2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

Hayırlı olsun kızlar.
Vogaye'ların namları dilden dile dolaşıyor. Gerek kalite gerek hizmet olarak sürekli pozitif yorumlar alıyorum.
Ah ben de Gardens of Babylon için bir yorum okuyabilseydim :KK43: Yeni olmasından sebep midir bilemedim.

Umarım her şey gönlümüzce olur..

Son düzenleme:
Canım oteli ilk senden duydum ve fotoğraflara baktım çok beğendim?. Bişi sorcaktm; tavsiye üzerine mi tercih ettiniz? Bi de balayı paketi var mı?

balayı paketi şöyle otelin kendi fiyatları üzerinden %10 indirim biz jolly tur ile gideceğiz balayı için özel indirim yok %30 indirim var.evet canım tavsiye

Hayırlı olsun kızlar.
Vogaye'ların namları dilden dile dolaşıyor. Gerek kalite gerek hizmet olarak sürekli pozitif yorumlar alıyorum.
Ah ben de Gardens of Babylon için bir yorum okuyabilseydim :KK43: Yeni olmasından sebep midir bilemedim.

Umarım her şey gönlümüzce olur..

ben de gardens fo babylonu cok arastırdım bizde gitmeyi dusunduk anladıklarımı sana kısaca ozetlersem:
otelin odaları muhtesem zaten en kotu villa suitte kalıyosun o da havuza dırek acılıyo odada mutfaga kadar var
denizi mavi bayraklı değilmis ama bodrumun denizi kotu olur mu orası muamma en azından antalyanınkinden iyidir diye dusunuyorum
genel havuzlar biraz kucukmus ama odadan girdigin havuz bence yeteliolur
yemek kısmı biraz sıkıntılı az ceşit cıkıyomus ve her otelde yasanan bi sorun olan içeçek hizmetindeki yavaslık
alakartlar iyiymiş ama 30 euro gibi bi faiyatı var kişi bası
bunun dısında ivana sert berna laçin gibi unlülerin gittiği bi mekan
ha bide konum olarak ulaşımı biraz zormus izbe bi yerdeymiş
ben bu otele gitmekten son anda paloma pasha resort özdere yi görünce vazgectim b, de ona bak istersen
umarım yardımcı olmusumdur

ben de gardens fo babylonu cok arastırdım bizde gitmeyi dusunduk anladıklarımı sana kısaca ozetlersem:
otelin odaları muhtesem zaten en kotu villa suitte kalıyosun o da havuza dırek acılıyo odada mutfaga kadar var
denizi mavi bayraklı değilmis ama bodrumun denizi kotu olur mu orası muamma en azından antalyanınkinden iyidir diye dusunuyorum
genel havuzlar biraz kucukmus ama odadan girdigin havuz bence yeteliolur
yemek kısmı biraz sıkıntılı az ceşit cıkıyomus ve her otelde yasanan bi sorun olan içeçek hizmetindeki yavaslık
alakartlar iyiymiş ama 30 euro gibi bi faiyatı var kişi bası
bunun dısında ivana sert berna laçin gibi unlülerin gittiği bi mekan
ha bide konum olarak ulaşımı biraz zormus izbe bi yerdeymiş
ben bu otele gitmekten son anda paloma pasha resort özdere yi görünce vazgectim b, de ona bak istersen
umarım yardımcı olmusumdur

Elmayraaaa çok teşekkür ederim sana :)
Balayı çifti olarak venüs villa için ödememizi yaptık. Otelin VIP hizmeti bizi havaalanında karşılayacakmış.
Aslında konsept olarak çok beğendim bir otel.

Yiyecek ve içecek aksaklılarını da görmezden gelirim herhalde artık. Ağustos sonu gibi orada olacağız. Belki yoğun döneme denk gelmeyip bu aksaklıklardan da sıyrılırız.
Otelin beğendiğim yanı, ne kadar kalabalık olursa olsun, sakin ve çocuk sesi duymayacak olmamız gibi geldi bana.
Bir de koyu kendine ait, bu da bizim için güzel bir avantaj.

Paloma Pasha Özdere yi de inceledim. O da gerçekten güzel bir otelmiş.
Allah ömür verirse ikinci tatilimizi de orada yaparız inşallah :)

biz antalyada oturduğumuzdan vallahi otele filan gitmek istemiyoruz. zaten burası otel cenneti gidecek olsak burada gideriz diye düşündük. otele kapanmakta istemiyoruz. tamam harika konseptler oluyor fakat en güzeli bizim için köy havası. karadeniz yada abant düşünüyoruz. şöyle denize nazır yada göle nazır evlerde konaklayabiliriz. özellikle karadeniz trcihimiz.ben daha önce gitmiştim ama yine olsa yine giderim. onun harici şartlar elverirse yurt dısındada yapabiliriz. :)))

ba yıl dımmmmm.. inanmıyorum çok güzel bi yer ve evet kesinlikle balayı için benim de seçimim bu olcaktır diye düşünüyorum.. fiyatı da şimdi baktım çok yüksek değil, gidilebilir.. tabi benim evlenmeme daha var 2-3 yıl ama bu otel hep aklımda kalacak.. gidip geldikten sonra yorumlarınızı dinlemeyi çok isterim.. şimdiden iyi tatiller

