2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

kızlar slm dun aksam uzun ugraslar sonucu balayı ısımızı hallettık ben sızlerı takıp edıp faydalandım o yuzden paylasmak ıstedım belkı faydam olur bırılerıne dıe. oncelıkle 2 temmuz 6 temmuz arası bodrumda palm garden gumbette kalıcaz ordan kusadasına gecıcez 6 temmuz 10 temmuz arasıda Sealight Resort Hotel de kalıcaz. ıkı yere gıtmemız bazı kısıler tarafından garıp karsılansada bız kendımızı tanıyoruz 6 gece bı yerde kalmak bızı cok sıkıcaktı. zaten bodrumla kusadası arası 3 saat falan hemen gecıcez hem canımız sıkılmıcak hem degısıklık olucak. gercı ıkısıde cok luks oteller degıl ama bıze yeter dıe dusunduk toplamda 1800 tl verdık ets tura ısımızı hallettık omzumuzdan bı yuku daha attık :)))

tatlım sevindim ayarladığına .. ocağıda yedik :KK1: gelsin balayı...

26 Haziran Voyage Belek'teyiz:KK76: 3.535 TL tuttu..

halletmıssınız tatlım sızde hadı hayırlı olsun. sız dugunden 3 gun sonra falan gırıs yapıcaksınız sanırım cunku bn 23 unde dıe hatırlıorum senın dugunu bıraz dınlenme payı bırakmıssınız :))

halletmıssınız tatlım sızde hadı hayırlı olsun. sız dugunden 3 gun sonra falan gırıs yapıcaksınız sanırım cunku bn 23 unde dıe hatırlıorum senın dugunu bıraz dınlenme payı bırakmıssınız :))

24 haziran canım düğün .. 25i dinlenmeye ayırdık sabahı yola çıkarız dedik :KK1: gelinlik ayarladın mı?

Selam canım, biz de Eylül'de voyage belekte olmak istiyoruz :)
Bugün ets i aradım kara tarafındaki otel için 2200 fiyat verdi. yol hariç 2000'i aşmayalım diyoduk, ama çok da beğendim oteli :KK43:
Siz ne kadara anlaştınız?

bizimde otel çok hoşumuza gitti sizin gibi düşünüyoduk ama e bikere balayına çıkıcaz dedik ve rezervasyonumuzu yaptık inş muhteşem günler geçirirz sevdiklerimzle :)

maşallah si<e..biz iki kuruşu bir araya getiremiyoruz düğündü mobilyalardı diye..balayı eksik kalsın:KK43:(

Arkadaşlar Didim Büyük anadolu oteli nasıl 23 Agustos 5 gece 1440 tl Bu Fİyatlarda otel arıyorum

maşallah si<e..biz iki kuruşu bir araya getiremiyoruz düğündü mobilyalardı diye..balayı eksik kalsın:KK43:(

Cok haklısın canım hersey ates pahası
Biz Genelde kullanıslı uygun fiyatlı şeyler aldık
Ucuz Biryerde olsa sizde gidin
Burada Olmak istemiyorum ben dügünden sonra tel kapatıp kafamı dinlemek İstiyorum Dügünden sonra Bizde Annelere falan Gidilir akrabalar cagırı falan Hiç çekilme:44::KK19:

slm cnm bnden ıyı bılen olamaz cnku o otele cok gdıp glıyrm cok gzeldr tvsye ederımm:)

Selam kizlar, bende Belek/Kadriye de bi yer dusunuyorum (dugunum temmuzda) fakat hala isin icinden cikamadik.

Simdilik Crystal Belek diye dusunuyoruz ama hala karar veremedik, birazda maddi acidan uygun olmasini istiyoruz.

Sayenizde biraz daha fikir edinebildim, tesekkurler : )

Selam kızlar ,

04.06 - 10.06 Lykia World Links Golf Antalya için Ets'den rezervasyon yaptırdık , balayı için oteli önerdiler ,otel ve odalar çok güzel gözüküyor , umarım düşündüğüm gibi herşey güzel olur.
Herkese şimdiden mutluluklar...

Selam kizlar, bende Belek/Kadriye de bi yer dusunuyorum (dugunum temmuzda) fakat hala isin icinden cikamadik.

Simdilik Crystal Belek diye dusunuyoruz ama hala karar veremedik, birazda maddi acidan uygun olmasini istiyoruz.

Sayenizde biraz daha fikir edinebildim, tesekkurler : )

Bu geçirdigimiz yaz ben belekteydim cok derin ve dalgalı :KK43:Yüzmeyi bilmedigim için Denize vok Giremedim:KK43::KK43:

Arkadaşlar rezarvasyonumuzu yaptırdık :KK52: Cok Mutluyum1455 tl 5 gece Büyük anadolu otel yarında ödemesini yapacagım:):KK52:

slm, bizde 2.9. dan 8.9. a kadar cesmede balayi yapmayi düsüyüoruz da, sizce simdiden rezervasyon yaptirmak cok mu erken olur?
daha hic otel motel bakmadik :S

slm, bizde 2.9. dan 8.9. a kadar cesmede balayi yapmayi düsüyüoruz da, sizce simdiden rezervasyon yaptirmak cok mu erken olur?
daha hic otel motel bakmadik :S

Yaptır canım benimde 21.08de dügünüm Son zamana burakma Dügüne yakın zaten yogun olunuyor:KK34:

X