2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Hafıza Teknikleriyle Tarih

arkdaslatr burdan matematık tarıh ne ıstıyosanız hafıza teknıgıyle ogretıyolar benım hosuma gıttı seneye ınsallah burdan calısmayı ısıtıyorum benım tarıhe tarıhten benım gıbı nefter edenler ıcın ıdeal
bence :KK76::KK76::KK76:
bu hafıza teknıklerıyle ders anlatma yontemı biriz eğitime ait bu arada

Son düzenleme:
kızlar maşallah valla hangi yayınevinin denemelerini yaptınız? bizim yargı çok zor geldi bana hele sonuncusu... denemem ne çok kitap almışsın canım ben de kendime diyordum :)
sevgi meleği canım ben de bir iyileşeyim inşallah bol bol çalışacağım şu an günümün çoğunu uyuyarak geçiriyorum. Allahım şifamı versin. iyi geceler :KK16:

kızlar maşallah valla hangi yayınevinin denemelerini yaptınız? bizim yargı çok zor geldi bana hele sonuncusu... denemem ne çok kitap almışsın canım ben de kendime diyordum :)
sevgi meleği canım ben de bir iyileşeyim inşallah bol bol çalışacağım şu an günümün çoğunu uyuyarak geçiriyorum. Allahım şifamı versin. iyi geceler :KK16:

Geçmiş olsun canım benim inş biran önce düzelirsin sende.:KK54:

Ben de yargının denemelerini almayı düşünüyorum. Hatta yargı dersanesi dışardan öğrenci almaya başladı diye biliyorum, alırlarsa direk ordaki sınavlara da girebilirim. Ben evde 7 iklimin bide beyaz kalemin denemelerini çözüyorum, Dersaneye gidip girdiğim sınavlarda var ihtiyaç, 7 iklim gibi..
Bu arada GEçmiş olsun günlükgüneşlik dikkat et kendine

kızlar birşey sorucam.ben nasıl başvuru yapıldığını bilmiyorum oyüzden okuduğuma göre ilk bankaya gidip 35 lira yatırıcam sonra herhengi bir okuldan başvuru mu yapıcam?internetten yu numarası diye bşiy gördüm başvuru merkezine gidip onu mu almam gerekiyo.birde başvurular için en son tarih ne zamn bana detaylı açıklarmısınız hiç bilmiyorum çünkü:26:

pardon kızlar yu numarası değil aday şifresi gibi birşey var ösym sitesinde o şifreyi nerden alıyoruz onu merak ediyorum birde

pardon kızlar yu numarası değil aday şifresi gibi birşey var ösym sitesinde o şifreyi nerden alıyoruz onu merak ediyorum birde

zaten önceki mesajında ne yapman gerektiğini aynen söylemişsin :KK1:
Önce kılavuzda yazan bankalardan birine parayı yatırıyorsun ilk oturuma gireceksen 35 TL yatırıyorsun
Sonra orda bi form var siteye koymuşlar onu çıktı alıp doldurursan okulda kayıt yaparken kolaylık oluyor
Hangi okula gideceğinin listesi de var ösym'nin sitesinde Kpss 2012 başvuru linkinin altında var hepsi
Okulda sıra çok oluyor o yüzden sana tavsiyem erken gitmen olacak Ayın 18inde bitiyor başvurular son güne kalma
Okulda fotoğrafını çekiyorlar bilgilerini girip çıktı alıp veriyorlar orda rakam ve harflerden oluşan karışık bi şifre yazıyo o şifre ile siteye girip başvurunu bilgilerini görebiliyorsun
İlk girdiğinde zaten şifreni değiştirirsin. bi de okulda 3TL alıyorlardı geçen senelerde yine aynı galiba
Ösymnin sitesine bakarsan her şey ayrıntılı şekilde var

ygs den sonra 2 hafta dinlencem dedim :) ve 2 hafta bitti :)

p.tesi başlıcam fuul :)

dinlenirken de hep coğ.videoları seyrettim yine pek boş durmadım ama soru çözmedim hiç..

p.tesi nasipse sorularada başlıcam :)

Geçmiş olsun canım benim inş biran önce düzelirsin sende.:KK54:

