2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

slm kızlar uzun süredir yoktum şimdi :KK49::KK49::KK49: döndüm :)

herkes umarım iyidir allah zihin açıklığı versin sınava az kaldı başvurular başladı hayırlısı olsun inş. allah emeklerinizi boşa çıkarmasın inş.

ben 2 aydır çalışamıyorum hamileliğimden dolayı bu günlerde tekrar başlıcam kpss lisansa giricem nasip olursa yapabildiğim kadar yapıcam ama iyi bi puan alamam, umudum 2014 allah nasip ederse bu yıl öylesine girmiş olucam:KK31: ben gy- gk giricem internetten başvuru yapıcam herkese bol şans kızlar allah gönlünüzdeki versin umarım

herkes umarım iyidir allah zihin açıklığı versin sınava az kaldı başvurular başladı hayırlısı olsun inş. allah emeklerinizi boşa çıkarmasın inş.

ben 2 aydır çalışamıyorum hamileliğimden dolayı bu günlerde tekrar başlıcam kpss lisansa giricem nasip olursa yapabildiğim kadar yapıcam ama iyi bi puan alamam, umudum 2014 allah nasip ederse bu yıl öylesine girmiş olucam:KK31: ben gy- gk giricem internetten başvuru yapıcam herkese bol şans kızlar allah gönlünüzdeki versin umarım

bebişin hayırlı uğurlu gelir inşallah kucağımda 4,5 aylık oğlumla çalışmak çok zor bence az bir zaman kalmış olsada iyi değerlendir çocukla çalışmak çok zor bende aöf den 4 yıllık işletme bitirdim daha önce çalıştığım bütün konuları unuttum doğum bazen böyle şakalar yapabiliyor bazı kişilerde unutkanlık gibi az öncenetten para yatırdım ama şifremi hatırlayamadığım için kaldı başvurumu yapamadım doğum sonrası psikolojide değişiyor eşim görev için yurt dışında ablama geldim öyle ders çalışmaya çalışıyorum ama konuları oturtmakta çok zorlanıyorum ve bu konuları daha öncede çalışmıştım tekrar çalışmak ve oturtmakta zorlanmak o kadar sıkıcı ki anlatamam o yüzden sana tek tavsiyem doğumdan önce sınav işini hallet doğumdan sonra bebişinle çok daha keyifli ilgilenirsin anne olmak çok özel bir duygu tebrik ederim.:KK49:

konuları kendince kodlama yapan ark. varsa yazabilirmi çok tşk. ederim
:emir_bebek:

bebişin hayırlı uğurlu gelir inşallah kucağımda 4,5 aylık oğlumla çalışmak çok zor bence az bir zaman kalmış olsada iyi değerlendir çocukla çalışmak çok zor bende aöf den 4 yıllık işletme bitirdim daha önce çalıştığım bütün konuları unuttum doğum bazen böyle şakalar yapabiliyor bazı kişilerde unutkanlık gibi az öncenetten para yatırdım ama şifremi hatırlayamadığım için kaldı başvurumu yapamadım doğum sonrası psikolojide değişiyor eşim görev için yurt dışında ablama geldim öyle ders çalışmaya çalışıyorum ama konuları oturtmakta çok zorlanıyorum ve bu konuları daha öncede çalışmıştım tekrar çalışmak ve oturtmakta zorlanmak o kadar sıkıcı ki anlatamam o yüzden sana tek tavsiyem doğumdan önce sınav işini hallet doğumdan sonra bebişinle çok daha keyifli ilgilenirsin anne olmak çok özel bir duygu tebrik ederim.:KK49:

sağol canım allah bağışlasın oğlunu :nazar::nazar::nazar: canım ilgin için teşekkürler sınava az kaldı temmuzda çok istesemde yeteri kadar çalışamam kuzum zaman kalmadı ben b kadro düşünüyorum düz memurluk tercihim olacak temmuzda girerim çalıştığım kadarıyla kendimi denemek için yani umudum 2014 kaldı inş. bebeğimi hayırlısı ile kucağıma alırsam rabbim yardımcı olur inş. çalışıyorum bide hayırlısı canım sen a grubu mu düşünüyorsun bende muh. önlisans aöf işletme ile lisans oldum allah yardımcın olsun

Cok tesekkur ederim

merhaba hoşgeldin canım..istediğin linkler burda da var ama üye olman gerekiyor foruma..
İhtiyaç Akademi Uzaktan Eğitim- Tüm Dersler- FULL

Çok çok teşekkür ederim :)))

reca ederim kızlar :KK34:

burda coğrafya için kodlamalar var canım.. KPSS Coğrafya Şifreleri<b>-</b>En iyiler

