2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

Evet Belegin denizi baya bi dalgali ne yazik ki ama yine de Antalya da gidilebilecek en guzel yer sanki :)

Bu arada senin yer ayirttigin yer Buyuk Anadolu Oteli nerde?

Didimde canım
Antalya tarafında Adrasan Cok Güzel denizi Süper Canım ama balayı İçin Aşırı sakin Ama Güzel yer

Sagol canim tavsiyelerin icin sakin olmasi benim icin daha iyi Ruslarla dolu olmasindan daha guzel yani Cok tesekkur ederim tavsiyen icin

Canım Herkesin beklentisi farklı oluyor :44:Benim İçin Temiz OlsunHavuzu olsun Denizi Güzel olsun Plajı olsun
Cok Hayal kurmuyorum Cok Bi beklentimde yok O yüzdende nerede olsa Güzel geciririm diye düsünüyorum
Eeee Engüzelide evli olacagım yanımdada Cok sevdigim Eşim olacak İnsan daha ne İsterki

slm herkese, bizim de balayı 28 agst - 4 eyll arası olacak ..çesme düşünüyoruz ama kararsız kaldık oteller konusunda..
ılıca ve sheraton var seçeneklerde.. ama ben öyle çok yataklı otellerde yapmak istemiyorum açıkcası balayını..
çesmedeki butik otellerin de çogunun plajı yok , plaja git gel plaj giris ücreti falanla da uğraşmak istemiyoruz..

en son solto alaçatı olteli bulduk daha az yataklı butik tarzında mimarisi çok güzel ama kötü yorumları çok olan bi otel
trip advisorda 13 mükemmel 13 de berbat yorum var :S çok karıştı kafamız
bir de mesela aynı tarihte ılıcadan veya sheratondan 1000 tl daha pahalı solto,, o kadar para vereceksem kötü yorumların olmaması gerekir die düşünyorum

çeşmede önerebileceğinizi otel varsa sevinirim,, herkese şimden mutlu tatiller :))

Kesinlikle katiliyorum ama tabi nisanlimla (yani o zaman esimle ) ilk tatilimiz olacagi icin de heycanliyim tabi biraz :)

Ve diger dedigine de katiliyorum gittigimiz yeri guzel yapmak bizim elimizde

sisus hotel var canım ama maddi olarak uygun olur mu bilemem bi davete katılmıştım daha önce,Ama Sheraton mükemmel bence8bi izmirli olarak) Balayı gruplarını araştırın derim..

Bende Antalya Kremlin Palace gitmeyi düşünüyorum şuan erken rezervasyonları da mevcut

Canım sadece kahvaltı yazıyor Bizim dügün tarihine göre baktım sadece kahvaltı yazıyor ve 1262Eur Neredeyse 3000

Canım sadece kahvaltı yazıyor Bizim dügün tarihine göre baktım sadece kahvaltı yazıyor ve 1262Eur Neredeyse 3000

Bende baktim simdi hersey dahil diyor?

21 temmuza kadar erken rezervasyon yaparsan kisi basi 321,43 TL ve en az 4 gece konaklaman gerekiyormus bu durumda 2571,44 TL falan yapiyo

Son düzenleme:
aa bayramda mi olcak dügünün? oda güzel :)
evet haklisin, bide git gide simdi fiyatlarda artar..
nisandan sonra söyliim benimkinede bakmaya baslayalim

Evet canım Bayram tatilinde olacak
Herkes bayramtatiline gelmiş olacak Kimse İzin almak Zorundada kalmayacak
Nişanımıda kurban baytamının 3 günü Akşamı yapmıstık

Ben kesinlikle rixos premium u istiyorum zaten balayı biraz daha en olsun olmuşken 7 gece yerine 5gece kalırız, diğer 5 yıldızlara zaten normalde de gidebiliriz diye düşünüyorum nişanlıma kalsa 3 gün bi yerde 3 gün başka bi yerde kalalım gezelim diyor.bizm dğünümüzde kısmetse ağustos sonunda ama aslında 2 hafta beklesek balayı baya bi ucuzlamış oluyor

Didimde canım
Antalya tarafında Adrasan Cok Güzel denizi Süper Canım ama balayı İçin Aşırı sakin Ama Güzel yer

Arkadasim senin sayende Adrasanda bir otelden yer ayirttik. Nisanlim kalabalik yerleri pek sevmiyor sakinligini gorunce cok begendi oraya gidelim dedi bende kirmadim zaten bende cok sevdim tatil koyunu...

Tekrar tesekkur ederim tavsiyen icin

Arkadasim senin sayende Adrasanda bir otelden yer ayirttik. Nisanlim kalabalik yerleri pek sevmiyor sakinligini gorunce cok begendi oraya gidelim dedi bende kirmadim zaten bende cok sevdim tatil koyunu...

Tekrar tesekkur ederim tavsiyen icin

merhaba
adrasanı ben de çok seviyorum . acaba nereden yer ayırttınız...bilgi verebilir misiniz. mutluluklar dilerim.

merhaba
adrasanı ben de çok seviyorum . acaba nereden yer ayırttınız...bilgi verebilir misiniz. mutluluklar dilerim.

Cok tesekkur ederim, Papirus Otel den yer ayirttik canim.. Adrasanda ki en iyi yer orasi gibi duruyordu.
Ustelik etkinlikleri de cok guzel tekne turu falan varmis :) Bol yesillik sakinlik var ben cok begendim, insallah gittigimize deger :)

Selam kızlar kadınlar külübüne yeni üye oldum..2012 eylül ayında evleniyorum.Balayı otelini hala seçemedik.Limak atlantis düşünüyoruz.Bu otelle ilgili fikir sahibi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…