Ben de yargının denemelerini almayı düşünüyorum. Hatta yargı dersanesi dışardan öğrenci almaya başladı diye biliyorum, alırlarsa direk ordaki sınavlara da girebilirim. Ben evde 7 iklimin bide beyaz kalemin denemelerini çözüyorum, Dersaneye gidip girdiğim sınavlarda var ihtiyaç, 7 iklim gibi..
Bu arada GEçmiş olsun günlükgüneşlik dikkat et kendine
sağolun kızlar noldu anlamadım aöf sınavına gittikten sonra rahatsızlandım. bir haftadırda ateş halsizlik başağrısı inşallah siz hasta olmazsınız. engelledi beni. benim evde ihtiyacın denemeleri var ama tarih ve vatandaşlığı bitireyim öyle yapayım diyordum.

kendımı bır haftadır cok saldım ama artık topluyorum bu haftaıle oglusum hastaydı bahardı gezmeydı derken bu haftadan snra artık kendımı cok ıyı sıkmam lazım
:KK1:sızlerde nasıl çalışmalar

kendımı bır haftadır cok saldım ama artık topluyorum bu haftaıle oglusum hastaydı bahardı gezmeydı derken bu haftadan snra artık kendımı cok ıyı sıkmam lazım
geçmiş olsun canım ben de hasta oldumda öyle anladım çocuğun halini başağrısı çekilecek gibi değil benimki okula da gidiyor zormuş gerçekten. Allah zihin açıklığı versin kolay gelsin canım.

sağolun kızlar noldu anlamadım aöf sınavına gittikten sonra rahatsızlandım. bir haftadırda ateş halsizlik başağrısı inşallah siz hasta olmazsınız. engelledi beni. benim evde ihtiyacın denemeleri var ama tarih ve vatandaşlığı bitireyim öyle yapayım diyordum.

Canım erteleme doktora git bi an önce.
İlaçlarla toparlanırsın Allah ın izniyle

:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
Bırakmak yok öyle :)) Benim iyi gidiyor bugün biraz tembellik ettim geç kalktım ama dün geç yatıp çalıştım baya bi :))
Birazdan başlarım derse baya bi yapılacak iş var :)) Ama içimden çok çalışmak da geliyor o yüzden sorun yok :))
Herkese iyi çalışmalar :))

günaydın kızlarr:))ben bir şey sorucam size kpssye giricemde bende paramı yatırdım ancak başvurumu yapamadım henüz, 3.sınıfım ben ama ve öğretmenlikten giricem başvuru yaparken sınıf falan işaretliyor muyuz acaba?benim neyi işaretlemem gerek?

günaydın kızlarr:))ben bir şey sorucam size kpssye giricemde bende paramı yatırdım ancak başvurumu yapamadım henüz, 3.sınıfım ben ama ve öğretmenlikten giricem başvuru yaparken sınıf falan işaretliyor muyuz acaba?benim neyi işaretlemem gerek?

öyle bi şey işaretlenmiyor, ama mezuniyet tarihini sordu ban herkese soruyor mu bilmiyorum güncelleme amaçlı da sormuş olabilir.

Kızlar ben bugün az çalıştım niye öyle oldu anlamadım sadece 2 saat çalıştım :KK43:( oyalandım birazcık ama telafi etcem şimdi tekrar başlayacağım, daha gün bitmedi :)). Sizin nasıl gidiyor??

Canım erteleme doktora git bi an önce.
İlaçlarla toparlanırsın Allah ın izniyle
canım dr a pzt günü gittim. bin mg antibiyotik verdi dün bitti hatta. bugün ateşim yok hamd olsun. halsizlik var ama dersaneden gelince dört saat uyudum. şimdi de yaprak testten coğrafya çözüyorum. sen neler yaptın görünmedin bayadır?

Kızlar mesajların tamamını okuyamadım ama rahatsızlanan arkadaşlarıma Allahtan tez vakitte şifa diliyorum. Çok geçmiş olsun kızlar.

Bugün hiç ders yapamadım desem yeridir , çok az soru çözebildim. inkılaplar konusunda soru çözmeye devam edeceğim.

X