2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

http://www.hedefaof.com/ buradan çöz canım çıkmış soruları...
ben cevapları koduna göre painte yapıştırdım karışmadı
canım buda aynı aöfnin sitesindeki gibi kopyalamaya çalıştım olmadı. yine yanlış işaretleme yapmışım bilseydim bu kadar uğraşmazdım onca kitap aldım bir de geçmiş yıl sorularını alır geçerdim inan. aman uğraşayamayacağım artık yetti. gidip bir türkçe deneme yapayım ben.

evet ben tarihi bitirdim konu çalışması olarak son bi kaç gündür canım hiç çalışmak istemiyor vakit de boşa gitmesin dedim biraz geometri ve türkçe baktım türkçeden paragraf falan çözdüm.
Elimdeki tarih kitapları bitmedi tabii, çok kitabım var çünkü. Coğrafyaya başlayacağım artık tekrar günlerinde de tarihten kalan sorularımı çözcem. zaman hızla akıp geçiyor haa bi şey anlamadım nisan geldi çattı. Ama tarihi bitirdim diye rahatlık geldi bana bi ama bir an önce toparlamam lazım. 24 gün kaldı bu ayın bitmesine 24 günde anayasa ile coğrafyayı bitirmem lazım. Mayıs ve haziranı da tekrarlarla denemelerle geçirmeyi planlıyorum bakalım.
coğrafya daha kolay ve zevkli bir ders diğerlerine göre. darısı benim başıma tarihe yeni başladım beni neler bekliyor kimbilir?

arkadaslar en zorladnıgınız ders hangısı ???

Hmmm valla zorlandığım yok açıkçası. :KK53:Gk bitti benim yapılmayacak aman Allahım gibi bir durum yok yani. Mata hiç başlamadım 15-20 arası çıkıyor çalışmaya başlayınca hallederim eminim unuttuğumdan oluyor :KK43: Onun dışında bir tek şey de zorlanıyorum madenler konusunda.. Biraz karışıyor.

Kızlar bugün deneme çözdüm tarihi bitirmeme rağmen konuları unutmuşum birbirine karışmış her şey onu farkettim :KK43:(
tarihten 19 net yaptım ama önceden 13 net falan yapıyordum yükselme var yani :)) Bu da bana teselli sanırım Sözelden de 39 net yaptım bu benim rekorum sanırm :)
toplamda da 94 Net yaptım 100 ü göremedim daha. Son zamanlarda tarih tekrarlarımı çok aksattım eskiden tekrar ediyordum ne işim olursa olsun aksatmıyordum. Onun da etkisi oldu sanırım. Ama baya motive oldum ben, yükselme olduğunu görmek beni motive etti :)) Artık daha çok çalışcam 100 net ve üstünü görene kadar kampa sokmaya karar verdim kendimi :)) Yani bu ayın sonunda kadar tüm konuları bitirip tekrarlarımı da yapcam düzenli. Bir sonraki denemede hedef 100 net ve üstü :)) Çalışmak ve başarmak çok güzel bir şey yaa :))

canım ben yargının konu anlatımlı kitabından gidiyorum. coğrafyam bitti. türkçe konu anlatımlı kitabım bitmek üzere kitap sonunda üç deneme var onları da yapınca bitecek. matın yarısından fazlası bitti. önümüzdeki ay soru bankası yaprak test birşeyler bitirmek istiyorum. hım bir de yediiklimin coğrafya soru bankası bitti. yani tamamen biten iki tanecik. elimde rahat yirmi parça kitap vardır. :) çoğuna hiç başlamadım bile. inşallah nisan mayıs sıkı çalışacağım. hastalıklar engeller olmasın inşallah. haziranta tekrar aöf sınav var çünkü. sen ne mezunusun?

