2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

selamlarrr balayı için arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine cornelia diamond ı 4 gece 5 gün 2200 tl ye ayarladık.

Ben orayı bi arkadaşımdan duymuştum. Çok güzel bi otelmiş öve öve bitiremedi. Hatta o da mayısta evlenecekti, balayı 19 mayısa geldiği için yer yoktu. Sırf bu yüzden düğününü nisana çekti. Balayını cornelia'ya ayarladı. Kız düğün için değilde balayı için diyet yapıyo:) O kadar kilitlenmiş durumda yani balayına:) Düğün umrunda değil.

selamlarrr balayı için arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine cornelia diamond ı 4 gece 5 gün 2200 tl ye ayarladık.

Biz de 21 mayısta giriş yapıyoruz 4 gece 5 gün. Ben aslında voyage belek istiyodum ama ets de çalışan arkadaşım çok ısrar edince cornelia da karar kıldık. Siz ne zaman gidiyorsunuz?

Biz de 21 mayısta giriş yapıyoruz 4 gece 5 gün. Ben aslında voyage belek istiyodum ama ets de çalışan arkadaşım çok ısrar edince cornelia da karar kıldık. Siz ne zaman gidiyorsunuz?
30 Nisan da giriş yapıoruz biz de. :) Voyage Belek cornelia arasında kaldık biz de aslında ama en baştan beri cornelia istiodum fikrimi deiştirmeyeym dedim :)
bakalım inş pişman olmayız güzel geçer balayılarımız :)))

Ben orayı bi arkadaşımdan duymuştum. Çok güzel bi otelmiş öve öve bitiremedi. Hatta o da mayısta evlenecekti, balayı 19 mayısa geldiği için yer yoktu. Sırf bu yüzden düğününü nisana çekti. Balayını cornelia'ya ayarladı. Kız düğün için değilde balayı için diyet yapıyo:) O kadar kilitlenmiş durumda yani balayına:) Düğün umrunda değil.

:))) o da bendenmiş düğün de gelinlik kapatıo kiloları ama bikinide öle bi şans yok :KK70:

cnm biz geçen yıl balayımızı cornelia diamond golf resort da yaptık...harika,mükemmel bir otel...avrupa nın en lüks otel seçilmiş..kesnlikle doğru bir seçim yapmışsın...

not:bu arada kenan doğulunun şans meleğim klibini çektiği oteldir :KK53: :KK9:

biz de hotel baia lara yı ayarladık. cornelia ile arasında kararsız kaldık ama bu daha çok hoşumuza gitti :)

cnm biz geçen yıl balayımızı cornelia diamond golf resort da yaptık...harika,mükemmel bir otel...avrupa nın en lüks otel seçilmiş..kesnlikle doğru bir seçim yapmışsın...

not:bu arada kenan doğulunun şans meleğim klibini çektiği oteldir :KK53: :KK9:

:))) gitmek için sabırsızlanıorum umarım sorunsuz güzel bir balayı olur:))

peşin olarak mı cornelia oteline 2200 verdiniz kızlar?

henüz ödemesini yapmadık sadce ilk günün ücretini ödedik peşin-taksit o zaman karar vereceğiz ama fiyat değişmeyecek peşin fiyatına 4 taksit yapıyorlar. Biz direk otelden ayarladık eğer ETS den ayarlarsanız ödemeyi hemen yapmanız gerekiyor.

merhaba balayı kızları :KK24:
bende 9 haziranda evleniyorum kısmetse.
Balayını Antalyada istiyoruz.ben bu senede tatilde Antalyadaydım.Beldibi ve kemeri gördüm gayet beğendim.Balayıda kemerde olsun diyordum kiiiiiiiii belek side falanda çok güzel yerler.
Oteli geçtim daha nereye gitsem ona karar veremiyorum.
Bi el atın bana yaaa :KK14:

Arkadaşlar merhaba, bugun ben de ayarladım balayı otelimizi. gloria golf resort 5 gece, 2500 nakit. 8 temmuz giriş, 13 temmuz çıkış olacak şekilde aldık. normalde 3900 ama bugune özel indirim vardı hemen atladım. ETS'nin sayfasında günün fırsatları kısmına girerseniz görürsünüz orada başka oteller de var. hatta yarın indirimde olacak otellerden biri rixos'muş.. öğleden sonra 3'e kadar karar verip almanız gerekiyor. ben kontrol edin derim

Arkadaşlar merhaba, bugun ben de ayarladım balayı otelimizi. gloria golf resort 5 gece, 2500 nakit. 8 temmuz giriş, 13 temmuz çıkış olacak şekilde aldık. normalde 3900 ama bugune özel indirim vardı hemen atladım. ETS'nin sayfasında günün fırsatları kısmına girerseniz görürsünüz orada başka oteller de var. hatta yarın indirimde olacak otellerden biri rixos'muş.. öğleden sonra 3'e kadar karar verip almanız gerekiyor. ben kontrol edin derim

günün fırsatları aynı ay için en fazla 2 3 ay ötesine tarih veriyor siz normal indirimden almıssınız suanda hala 5gece için 2500 sizin tarihlerde.