Hiltimeeee :)) ne kadara mal oldu size toplamda ? kaç gün kaç gece :)) Zira ben bu otele bayıldımmmmm :)))

iyi akşamlar kızlar: )
bizde bu hafta rezervasyon yaptırdık Antalya'da BERA OTELe gideceğiz .5 günlüğüne 1240 ödedik(balayı indirimi %5ti)
6 haziran ve 10 haziran arası: )

duygumutlu nekadara mal oldu kaç gece kalcaksınız 27 agustostan once yer yok die biliorum

elmasyraaaa rezervasyonumuzu ve ödememizi yılbaşından önce yaptık.
27 Ağustos giriş, 1 hafta kalacağız.
Tek çekim toplam 2800 TL.

Yani yılbaşından önce ödeme yaptığımız için gayet uyguna geldi.
Şu anda 3500 TL civarlarında biliyorum.

bizim henüz belli degil rezervasyonu iptal ettik baka biyer ariyoruz

Son düzenleme:
Hiltimeeee :)) ne kadara mal oldu size toplamda ? kaç gün kaç gece :)) Zira ben bu otele bayıldımmmmm :)))

:)) toplamda 4.850 Euro türk parasıyla 11.800 civarına falan geliyor; fakat her şey dahil fiyatı bu. Allah nasip ederse 19 haziran salı günü oradayız ve cumartesi günü tekrar yola çıkıcaz yani 5 gece kalıcaz. 2 gece water bungalov, 3 gece de beach villada kalıcaz. Ben de bayıldım buraya orta sınıf üstü bir otelmiş ve görüştüğümüz kişi kalmış bu otelde bayağa bir övdü. gidince bakıp görücez :)

ba yıl dımmmmm.. inanmıyorum çok güzel bi yer ve evet kesinlikle balayı için benim de seçimim bu olcaktır diye düşünüyorum.. fiyatı da şimdi baktım çok yüksek değil, gidilebilir.. tabi benim evlenmeme daha var 2-3 yıl ama bu otel hep aklımda kalacak.. gidip geldikten sonra yorumlarınızı dinlemeyi çok isterim.. şimdiden iyi tatiller

teşekkürler :)) umarım istediğin bir yerde yaparsın tatilini ben hayalini kurardım gerçek olacak Allah izin verirse :) Düğünüm 17 haziranda olacak ertesi günü yola çıkıcaz. döndüğümde notlarımı buraya yazarım :)

Kızlar biz de bugün ETS turdan balayımızı ayarladık. Kısmetse Kıbrıs Salamis Bay Conti'ye gidiyoruz :KK55: Daha önce gidenler ya da duyanlar varsa bilgi verebilirmisiniz...

Son düzenleme:
Bizde 26 Haziran'da queen park göynük e gidiyoruz. İnşallah hiç sorunumuz olmaz, bilen var mıdır bu oteli :)

Bizde 26 Haziran'da queen park göynük e gidiyoruz. İnşallah hiç sorunumuz olmaz, bilen var mıdır bu oteli :)

Eklentiler

• $foto¦şraf 3.jpg
    $foto¦şraf 3.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 60
bizde 4 eylülede 4 gece 5 gün voyage belekteyiz inş :))

Selam canım, biz de Eylül'de voyage belekte olmak istiyoruz :)
Bugün ets i aradım kara tarafındaki otel için 2200 fiyat verdi. yol hariç 2000'i aşmayalım diyoduk, ama çok da beğendim oteli :KK43:
Siz ne kadara anlaştınız?

kızlar slm dun aksam uzun ugraslar sonucu balayı ısımızı hallettık ben sızlerı takıp edıp faydalandım o yuzden paylasmak ıstedım belkı faydam olur bırılerıne dıe. oncelıkle 2 temmuz 6 temmuz arası bodrumda palm garden gumbette kalıcaz ordan kusadasına gecıcez 6 temmuz 10 temmuz arasıda Sealight Resort Hotel de kalıcaz. ıkı yere gıtmemız bazı kısıler tarafından garıp karsılansada bız kendımızı tanıyoruz 6 gece bı yerde kalmak bızı cok sıkıcaktı. zaten bodrumla kusadası arası 3 saat falan hemen gecıcez hem canımız sıkılmıcak hem degısıklık olucak. gercı ıkısıde cok luks oteller degıl ama bıze yeter dıe dusunduk toplamda 1800 tl verdık ets tura ısımızı hallettık omzumuzdan bı yuku daha attık :)))

X