Güzel duaların için Allah razı olsun..
Rabbim bebişini sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.

doğru canım mezun olmayanın kpss a puanı hesaplanmıyor..

temmuzdaki olan b kategorısı lisans düzeyindekine girebilirsin aslında.. yani tek oturum cmt sabah olan..böylece 2yıl sonra mezun oldıugunda atanma sansın olur.. sanırım sen yeterli yada verımsız calıstıgın için kpssye lisans duzeyındekını ıstemıyorsun.. ama tabıkı oncelık okul derslerınde olsun bir an önce gecmeye bak büte kalmaya filan dusunme..

yada dedıgın gibide yapabılırsın önlisans olarak gir sonra sözleşmeli yerleşki istifa etıgınde kpss a daki yenı işine baslaman kolay olsun..biliyorsunki memur olan bir kişi istifa ettiği zaman 6ay gecmedıkce yenıden memur hakkı kazanamıyor.. usulune uygun istifa etmemısse eger o kişi 1yıl gecnmedıkce yenıden memur olamıyor.. istifa etmek sözleşmeli veya kadroda olanlar için 1ay onceden ilgili bakanlıga haber vermek gerekıyor yanı ayın 14ünde çıkacak sekılde..yoksa cebınızden ödemek zorunda kalırsınız 500-600 kesın gider...

kısaca iyice arastır bılgı edın not et ...

vebde senın gibyim bu sene eger yerleşecegım bi puan alırsam sözleşmeli yazıcam seneye tekrar kpss aya hazırlanıcam en azından içimde ukte kalmasın dıyorum..

bu arada gelir uzmanlıgı hemen oyle olamıyormusuz...önce geliruzmanlıgı yardımcısı olacagız..3yıl devlet memuru olarak calıstıktan sonra sıcılıne bakılıyor ve tekrar ocakta geır uzmanlıgı sınavı var oraya muracat edıyoırsun vsvs zaten gelir uzmanlıgı ve 3tane daha uzmanlık 35 yasa kadar uzatılmıs gerısı yas sınırı 30 son.. bunları arastır ve ona gore calıs canım..

işte bende kpss a eger olmazsa 2014te tekrar düz memurluk için calısıp busefer adam akıllı biyer tutturacagım bakalım benım planım bu sekılde ins hedeflrımden şaşmam..Allah yardımcım olsun :KK70:

teşekkür ederim canım.sanırım önlisanstan girip dediğin gibi yapıcam senye de lisanstan hazırlanırım. bu sene kaydımı sildirip önlisans diplamamı alırım.lisans tamamlamyla devam ederim artık.

sağol canım allah bağışlasın oğlunu :nazar::nazar::nazar: canım ilgin için teşekkürler sınava az kaldı temmuzda çok istesemde yeteri kadar çalışamam kuzum zaman kalmadı ben b kadro düşünüyorum düz memurluk tercihim olacak temmuzda girerim çalıştığım kadarıyla kendimi denemek için yani umudum 2014 kaldı inş. bebeğimi hayırlısı ile kucağıma alırsam rabbim yardımcı olur inş. çalışıyorum bide hayırlısı canım sen a grubu mu düşünüyorsun bende muh. önlisans aöf işletme ile lisans oldum allah yardımcın olsun

Bende b gurubu düşünüyorum düz memur ama puanlarının maşallahı var rabbim hepimizin yardımcısı olsun.:KK14:

iyi akşamlar arkadaşalr yargı denemesine girdim çok zor geldi özellikle türkçe ilk defa türkçeden bu kadar az doğrum var. altı ay önceki netlerimle aynı. böyle oluncada moralim bozuluyor kaç aydır dersaneye gidiyroum demek faydası yok. gündüzde türkçeden anlatım bozukluklarından test çözdüm pek yapamıyorum bu konuyu size de zor geliyor mu?

Herkese merhaba,

Umarım çalışmalar arzu ettiğiniz gibi gidiyordur. Allah bol bol zihin açıklığı versin hepiciğimize:)

Kızlar birşeyi merak ettim, KPSS Lisans için şu genel kültür-genel yetenek oturumundan sonra yapılan ingilizce sınavını merak ediyorum. Siz gircekmisiniz, eğer girersek KPSS B yi, yane KPSS3 puanını etkiliyormu, etkilemiyorsa neyi etkiliyor:) Benim ingilizce pek iyi sayılmaz, eğer KPSS B puanımı olumsuz etkileyecekse girmeyeyim, bu arada alandan da gircem, acaba alanımı etkiliyor???Gördüğünüz üzere kafam epey karışmış:)Yardımlarınızı rica ederiz:))

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa, çok memnun olurum.

