2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

Arkadasim senin sayende Adrasanda bir otelden yer ayirttik. Nisanlim kalabalik yerleri pek sevmiyor sakinligini gorunce cok begendi oraya gidelim dedi bende kirmadim zaten bende cok sevdim tatil koyunu...

Tekrar tesekkur ederim tavsiyen icin :KK34::KK34:

Cok sevindim canım Biz Anne kız cok Güzel tatil yaptık Hele tekne Turu süperdi Birkac fotomu atıyorum
$39652_1546383787418_1469740192_1422006_7332667_n.jpg $39356_1546384507436_1469740192_1422014_5693160_n.jpg $38410_1546385627464_1469740192_1422017_5343277_n.jpg

balayı yerimiz ayarlandı.. çok araştırmadım çünkü otel piyasasının içinde çalışıyorum. 5b (5+2 yıldızlı) bi otelin mekanik şefiyim antalyada.
kesinlikle benim fikrim tabi balayı için gidilebilecek en güzel yer MDC HOTEL ürgüp. mağara otel tarzında çok egzotik. çok kaliteli.
seçimim için çok memnunum bizzat gördüğüm biyer olduğu içinde balayı sırasında herhangi bir şokla karşılaşmayacağız :)

duygumutlu bizim otel çocuk almıyomus biz de gardens of babylona yaptırdık 25 30 agustos arası 2550 tuttu gec yaptırmanın dezavantajı işşte

duygumutlu bizim otel çocuk almıyomus biz de gardens of babylona yaptırdık 25 30 agustos arası 2550 tuttu gec yaptırmanın dezavantajı işşte

5 gün için 2.550 TL geç yaptırmanıza rağmen çok iyi bir fiyat aslında
çocuk alınmaması çok güzel :) bu arada hangi villa da kalacaksınız?

Yani biz orada karşılaşması muhtemel 2 balayı çiftiyiz öyle mi? :)

5 gün için 2.550 TL geç yaptırmanıza rağmen çok iyi bir fiyat aslında
çocuk alınmaması çok güzel :) bu arada hangi villa da kalacaksınız?

Yani biz orada karşılaşması muhtemel 2 balayı çiftiyiz öyle mi? :)

keşke balayı için olsaydı ben 4 yıllık evliyim :) paloma pasha cocuk almıyomus havuzlu odalara oyuzden ondan vazgectik karsılasırmıyız bilmem yanımda 1bucuk yasında bi veletle gezen ciftlere dikkat et biri ben olabilirim:) ben de balayında olsam cocuk istemezdim ama cocugun olduktan sonra da gıcık oluyosun almayan otellere:) mesela voyage bodrumda almıyo

venüs villada kalcaz odanın direk havuza acılması bizi cezbettti

balayı yerimiz ayarlandı.. çok araştırmadım çünkü otel piyasasının içinde çalışıyorum. 5b (5+2 yıldızlı) bi otelin mekanik şefiyim antalyada.
kesinlikle benim fikrim tabi balayı için gidilebilecek en güzel yer MDC HOTEL ürgüp. mağara otel tarzında çok egzotik. çok kaliteli.
seçimim için çok memnunum bizzat gördüğüm biyer olduğu içinde balayı sırasında herhangi bir şokla karşılaşmayacağız :)

selam cnmm balayi icin sectigin otele baktimda gercekten buyuleyiciiii harikaaa.... iyi tatiller simdiden .. mutluluklar...

selam cnmm balayi icin sectigin otele baktimda gercekten buyuleyiciiii harikaaa.... iyi tatiller simdiden .. mutluluklar...

çok teşekkür ederim gerçekten öyle masal diyarı gibi :KK70: hem fiyatı antalya kundu, kemer vs. bu taraf bölgelerden uygun

kızlar biz balayı olayını hallettik çok şükür Antalya Manavgat ve Side arasında yer alan Flora Garden Beach otelden 16-21 temmuz arası odamızı ayırttık, çok yoğun araştırmalar sonucunda bu otelde karar kıldık tam bir balayı oteli 17 yaşından küçükler alınmıyor, otel odaları bungalov şeklinde ve denize sadece 15m uzaklıkta otel oldukça içimize sindi çok şükür, umarım sizlerde gönlünüze göre huzurlu aşk dolu bir balayı geçireceğiniz otel bulursunuz, mutluluklar bizimle olsun kızlar...:KK69::KK70:

selam biz de bu oteli çok duyduk ama emin olamadık.Bu otel için ne kadara anlaştınız? bir de giden birinin tavsiyesi üzerine mi bu oteli seçtiniz?

