2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

artikkkkkk benimde bi balayiina gidecek yerim varr:) sonunda yanii hallettik bu iside ets tur ile viyana prag budapeste 8 gunluk bir balayina cikiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

bizde uzun arastırmalar sonucu iz flower oteli tuttuk sidedee :nazar: inşallah güzel gecer balayımızz:KK19:

CANIM BIZDE 3 HAZIRAN ITIBARI ILE silence beach resort LÜX GOL ODASINDA KALACAGIZ AMA ALT KATI COCOUKLU AILELERE VERIYORLAR DENILDI BIZE UST KATTA DA BALKON YOK :KK43:(
PALLADIUM ETS ALDIK BIZDE AMA LUX GOL ODA OLMASINA RAGMEN ESYALAR HIC DE GUZEL YENI GORNMUYOR MAXX ROYAL HOSUMZA GITTI AMA BUTCEMIZI ASTIGI ICIN ALAMADIK :KK43:(

Hayırlı olsun gelincikler, bizde bu ara araştırıyoruz alıcaz inşallah martı myra kemer ve sience beach side arasında kaldık, bilen varsa fikir verebilirmi??

benimde düğün 27 ekimde ben balayı ayarlaması için erken olduğunu düşünüorum siz ne dersiniz:KK53:

CANIM BIZDE 3 HAZIRAN ITIBARI ILE silence beach resort LÜX GOL ODASINDA KALACAGIZ AMA ALT KATI COCOUKLU AILELERE VERIYORLAR DENILDI BIZE UST KATTA DA BALKON YOK :KK43:(
PALLADIUM ETS ALDIK BIZDE AMA LUX GOL ODA OLMASINA RAGMEN ESYALAR HIC DE GUZEL YENI GORNMUYOR MAXX ROYAL HOSUMZA GITTI AMA BUTCEMIZI ASTIGI ICIN ALAMADIK :KK43:(

bizde 2 temmuzda gideceğiz oraya. ets turdan ayarladık. en üst kat allttaki odalara göre düşük fiyatlıydı balkonu yoktu çatı katıydı istemedik. en alt katı ayarlamaya çalışırız balayı olduğu için dediler bakalım umarım en alt katı ayarlarlar çünkü yüksek fiyat ödedik.

merhaba kızlaar :KK3:
benim düğünüm 19 mayısta, balayı için uzun araştırmalar sonucu hem dinlenip hem eğlenebileceğimiz bir yer buldum,club hotel turan world, öyle şaşaalı bir yer değil, tatil köyü gibi daha çok,fiyatları da diğer yerlere göre daha uygun, tatil.comla konuştum,7 gecelik 1400tl fiyat verdiler (uçak hariç), haftaya rezervasyon yaptıracağız büyük ihtimalle, yorumlar da olumlu genelde, umarım düşündüğüm gibi çıkar, çok heyecanlanıyorum :KK17:

Kızlar bizde balayı için otel ve nereye gitmemiz konusunda çok kararsısız açıkcası sadece balayını otelde geçirmek istemiyorum hem yeni yerler de görelim sonuçta nişanlımla ikimizin ilk tatil deneyimimiz olacak. Daha önce italya'ya gitme fikrimiz vardı malum ev eşya masraflar derken oldukça masraf oldu. Tatilimimizi de acıkcası ne ucuk fiyatlarda yapalım ne de çok ucuz bir tatil olsun orta halli gidip gezelim görelim diye düşünüyorum ama voyage belek cok uygun görünüyordu etsturu sitesinde yetkilileri aradık bize 3 küsür bir fiyat verdi 5 gece için bana göre bu cok fazla.

Fikriniz var mıdır hem temiz otel orta halli hemde gezebileceğimiz bir tatil şehri. Siz neler düşünüyorsunuz balayınız konusunda planlarınız nasıl ?

ne güzel bazı arkadaşlar ayarlamışlar darısı bizim başımıza:) beraber ilk tatilimiz olacağı için güzel bi yer olsun istiyoruz ama çok pahalı bizim için uygun olanlarda hoşumuza gitmiyor:KK43: ama sonuçta balayı bir kere olur dimi oofff çok kararsızız inş hepimiz gönlümüze ve bütçemize göre bi yer buluruz

Çok şükür ayarladık biz de bugün. Cornelia Diamond Golf Resort&Spa 4 gece 5 gün. 21 mayısta ordayız inşallah :KK9:

