2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Türkçe'de noktalama işaretleriyle ilgili canım .. çizgi aşağısında kalan yani . : ? ! ... den sonra büyük harf gelirr. sadece : dan sonra cümle varsa büyük harf gelirara

hayatta önemli iki şey var : Para ve sağlık . (doğru) pazardan meyve satın aldım : Kiraz , Elma , Muz .... (yanlış) gibi
tamam canım anladım cümle varsa büyük harfle başlayacak örnekle yazdığın iyi olmuş. ben de bugün mat türkçe yüzyetmiş civarı soru çözdüm. türkçeden yazım yanlışlarındayım. sonra noktalama işaretleri başlayacak zaten. ben tam anlamıyla yani böyle yoğun soru çözmeye bir şubat itibarıyla başladım. bir gün dersaneye gidiyorum orada dinleyip geliyor işe gittiğim için fazla ders çalışamıyordum artık evdeyim rahatım bol bol ders çalışacağım inşallah

oğluşlar izin verse daha çok çalışças da işte...

şimdi aldı eline topu avizeyi vurmaya çalışioo bunla ders olur mu olmuyoo...

sinir oluyorum yeminlee....
:KK35::KK53::KK47::KK37:
otur çizgi flm izle dimi daha ne yani ?????:KK52::KK52:[/Q sorma canım kıtap elıme alındıgı anda bagrıyor ders yok anne ders yok dıye kucagıma gelıyor oturuyor sen benı sevmıyorsun kıtapları sevıyorsun dıye

kızlar 1 haftadır zorunlu misafirlikteydim.hiç çalışamadım haliyle.açığı nasıl kapatıcam bilmiyorum :KK31:

bu arada çok geçmiş olsun fattum, Allah acil şifalar versin inşallah..

oğluşlar izin verse daha çok çalışças da işte...

şimdi aldı eline topu avizeyi vurmaya çalışioo bunla ders olur mu olmuyoo...

sinir oluyorum yeminlee....
:KK35::KK53::KK47::KK37:
otur çizgi flm izle dimi daha ne yani ?????:KK52::KK52:[/Q sorma canım kıtap elıme alındıgı anda bagrıyor ders yok anne ders yok dıye kucagıma gelıyor oturuyor sen benı sevmıyorsun kıtapları sevıyorsun dıye

sorma cnm aynen... :emir_bebek: ama zar zor 140 soruyu 210 a tamamladım çok şükür...

hızlanmam lazım... çok güsel kitap siparişleri verdim hepsiburdadan bakalım ne zaman gelicek...

bir an önce coğrafyaya geçmem lazım...

kızlar morelım cok bozuk sızlerden dua ıstıyorum teyzem yogunbakımda rabbım onu uc cocuguna bagıslasın durumu bıraz agır[/QUO

çok geçmiş olsun canım.allah çocuklarına bağışlasın.böyle şeyleri duyunca içim çok kötü oluyor.dualarımız seninle canım.

bu gun benım ıcın cok acı bır gun teyzemı kaybettım rabbım kıseyı sevdeklerı ıle sınamasın

fattum başın sagolsun annene özellikle allah sabır versin.benim annem kardeşini kaybedince sunu dedi anneden bile daha zormuş kardeş acısı....teyzene allah rahmet eylesin

fattum başınız sağolsun.Allah sabırlar versin.geride kalan 3 evladına ve size Allah uzun ömürler versin,mekanı cennet olsun.

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

kızlar bugun üstümdeki rehavetten kurtuldum nihayet ve tarih tekrar günü olarak ilan ettim bugünü.bi kısmını bitirdim,diğer kısma geçicem tekrarda.akşama da türkçe test çözerim paragraftan.yarında matematik coğrafya çalışırım.

hepiniz iyisinizdir umarım :KK3: kimse yok herkes çalışıyor mu ne :nazar:

fattum başınız sağolsun.Allah sabırlar versin.geride kalan 3 evladına ve size Allah uzun ömürler versin,mekanı cennet olsun.

kızlar bugun üstümdeki rehavetten kurtuldum nihayet ve tarih tekrar günü olarak ilan ettim bugünü.bi kısmını bitirdim,diğer kısma geçicem tekrarda.akşama da türkçe test çözerim paragraftan.yarında matematik coğrafya çalışırım.

hoşbulduk canım sağolasın. ben de akşama türkçe test çözeceğim paragrafta içerik konu gündüzde mutlak değer çalıştım üç gündür bu konudayım bilmeyince zor gerçekten. ben tarihe hiç başlamadım. önümüzdeki ay coğrafya ve türkçe bitince başlayacağım.

fattum kardeşim başınız sağolsun.Allah sabırlar versin.
Bende içinizde yeni sayılırım :KK3: 10 gün oldu çalışmaya başlayalı 7 aylık bir oğlum var. Şimdilik coğrafyaya başladım ihtiyacın sincan dersanesine kaydoldum.Dersane acılalı 1 ay oldu fakat ben bebegim kücük oldugu için bu hafta katılabildim. Günlük 200 den aşşağı soru çözmemeye çalışıyorum. Yazılarınızı okuyarak motivasyonumu korumaya çalışıyorum herkese iyi çalışmalar

Evet çalışıyoruz o yüzden pek takılmıyoruz artık buraya :KK9:

Günde 2000 soru çözüyorum dermişim :KK52:

TAbi yalan o kadar değil tabi ama ben günde 200 ün altına düşmüyorum
İnsanın çalıştıkça da çalışası geliyor valla
:KK76:

X