Dogru da olabilir tabii..
ben orda günün indirimi kısmına bakınca görmüştüm. o yüzden aldım.. dediğiniz gibi normal fiyatı da öyle olabilir :) zaten diğerleri arasında en makul olanı buydu fiyat açısından

duygumutlu gidecegimiz otelle ilgili yeni yorum yapılmış şöyle diyo:
27 Ocak 2012 hakkında yorum yaptı

Sessizlik istiyorsanız eğer listelerin başında geliyor fakat gençler için maalesef gecerli olmadigini düşünüyorum.
1- Yiyecekler güzel, lezzetli
2- İnterneti her noktada baglanti kurabiliyorsunuz fakat yavaş
3- Diğer hotellere göre Türk vatandaşlarını biraz daha fazla görme olanaginiz var.
4- Ender Saraç programi gibi birşey yapilmiş ve tamamen gereksiz oldugunu düşünüyorum.
5- Plaj temiz değil, aslında temizlikten yana girmek zor oluyor ve deniz sporlarını sahilde kurulmuş bir firma araciligi ile saglayabiliyorsunuz.
6- Hotelin yanındaki hotel ise aynı firmanın oldugu için bazen geçiş yapabiliyorsunuz ama sadece gezmelik :)
7- Disko yok. Gece 23:00 sonra mütiş bir sessizlik için içeceginizi yudumlayabilirsiniz.. Arasira müşterin taleblerine göre Bordum merkeze servis düzenlenip disko turu yapiliyor. Tavsiye ederim ama hotelde olsa daha hoş olurdu. (Yan hotelde varmış sanırım, gitmedim)
8- Eğer tek aile ve genc bir arkadaşınız yoksa bazen internette gezinmek hoş olabiliyor ama havuz eglencesini siz yapabiliyorsunuz :) Müşteri ikna edip mac yapabilirsiniz.. (Hotel tarihinde ilk defa benimle bu kadar eglence içine girmiştir.:)) )
9- Bodrum merkeze araciniz ile 25-30 dakika mesefede ulaşabilirsiniz.
10- Havalimanina 1 saatten fazla sürüyor.
11- Odaların tasarımlari ve ışık oranlari çok güzel.
12- Oda temizligini nedense pek kimse begenmemiş ama temizlige son derece önem veriliyor.
13- Garsonlar pek ilgilenmek istemiyor yada rahatsız etmek istemedikleri için uzak duruyorlar. Ama aranız bir iki tanesi ile iyi olursa keyfiniz son derecede :KK66:
14- Animasyonlar ve diğer eğlence söz konusu olmuyor, gündüzleri sadece hafif bir müzik ile saglaniyor, gece ise dedigim gibi mütiş bir sessizlik..
15- Hotel personelleri ise gercekten sıcak kanlı insanlar ve güler yüzlüler.

Eğer sessizlik ise hedefiniz çok doğru yerdesiniz ama eğlence istiyorsanız sakın! :)
İyi tatiller

duygumutlu gidecegimiz otelle ilgili yeni yorum yapılmış şöyle diyo:
27 Ocak 2012 hakkında yorum yaptı

Sessizlik istiyorsanız eğer listelerin başında geliyor fakat gençler için maalesef gecerli olmadigini düşünüyorum.
1- Yiyecekler güzel, lezzetli
2- İnterneti her noktada baglanti kurabiliyorsunuz fakat yavaş
3- Diğer hotellere göre Türk vatandaşlarını biraz daha fazla görme olanaginiz var.
4- Ender Saraç programi gibi birşey yapilmiş ve tamamen gereksiz oldugunu düşünüyorum.
5- Plaj temiz değil, aslında temizlikten yana girmek zor oluyor ve deniz sporlarını sahilde kurulmuş bir firma araciligi ile saglayabiliyorsunuz.
6- Hotelin yanındaki hotel ise aynı firmanın oldugu için bazen geçiş yapabiliyorsunuz ama sadece gezmelik :)
7- Disko yok. Gece 23:00 sonra mütiş bir sessizlik için içeceginizi yudumlayabilirsiniz.. Arasira müşterin taleblerine göre Bordum merkeze servis düzenlenip disko turu yapiliyor. Tavsiye ederim ama hotelde olsa daha hoş olurdu. (Yan hotelde varmış sanırım, gitmedim)
8- Eğer tek aile ve genc bir arkadaşınız yoksa bazen internette gezinmek hoş olabiliyor ama havuz eglencesini siz yapabiliyorsunuz :) Müşteri ikna edip mac yapabilirsiniz.. (Hotel tarihinde ilk defa benimle bu kadar eglence içine girmiştir.:)) )
9- Bodrum merkeze araciniz ile 25-30 dakika mesefede ulaşabilirsiniz.
10- Havalimanina 1 saatten fazla sürüyor.
11- Odaların tasarımlari ve ışık oranlari çok güzel.
12- Oda temizligini nedense pek kimse begenmemiş ama temizlige son derece önem veriliyor.
13- Garsonlar pek ilgilenmek istemiyor yada rahatsız etmek istemedikleri için uzak duruyorlar. Ama aranız bir iki tanesi ile iyi olursa keyfiniz son derecede :KK66:
14- Animasyonlar ve diğer eğlence söz konusu olmuyor, gündüzleri sadece hafif bir müzik ile saglaniyor, gece ise dedigim gibi mütiş bir sessizlik..
15- Hotel personelleri ise gercekten sıcak kanlı insanlar ve güler yüzlüler.

Eğer sessizlik ise hedefiniz çok doğru yerdesiniz ama eğlence istiyorsanız sakın! :)
İyi tatiller

Elmayraaaa çok güzeel :) teşekkür ederim paylaşımın için..
Sakin ve gösterişli bir otel, bence tam isabet olmuş. Hem bebeğimiz huzurlu olacak:) hem de nişanlım balayımızda istediği huzuru bulabilecek..

Bu arada ulaşımınız nasıl olacak? Şuan THY gayet uygun seçenekler sunuyor.

X