Turizm önlisans mezunuyum cnm ben.
İnşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlısını nasip etsin hakkımızda
Sen ne mezunusun cnm?
Senin derslerin çoğu bitmiş maşallah..
İnşallah konularımızın bitip de denemelere geçtiğimiz günleri de görürüz:KK31:

Hmmm valla zorlandığım yok açıkçası. :KK53:Gk bitti benim yapılmayacak aman Allahım gibi bir durum yok yani. Mata hiç başlamadım 15-20 arası çıkıyor çalışmaya başlayınca hallederim eminim unuttuğumdan oluyor :KK43: Onun dışında bir tek şey de zorlanıyorum madenler konusunda.. Biraz karışıyor.

zorlandıgıö ders hıc yok demek ne guzel bısey ya :KK34::KK34:
umarım bende ole derım zamanı gelınce
kolay gelsın sıze

Kızlar bugün deneme çözdüm tarihi bitirmeme rağmen konuları unutmuşum birbirine karışmış her şey onu farkettim :KK43:(
tarihten 19 net yaptım ama önceden 13 net falan yapıyordum yükselme var yani :)) Bu da bana teselli sanırım Sözelden de 39 net yaptım bu benim rekorum sanırm :)
toplamda da 94 Net yaptım 100 ü göremedim daha. Son zamanlarda tarih tekrarlarımı çok aksattım eskiden tekrar ediyordum ne işim olursa olsun aksatmıyordum. Onun da etkisi oldu sanırım. Ama baya motive oldum ben, yükselme olduğunu görmek beni motive etti :)) Artık daha çok çalışcam 100 net ve üstünü görene kadar kampa sokmaya karar verdim kendimi :)) Yani bu ayın sonunda kadar tüm konuları bitirip tekrarlarımı da yapcam düzenli. Bir sonraki denemede hedef 100 net ve üstü :)) Çalışmak ve başarmak çok güzel bir şey yaa :))
94 net çok iyi harikasın valla bravo benim 61 netti en son sınavda. vatandaşlık ve tarihe yeni başladım onlarda bitince 90 ı görürüm diye düşünüyorum inşallah güzel Allahım.

Turizm önlisans mezunuyum cnm ben.
İnşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlısını nasip etsin hakkımızda
Sen ne mezunusun cnm?
Senin derslerin çoğu bitmiş maşallah..
İnşallah konularımızın bitip de denemelere geçtiğimiz günleri de görürüz:KK31:
muhasebe canım amin. canım coğrafyam türkçem bitti ama pişmedi bilgiler fabrikalar madenler pek iyi değil ama olacak. türkçeden de karıştırdıklarım var onuda yapacağım. matla çok uğraştım çok emek verdim. şubat ayında günde beş saat civarı diğer derslere sadece gidip dersanede dinliyordum o yüzden türkçe coğrafya dersanede bitmesine rağmen kitaplarım bitmedi inşallah bu 15 gün içerisinde onları bitireceğim. sen evde mi çalışıyordun? daha önce girdin mi sınava?

sevgi meleği aöf nasıldı canım ben girdim saat 10 da çıktım tam bir saat kaldım çoğu şeyi bilemedim tabi böyle yarım yamalak çalışmayla. sanki iş vsgh dan biraz yaptım gibi o daha iyi geçti. dışarda gezdik geldim uyudum akşamda yarınki derslere bakacağım biraz.

sevgi meleği aöf nasıldı canım ben girdim saat 10 da çıktım tam bir saat kaldım çoğu şeyi bilemedim tabi böyle yarım yamalak çalışmayla. sanki iş vsgh dan biraz yaptım gibi o daha iyi geçti. dışarda gezdik geldim uyudum akşamda yarınki derslere bakacağım biraz.

Orta halliydi canım. ama büyük beklentim yok. Birkaç soru hatrımda baktım bide arkadaş söyledi onu yanlış yapmışım. Maliyette sayısalları tamamen salladım zaten...
Yarınki sınavlarda zor vergiye tekrar etcem, şimdi finansın konusunu okuyorum sonra gysleri çözcem. sen finansa çalışmış mıydın?

kızlar herkese selamm aö sınavı olan arkadaşların umarım bugünkü sınavları güzel geçmiştir.
kpss başvuruları da pzt başlıyor, başvurular başlayınca bende heyecanda arttı:) benim merak ettiğim
başvurumu internetten yapabilir miyim geçen sene alese girmiştim o zaman bi şifre verdiler aday sisteminde kaydım var yani
bu sınav için ösym merkezine gitmem gerekir mi yoksa netten yapabilr miyim kızlar yardımcı olun lütfen benim gitme gibi sansım çok az çünkü:KK43:..

