2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar bugün 270 soru çözdüm yarın devam edeceğim artık bu arada ben saydım 100 kitabım var sanıyordum ya 77 tane kitabım varmış benim :) Bi tanesi 20 TL olsa 1540 TL eder tam bi hazine değerinde hepsini bitireyim o kadar para vermişim dedim kendime

canım ne kadar cok almıssın öyle. ben sadece dersanenın kıtabından ve ıhtıyactan calısıyorum konu anlatımlı baska kıtabım yok.sen pıyasadakı tum kıtapları almıssın kız:))

kızlar selam uzun zamandır giremiyordum vizelerim vardı hep onlara çalıştım şükür bittti ama bende bittim yani (
çok ara verdim şu sıralar hiç çalışasım yok zaten vizelerden bıkkınlık gelince...
sizin çalışmalar iyi gidiyor anlaşılan aman nazar değmesin tam gaz devam:))

ooo maşalllahhh bu kadar kıtaba ılk 200 arasına gırmen lazım canım hpsını cozebılırsen rabbım emegının karsılıgını fazlası ıle versin

insanın canı halada almak istiyor dimi bende bitireyim alacağım baya.

Arayı soğutma canım biran evvel başla sende.
Artık ders çalışmaya bağışıklık kazandın resmen yat kalk ders.
Rabbim sonumuzu hayırlı eylesinde sorun değil...

slm kızlar basvurumu yaptım üzerinde bilği düzeltme sansım varmı görevli tel numaramı yanlış yazmış benimde gözümden kaçtı çok önemli degil ama düzeltme sansım varsa ösym sitesinden girip başvuru kagıdımdan düzeltme oluyormu

insanın canı halada almak istiyor dimi bende bitireyim alacağım baya.

evet doyamıyorum kitaplara ama daha almam elimde denemeler falan da var onlar biterse alırım sadece. Bugün bi tane yarım matematik kitabım vardı onu bitirdim geriye kaldı 76 :))
Şimdi tarih kitabına geçcem önce konuları okuyorum sonra testleri çözüyorum. Bu hafta bir kitap daha bitirmeyi hedefliyorum bakalım :)) Çalıştıkça çalışası geliyor insanın. Bi kere bırakınca da ipin ucu kaçınca da insan başlamakta cidden zorlanıyor. Kimyon sende arayı çok uzatmadan bir an önce başla ısınırsın hemen.

canım haklısın bir bırakınca başlamaya zorlanıyor insan ben bugün sabah birkaç coğrafya test çözdüm bitirmeye çalışıyorum yarım kitaplarımı epey oldu başlayalı çünkü. şimdi de mat çalışıyorum ama aöf beni mattan soğutmuş dört beş saat mat çalışırdım epey ısınmıştım soğudum. üstüne gitmeye karar verdim sonuçta benim elimde. ben de senin gibi epey kitap aldım. belki otuz tane falan kitabım vardır. başka almam artık önce elimdekilerin yarım olanlarını bitireceğim inşallah diğerlerini de bitirmek nasip olur.

canım biz de vizelere çalıştık böyle bir o bir bu olmuyormuş bunu anladım. finallere de 1,5 ay var bizim. aöf işletme. başlamak lazım aslında da kpss den geri kaldığım konulara yetişeceğim önce. Allah yardım etsin yeter ikisini de başaracağız başka yolu yok ! sen de başla canım hepberaber iyi oluyor.

Kızlar şu iki kitapta fena gözüm var. Almayı çok istiyorum ama size sorayım dedim.
Biri bu :
Biriside bu:
İlki konu anlatım, diğeri çözümlü soru bankası...
Şimdi ben önümüzdeki hafta matematiğe başlayacağım.
Sizce ikisini mi alayım birini mi?
Konuları videolardan çalışacağım için çözümlü soru bankası daha mantıklı geliyor bana.
Ne yapayım akıl verin.
Birde şunda gözüm var https://www.kitapsec.com/Kitap/2012-KPSS-Lise-Onlisans-Yaprak-Test-Yediiklim-Yayinlari.html

bence matematikte konu çalışmadan çözümlü sorular üzerinden de öğrenebilirsin sevgi meleği incelemedim kitapları ama güzele benziyo :)) Ama yine de alanlara bi danış derim

bence matematikte konu çalışmadan çözümlü sorular üzerinden de öğrenebilirsin sevgi meleği incelemedim kitapları ama güzele benziyo :)) Ama yine de alanlara bi danış derim

Ben problemler haricinde diğerlerinde soru çözerek ilerlicektim. Yani konuya bir iki gün ayırmam göz atarım biliyorum çünkü. Matım yerlerde sürünmüyor anlayacağın sadece unutmuşluğum var. Konu anlatımlıyıda işi garantiye alayım diye istiyorum aslında. Bir konuyu bile aman salla yapmak istemiyorum. Bu kitabıda pek kullanan yok :44:

Soru bankasını alman daha mantıklı konu ile vakit kaybetme konu anlatım ile bende unutmuştum üniversitede hiç bakmayınca matematiğe, çözümlü sorulara bakarak hatırladım üstüne de bi sürü soru çözünce oturdu tamamen hatırladıklarım da.

Tamam canım bende dediğin gibi yapayım. Sonra bolbol testle oturturum. Bugün hiç çalışamadım. Yarında evde değilim. Bir soğuyunca hemen ısınılmıyor derslere ya.

Tatlım nası da söliyiverdin.
Cumadan beri ders çalışmıyorum ben biliyomusun.
Ankaradan arkadaşım geldi onunla vakit geçirdim filan derken geçti gitti günler napıcam bilmiyorum
Pek de hevesliydim nası geri döncem derslere hiç bilmiyorum
Allah yardımcım olsun..

sevgi meleği bende o kitabın sarı olanı var
Bana zor geliyo biraz diğerlerine göre

Son düzenleme:

ahhh ahhh matemetıkle bası dertte olanlardanım ılk problemelerle baslıycam denklerı ogrenıp en azındna onu onurtup dıgerlerıne gecme ıstıyorum bu kıtabı alanlar varsa mutlaka yorum yapsın gercekten cok kotu durum matemtıkte bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…