2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

eger birazcıkta olsa bılgın varsa bence çözümlü soru bakasından basla derim.. soruları çözerken tekrar etmıs olursun zaten bilgilerini.. birde çozumlu soru bankasının içeriği nasıl acaba detaylı bır sekıldemı cozuyor yoksa yuzeyselmi gecıyor bunlar önemli.. alan birilerine danısmalısın ben almadımdan bilemiyorum içeriğini.:26:

bu kitabı kullanan var mı peki.... geometrim felakettirde benım hiçbişey bılmıyorum yani.. en kolayı pralel kenarda bile bıldıklerimi bile uygulayamıyorum sekıller üzerinde

yada önerebilecegınız bir kitap varmı?

Selam kızlar herkese iyi çalışmalar....
Başvurular yarın son inşallah Allah hepimizin emeklerinin karşılığını verir fazlaca...

canım hemen dön derslere kaybedecek vakit yok. ben de bugün sabahtan karışım problemlerine baktım videodan pek anlamadım sonra coğrafya baktım yaprak test kitabım var beş ders bir arada ama bugün coğrafyasını bitirdim beşte biri bitti yani şimdi de türkçesini bitirmek istiyorum unutmuşum konuları edatları falan. konu anlatımlı kitabıda aldım yanıma başlayacağım çocukta sinir ediyor beni çok sinirli çeneside çok cırcır böceği gibi bak hala konuşuyor :)) az öncede misafirlikten geldik. bak getirdi kitabı koydu önüme bana yaptıracak dersleri :)

sevgi meleği aslında konu anlatımlı kitapta örnekler üzerinden gidiyor. ilk defa bir konu anlatımlı kitabın olsa iyi olur bence kargo vereceksin sonuçta değil mi? keyifli mat ismi güzel inşallah aldatıcı değildir. ben de mat öğreten soru bankası aldım bana zor geldi fırsatta gelmedi daha ona.

Nabersiniz kızlar bugün hastanedeydim. Ameliyat için gerekli olan testleri yaptırdım. Kalp, akciğer grafiği car curt. Birde 5 tüp kan aldılar aç olunca gücüm kaçtı resmen. Cuma gününe gel dedi :18::18:
Gelincede biraz uyudum.
Dün tarihin 20 sayfasını tekrar yapmıştım bugünde bitirmem lazım.
Sonrada test çözerim.
Söylediğim kitapları düşünüyorum ama hala karar vermedim. Fattumun eklediği kitap da güzelmiş.
Günlük güneşlik konu alırsam çözümlüyü de alırım ben. birde karışım matematiğin en kolay konularından biridir. Bir formülü var onu öğrenirsen hemen yaparsın

İnşallah cnm bakalım.
Birazdan bende Allah izin verirse kar zarar problemlerine geçicem ..
Kolay gelsin tatlım sanada
konuşkan bebişi de öp benm yerime

çok gecmıs olsun canım

çok geçmiş olsun canım acil şifalar dilerim hem hastalık hem ders çalışmak çok zor allah bu durumda olanlara kolaylık versin

geçmiş olsun sevgi meleği,
bir an önce atlatırsın inşallah.

Kpss konusuna gelince de ben acayip panikteyim :))
Yemek yeme uyku gibi şeyler bile bana zaman kaybı gibi gelmeye başladı sınava az kaldığından
Kitapları bitircem diye kafaya taktım, onun da etkisi oldu sanırım :)) Ama iyi oldu yoksa çalışmazdım ben :))

Allah zihin açıklığı versin cnm
Çalışmalarına da maşallah

Saol canım seninkisine gidiyor çalısmalar

Cnm ben saldım malesef ya
Ve vicdanım da el vermiyo aslında napıcam bilmiyorum
Cuma günü ankaradan arkadaşım gelmişti onla vakit geçirdim.
derken aradan 3 gün geçmiş gitmiş bile :26:
Birilerinin beni gaza getirmesine ihtiyacım var.
Bide topiklerde çalışan bayanların olumsuz yönlerini filan okudum bu ters tepti :44:
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.
Ama senin soru sayıların bana moral oluyo

Canım çalışmamam bana göre degil çok sıkılıyorum evde ister istemez KPSS çalısmaya gayret gösteriyorum insanın kendi parasını kazanacak gibi muhteşem birşey yok bir ise yaramak çok güzel ben ileride olacak sosyal hayatımı hayel ederek calisiyorum

Çalışan bayanın neden olumsuz yönü olsun ki çalışmak her zaman iyidir :))

Çalışan bayanın neden olumsuz yönü olsun ki çalışmak her zaman iyidir :))

Yani bencede. Heleki memurluğu tatmış biri olarak evde oturmanın ruhsal sorunlara yol açtığını düşünüyorum. İnsan kendine sarıyor. Oram güzel değil, kilom kötü vs

geçmiş olsun canım hiç görmemişe dönersin inşallah eşimde ameliyat olacak aynı dertten muzdarip o da çekiyor birkaç gündür. Allah şifanızı versin. canım kitapların ikisini de al kargo vereceksin değil mi zaten. konu anlatımlı kitaptada bol örnek var test var. bilmiyorum ama matematik düzeyini. ben yargının konu anlatımlısından çözümlü örnekleri inceliyorum çözüyorum sonra test sonra soru bankası sonra yaprak test yapamadıklarımıda mat öğretmenine burdaki kızlara soruyorum. bir konu bitince diğerine geçiyorum. öyle mi inşallah öğrenirim her konu ilk önce bana zor geliyor zaten.

İnşallah cnm bakalım.
Birazdan bende Allah izin verirse kar zarar problemlerine geçicem ..
Kolay gelsin tatlım sanada
konuşkan bebişi de öp benm yerime
sağol canım ben de yapıcam kar zarar problemlerini. zaten haftada bir mat konusu anca ilerliyorum ben :) napayım çok uzun sürüyor anlamam soruları çözmeye çalışmak ama faydası oluyor. daha fazla netm var artık matta. hamd olsun. tamam canım öperim bak ben türkçeden soru çözdüm haydi sen de çöz birşeyler yaz buraya bekliyorum :)

Sağol canım eşinde bende biran önce şifa buluruz inşallah. Aslında bende matematik adına kitap çok. Görmemiş gibi belki güzeldir diye istiyorum onları. Aslında ben matematiğimi yargıdan geliştirdim. Dgs konu anlatımlı kitabımdan. Hala daha duruyor. Ondan çalışsam video izlesem tamamdır aslında. Matematik düzeyimde iyi ama pekiyi olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…