Allah yardımcımız olsun hepimizin, güzel haberlerimizi de sınav sonrası paylaşmak dileğiyle.

İyi çalışmalar hepiciğinize:)

Son düzenleme:
ya benim iyice kafam karıştı bi akıl verin nolur.önlisans diplomamı alıp önlisanstan gircektim ama.demin büroyu aradım. 4.sınıftan başlayamazsın 3 ten başlanıyo dedi.e benim bi yılım boşa mı gitcek.diğer türlü lisans sınavı her yıl olduğu için bi yıl geçerliymiş on da giremiyorum. napcam ben şidi ya.

Herkese merhaba,

Umarım çalışmalar arzu ettiğiniz gibi gidiyordur. Allah bol bol zihin açıklığı versin hepiciğimize:)

Kızlar birşeyi merak ettim, KPSS Lisans için şu genel kültür-genel yetenek oturumundan sonra yapılan ingilizce sınavını merak ediyorum. Siz gircekmisiniz, eğer girersek KPSS B yi, yane KPSS3 puanını etkiliyormu, etkilemiyorsa neyi etkiliyor:) Benim ingilizce pek iyi sayılmaz, eğer KPSS B puanımı olumsuz etkileyecekse girmeyeyim, bu arada alandan da gircem, acaba alanımı etkiliyor???Gördüğünüz üzere kafam epey karışmış:)Yardımlarınızı rica ederiz:))

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa, çok memnun olurum.

Allah yardımcımız olsun hepimizin, güzel haberlerimizi de sınav sonrası paylaşmak dileğiyle.

İyi çalışmalar hepiciğinize:)

merhaba canım benım bıldıgım, b için mesela bazı kadrolar var onda mutlaka dil sınavı istiyor yani dil sınavından gecerli barajı asanları alıyorlar ,eger senin terich edecegın yerlerde dil sınavı kodlaması yoksa bu sınava girmene gerek yok..

zaten cok az bi zaman kaldı bu zamanı gk-gy için harcarsan senın için daha iyi olur :KK66: tabii tercih edeceklerınde kriter olarak dil sınavı istemıyorsa..

ya benim iyice kafam karıştı bi akıl verin nolur.önlisans diplomamı alıp önlisanstan gircektim ama.demin büroyu aradım. 4.sınıftan başlayamazsın 3 ten başlanıyo dedi.e benim bi yılım boşa mı gitcek.diğer türlü lisans sınavı her yıl olduğu için bi yıl geçerliymiş on da giremiyorum. napcam ben şidi ya.

sen şimdi önlisans alıp sonra 4ten mi baslamak istiyordun? bu sene zaten 3ü okudum diye dusundun sanırım ama dedıklerı gibi olmaz canım.. cunku 3.cü sınıfı tam bitirmiş olsan bile 4ten değil 3ten baslatıyorlar acıkcası bende bılmıyorum nedenini..

senın suan yapacagın ya temmuzdakine çok iyi calısıp mezun oldugundada atanmak ama düz memur olarak.. yada maalesef bi sen kaybım olacak diyorum..

sen şimdi önlisans alıp sonra 4ten mi baslamak istiyordun? bu sene zaten 3ü okudum diye dusundun sanırım ama dedıklerı gibi olmaz canım.. cunku 3.cü sınıfı tam bitirmiş olsan bile 4ten değil 3ten baslatıyorlar acıkcası bende bılmıyorum nedenini..

senın suan yapacagın ya temmuzdakine çok iyi calısıp mezun oldugundada atanmak ama düz memur olarak.. yada maalesef bi sen kaybım olacak diyorum..

canım 3.sınıftakiler kpss lisansa değil önlisansa girebiliyorlarmış puan geçersiz oluyomuş.kılavuzda yazan mezun olabilecek durumda olanlar da şu an 4.sınıfı okuyanlarmış.bunu başvuru merkezindeki hoca söyledi.ben en iyisi önlisans sınavına giriim eylülde.nasılsa diploma tercihlere kadar lazım olmaz.eğer iyi bi puan yapar da atanma şansım olursa o zaman kaydımı sildirip önlisans diplomamı alırım.eğer puanım iyi olmazsa da okuluma devam ederim seneye girerim artık lisans kpss ye.zaten iyi bi puanım olur da atanırsam memur olduktan sonra bi yıl kaybımın olasını takmam pek.ama tersi olursa diploma falan almam.uzun uğraşlar sonucu bu karara vardım bilemiyorum arık hakkımızda hayırlısı olsun.ayriyeten teşekkür ederim her soruma cevap verdiğin için.:21::21::21:

Kızlar uzaktan eğitim de 7 kitap+Kpss soru çözüm videosu 49.90 TL almak isteyenler olur belki diye söyleyeyim dedim.

tarih ve vatandaşlık altın kitaplarını aldım
Serkan hocanın konu anlatımlı Vatandaşlık kitabını
Uzman kariyerin soru bankası setini aldım bu ay bitirirsem ne ala panik mi oldum ne
Bu arada deneme netleriniz nasıl

Kızlar bugün bi deneme çözdüm evde 104 net geldi ilk defa 100 ün üstünü gördüm pek bi motive oldum :)) Bu aralar baya yüklendim iyi çalışıyorum panikten dolayı :)) zaman az kaldı diye panik oldum elimde bi sürü kitap var ve hepsi yarım yarım bi sürü soru bankası konu anlatımlı kitaplar beni bekliyor valla. Sınavdan önce hepisini bitirmem lazım :)) Saymadım ama 100 e yakın kitap var elimde :))

tarih ve vatandaşlık altın kitaplarını aldım
Serkan hocanın konu anlatımlı Vatandaşlık kitabını
Uzman kariyerin soru bankası setini aldım bu ay bitirirsem ne ala panik mi oldum ne
Bu arada deneme netleriniz nasıl

Bir denemede 104, birinde 106, birinde 111 dikiş tutturmuş değilim henüz, ama 100 altına düşmedim çok şükür rabbime...
Aldığın kitaplar güzelmiş, beğendim.

Kızlar bugün bi deneme çözdüm evde 104 net geldi ilk defa 100 ün üstünü gördüm pek bi motive oldum :)) Bu aralar baya yüklendim iyi çalışıyorum panikten dolayı :)) zaman az kaldı diye panik oldum elimde bi sürü kitap var ve hepsi yarım yarım bi sürü soru bankası konu anlatımlı kitaplar beni bekliyor valla. Sınavdan önce hepisini bitirmem lazım :)) Saymadım ama 100 e yakın kitap var elimde :))
Maşallah :nazar:denemem, süpersin. Kız baya varmış ya senin kitabın nasıl aldın onları :KK1: Ondan geçtim bitirebilecek misin 3 ayda :44:

Bir denemede 104, birinde 106, birinde 111 dikiş tutturmuş değilim henüz, ama 100 altına düşmedim çok şükür rabbime...
Aldığın kitaplar güzelmiş, beğendim.

Maşallah :nazar:denemem, süpersin. Kız baya varmış ya senin kitabın nasıl aldın onları :KK1: Ondan geçtim bitirebilecek misin 3 ayda :44:

valla sevgi meleği nasıl aldım bende anlamadım her canım sıkıldığımda kitapçıya dalıyorum ondan sanırım :KK1: Her kitapçıya gittiğimde de bakıyorum beğniyorum bi şeyler kitap almak beni acayip motive ediyor :)) Bitirmesi kaldı bi işte şu an sözelden hiç kitabım bitmedi ama tarihler baya az kaldı yarım yarım mesela birisinden 2 üniteye hiç bakmamışım birisinde bir ünite var kiminde 5 ünite karışık karışık yapmışım hep. Bitmek zorunda sınavdan önce hepsi, hepsine sıfırdan başlamayacağım için umudum var bakalım bitirdikçe yazarım burdan şu kadar kitabım bitti şu kadar kaldı diye :)

valla sevgi meleği nasıl aldım bende anlamadım her canım sıkıldığımda kitapçıya dalıyorum ondan sanırım :KK1: Her kitapçıya gittiğimde de bakıyorum beğniyorum bi şeyler kitap almak beni acayip motive ediyor :)) Bitirmesi kaldı bi işte şu an sözelden hiç kitabım bitmedi ama tarihler baya az kaldı yarım yarım mesela birisinden 2 üniteye hiç bakmamışım birisinde bir ünite var kiminde 5 ünite karışık karışık yapmışım hep. Bitmek zorunda sınavdan önce hepsi, hepsine sıfırdan başlamayacağım için umudum var bakalım bitirdikçe yazarım burdan şu kadar kitabım bitti şu kadar kaldı diye :)

Bekliyorum canım:KK14: Benimde 23 kitabım var çözülecek. Gerçi 6-7 tanesi bitti. Geri kalan sınava kadar biter heralde. Bir başlasaydım bende. Kendime geldim bugün giriştim temizliğe. Artık yarın gömülürüm derslere :KK51:

X