keşke balayı için olsaydı ben 4 yıllık evliyim :) paloma pasha cocuk almıyomus havuzlu odalara oyuzden ondan vazgectik karsılasırmıyız bilmem yanımda 1bucuk yasında bi veletle gezen ciftlere dikkat et biri ben olabilirim:) ben de balayında olsam cocuk istemezdim ama cocugun olduktan sonra da gıcık oluyosun almayan otellere:) mesela voyage bodrumda almıyo

venüs villada kalcaz odanın direk havuza acılması bizi cezbettti

elmayraaaa allah bağışlasıınnn :)
4. balayınız o zaman :) bir bebek sahibi olarak orada çok rahat edeceğine inanıyorum.. otele yapılan bir yorumda, bebek için özel bir çorba hazırlamalarından çok memnundu bir çift. Odadaki merdiven bebek için sıkıntı yaratabilir, ama kolaylıkla önlemini alabilirsin, çünkü senin bebiş daha çok küçüük, merdivende çok aktif olacağını düşünmüyorum.
Geniş bir alana yayılan otel çok kalabalık olmasına rağmen sakin ve sessizmiş. Yani ne senin bebişin insanlardan rahatsız olacak, ne de bebeğin kimseyi rahatsız edecek. Mutlaka gözüm seni arayacak :)
Bizim de oda tercihimiz Venüs.

Çok keyifli bir tatil olacağına eminim..

Son düzenleme:
elmayraaaa allah bağışlasıınnn :)
4. balayınız o zaman :) bir bebek sahibi olarak orada çok rahat edeceğine inanıyorum.. otele yapılan bir yorumda, bebek için özel bir çorba hazırlamalarından çok memnundu bir çift. Odadaki merdiven bebek için sıkıntı yaratabilir, ama kolaylıkla önlemini alabilirsin, çünkü senin bebiş daha çok küçüük, merdivende çok aktif olacağını düşünmüyorum.
Geniş bir alana yayılan otel çok kalabalık olmasına rağmen sakin ve sessizmiş. Yani ne senin bebişin insanlardan rahatsız olacak, ne de bebeğin kimseyi rahatsız edecek. Mutlaka gözüm seni arayacak :)
Bizim de oda tercihimiz Venüs.

Çok keyifli bir tatil olacağına eminim..

Evet 4. Balayi fikri hosuma gitti:) sirayla rixos bodrum concorde rixos lara ve ic green palacea gittik umarim bu tatil de keyifli olur. Corba olayi iyiymis gerci odalarda da mutfak var yapilabilir. Tek sikintim o tarihlerde havanin serinolma ihtimali.

Evet 4. Balayi fikri hosuma gitti:) sirayla rixos bodrum concorde rixos lara ve ic green palacea gittik umarim bu tatil de keyifli olur. Corba olayi iyiymis gerci odalarda da mutfak var yapilabilir. Tek sikintim o tarihlerde havanin serinolma ihtimali.

Otelin konumunu kestiremediğim için rüzgar nasıl olur bilemedim. Rüzgar problemi yoksa çok serin olacağını düşünmüyorum.

Otelin konumunu kestiremediğim için rüzgar nasıl olur bilemedim. Rüzgar problemi yoksa çok serin olacağını düşünmüyorum.

inş serin olmaz sokarız bebişi
buradaki resim sennse ben seni tanırım ama yanına gelmeye utanırım bi de balayı ciftisiniz hep yanyana olursunuz enişte beyi kızdırmalıyım:)

inş serin olmaz sokarız bebişi
buradaki resim sennse ben seni tanırım ama yanına gelmeye utanırım bi de balayı ciftisiniz hep yanyana olursunuz enişte beyi kızdırmalıyım:)

Resimdeki ben :) aşkol canım
böyle bir problem olamaz :))
asıl ben sürekli bebişi sevmeye gelip enişte beyi kızdırmayayım sonra :))

selam kzılar benmde 14 nisan düğünm balayınada kıbrıs salmais bay contiyi ayarladık inş güzel olucakk :) :nazar:

X