak için .

durucum yazdığını görmemişim çok geçmiş olsun ALLAH şifa versinn ..

Allah razı olsun canlarım
Beni çok mutlu ettiniz
Demek bişey olsa hemen destek olucaksınız bana.
Çok iyi geldi desteğiniz nasıl mutlu oldum anlatmam..

Allah razı olsun canlarım
Beni çok mutlu ettiniz
Demek bişey olsa hemen destek olucaksınız bana.
Çok iyi geldi desteğiniz nasıl mutlu oldum anlatmam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…