Orta halliydi canım. ama büyük beklentim yok. Birkaç soru hatrımda baktım bide arkadaş söyledi onu yanlış yapmışım. Maliyette sayısalları tamamen salladım zaten...
Yarınki sınavlarda zor vergiye tekrar etcem, şimdi finansın konusunu okuyorum sonra gysleri çözcem. sen finansa çalışmış mıydın?
canım ben sorulara baktım sadece ama tabi hesaplamaları bilmeyince bir işe yaramıyor şimdi de tvs minin murat yayınlarındaki testlerini tekrar ediyorum. dört ünite baktım dört daha bakar yatarım. finansa bakmayacağım kalsın varsın napayım. tvs minden geçmek istiyorum.

kızlar herkese selamm aö sınavı olan arkadaşların umarım bugünkü sınavları güzel geçmiştir.
kpss başvuruları da pzt başlıyor, başvurular başlayınca bende heyecanda arttı:) benim merak ettiğim
başvurumu internetten yapabilir miyim geçen sene alese girmiştim o zaman bi şifre verdiler aday sisteminde kaydım var yani
bu sınav için ösym merkezine gitmem gerekir mi yoksa netten yapabilr miyim kızlar yardımcı olun lütfen benim gitme gibi sansım çok az çünkü:KK43:..
canım inşallah verdiğimiz harç parası boşa gitmez yine bir aydırda bakıyordum ama kötü geçti diyebilirim. bir ders hariç ivsg hukuku iyi geçti hamd olsun.

geçen seneki ales şifrenle başvurabilirsin. bende geçen sene ales e girmiştim, bu sene ygs ye başvurmak için başvuru merkezine gittiğimde, görevli sizin zaten şifreniz varmış onunla başvurabilirdiniz dedi. senden şifrenle giriş yaptığında muhtemelen şifre değişikliği isteyecek sistem, şifreni güncelledikten sonra yeni belirlediğin şifrenle girişini yapıp başvurunu yapabilirsin. özetle ösym nin herhangi bir sınavı için şifre aldıysanız, o şifre ösym nin tüm başvurularında geçerli.

Son düzenleme:
muhasebe canım amin. canım coğrafyam türkçem bitti ama pişmedi bilgiler fabrikalar madenler pek iyi değil ama olacak. türkçeden de karıştırdıklarım var onuda yapacağım. matla çok uğraştım çok emek verdim. şubat ayında günde beş saat civarı diğer derslere sadece gidip dersanede dinliyordum o yüzden türkçe coğrafya dersanede bitmesine rağmen kitaplarım bitmedi inşallah bu 15 gün içerisinde onları bitireceğim. sen evde mi çalışıyordun? daha önce girdin mi sınava?

Allah zihin açıklığı versin hayırlısı olsun hakkımızda..
Ben evde çalışıyorum cnm..
Dershaneyi sevmiyorum
Daha önce sınava girdim cnm 2010 da..
Rabbim bu sene hayırlısını nasip etsin.
Biz çalışalım duamızı edelim gerisi O'na kalmış:KK31:

Sevgi meleği gözün aydın cnm yarından sonra başlarsın artık inşallah kpssye :KK31:

Allah zihin açıklığı versin hayırlısı olsun hakkımızda..
Ben evde çalışıyorum cnm..
Dershaneyi sevmiyorum
Daha önce sınava girdim cnm 2010 da..
Rabbim bu sene hayırlısını nasip etsin.
Biz çalışalım duamızı edelim gerisi O'na kalmış:KK31:

Sevgi meleği gözün aydın cnm yarından sonra başlarsın artık inşallah kpssye :KK31:
amin canım inşallah hayırlısı olur şöyle severek gidip geleceğim bir işim olsun istiyorum kpss olursa ne ala olmazsada Allahım başka bir kapı açsın inşallah. o zaman hazırlanarak mı girdin kaç puan aldn ben ilk defa hazırlanarak gidiyorum yani yıllardı çocuk büyüttüm hayatımda yoktu çalışmak kpss hiç defterin kitabın kapağını açmadım sonra nolduysa bir kere şansımı denemek istedim çocukta büyüdü artık ona ders çalıştırırken heveslendim galiba.
ben de türk vergi sistemi diye bir ders var onun testlerine baktım akşamüstüde uyumuştum birazdan yatıcam artık. yarın iki dersten sınavımız var birisine hiç bakmadım Allahım yardım etsin dört yıllk bitireyim istiyorum. iyi geceler canım :KK19:

X