Kızlar bizde balayı için otel ve nereye gitmemiz konusunda çok kararsısız açıkcası sadece balayını otelde geçirmek istemiyorum hem yeni yerler de görelim sonuçta nişanlımla ikimizin ilk tatil deneyimimiz olacak. Daha önce italya'ya gitme fikrimiz vardı malum ev eşya masraflar derken oldukça masraf oldu. Tatilimimizi de acıkcası ne ucuk fiyatlarda yapalım ne de çok ucuz bir tatil olsun orta halli gidip gezelim görelim diye düşünüyorum ama voyage belek cok uygun görünüyordu etsturu sitesinde yetkilileri aradık bize 3 küsür bir fiyat verdi 5 gece için bana göre bu cok fazla.

Fikriniz var mıdır hem temiz otel orta halli hemde gezebileceğimiz bir tatil şehri. Siz neler düşünüyorsunuz balayınız konusunda planlarınız nasıl ?

biz voyage belek' e gidiyoruz nasipse mayısta.. bence bir daha almalısınn fiyatı. bizim deniz tarafı standart oda 4 gece 5 gün 1568 tl tuttu. yol dahil değil. 3000 çok fazla bir rakam bence.. deluxe olsa bile oda o kadar tutmamalı..

kızlar allah hepimizin içine sindirsin biz 11 haziran 16 haziran arası antalya titanic resort antalya yı seçtik hiç olumsuz eleştiri yapılmamış odalar güzel ve temiz. Biz 5 gün antalya ordan fethiye marmaris muğla bodrum gezerek izmire dönmeyi düşündük.

Yaklasik bir bucuk aydir balayimiz icin en guzel ve en ozel otel arama telasina girdim.Tabiki de butce ve otelden ne beklediginiz cok onemli.
Unutmayin kizlar 100 farkli otelede baksaniz her zaman ilk baktiginizda karar kiliyorsunuz :))
Sahsen ben bunu yasadim bakmadigim arastirmadigim okumadigim yorum kalmadi veee ilk bakip son kararim olan otel Voyage Sorgun oldu
insallah bir aksilik cikmaz ve 14-20 mayis ta orda oluruz.Rabbim herkesin gonlune gore versin uzerimden yukun bir kismi kalkti sanki :)) Dipnot olarak eklemeden gecemeyecegim yapilan yorumlar insanin kafasini allak bullak ediyor su otel bu otel derken insan sonuca varamiyor onerim liste yapin 5 otele kadar eleme yapin sonra olmadi kurracekin:))

bugün itibariyle sözleşmemiz de yapıldı işte gideceğimiz otel: constance moofushi :)

ba yıl dımmmmm.. inanmıyorum çok güzel bi yer ve evet kesinlikle balayı için benim de seçimim bu olcaktır diye düşünüyorum.. fiyatı da şimdi baktım çok yüksek değil, gidilebilir.. tabi benim evlenmeme daha var 2-3 yıl ama bu otel hep aklımda kalacak.. gidip geldikten sonra yorumlarınızı dinlemeyi çok isterim.. şimdiden iyi tatiller

Merhaba kızlar!

Ağustos 2012 için Gardens of Babylon Bodrum için rezervasyon yaptırdık. İlk defa gideceğimiz bu otel hakkında herhangi bir fikriniz var mıdır?

seçtikkk sonunda 11-15 eylülde 4 gece 5 gün antalya-belek, sherwood dreams resort&spa jolly tur ile ayarladık Jakuzili - Delux Oda tercihimiz oldu inş. çok güzel geçerrr :KK16:

kızlar allah hepimizin içine sindirsin biz 11 haziran 16 haziran arası antalya titanic resort antalya yı seçtik hiç olumsuz eleştiri yapılmamış odalar güzel ve temiz. Biz 5 gün antalya ordan fethiye marmaris muğla bodrum gezerek izmire dönmeyi düşündük.

canım hayırlı olsun seçtiğin otel gerçekten çok güzelmiş iyi bir seçim yapmışsın şimdiden mutlulular dilerimm

seçtikkk sonunda 11-15 eylülde 4 gece 5 gün antalya-belek, sherwood dreams resort&spa jolly tur ile ayarladık Jakuzili - Delux Oda tercihimiz oldu inş. çok güzel geçerrr :KK16:

Canım oteli ilk senden duydum ve fotoğraflara baktım çok beğendim?. Bişi sorcaktm; tavsiye üzerine mi tercih ettiniz? Bi de balayı paketi var mı?

X