2012-2013 Tüp Bebek Günlüğümüz-Annelerimiz ve Bebeklerimiz Liste Topiği

:nazar::emir_bebek::nazar:ALLAH TOPİKCAN ve TOPİKGÜL'LERİMİZE UZUN ve SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN:nazar::emir_bebek::nazar:
:nazar::emir_bebek::nazar:ANNELİ BABALI BÜYÜSÜN, ÇOK MUTLU OLSUNLAR:nazar::emir_bebek::nazar:
:nazar:AMİN:nazar:

:nazar::KK49::emir_bebek::nazar: ANNELERİMİZ ve BEBEKLERİMİZ :nazar::KK49::emir_bebek::nazar:

ANNE
ADI
:KK49:

YAŞI
DENEME SAYISI
MERKEZ
TEDAVİ NEDENİ

BEBEK
ADI
:emir_bebek:

DOĞUM
TARİHİ
ve
SAATİ

DOĞUM
HASTANESİ

DOĞUM
KİLOSU
DOĞUM
ŞEKLİ
ve
HAFTASI
BİLGİ
Lotus83

* 29 * 4
Antalya T.B.M
Pko

Öykü
13 Temmuz
2012
10.36

Vitale Kadın
Doğum

3003gr

Sezeryan

36+0
Hoşgeldin ÖYKÜ :nazar:

Turginur

* 33 * 1
Acıbadem
Endometriozis

Sare
21 Temmuz
2012

Özel Ekol

Sezeryan

Son 2 gün:KK52:
Masideaydn
* 22 * 1
ASM
Erkek Faktörü

Fatih Emir
Ce demesi
an meselesi

ASM
Normal
olabilir

3 Hafta önden giden
tosuncuk 40+2 oldu
her an gelebilir :KK52:

Topik sadece liste topiğimizdir..Sohbetlerimiz 2012 Tüp Bebek Günlüğümüz topiğinden devam etmektedir.Giriş için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz...

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/501981-2012-tup-bebek-gunlugumuz.html#post22966824

canım ellerine sağlık:KK16:
listemiz dolup taşsın inş. :nazar::nazar:

Harika bir liste olmuş , şeker mi şeker :103:

İnşallah en kısa zamanda listemiz uzaaar, sayfalara sığmaz :emir_bebek:

:nazar::emir_bebek::nazar:ALLAH TOPİKCAN ve TOPİKGÜL'LERİMİZE UZUN ve SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN:nazar::emir_bebek::nazar:
:nazar::emir_bebek::nazar:ANNELİ BABALI BÜYÜSÜN, ÇOK MUTLU OLSUNLAR:nazar::emir_bebek::nazar:
:nazar:AMİN:nazar:

:nazar::KK49::emir_bebek::nazar: ANNELERİMİZ ve BEBEKLERİMİZ :nazar::KK49::emir_bebek::nazar:

ANNE
ADI
:KK49:

YAŞI
DENEME SAYISI
MERKEZ
TEDAVİ NEDENİ

BEBEK
ADI
:emir_bebek:

DOĞUM
TARİHİ
ve
SAATİ

DOĞUM
HASTANESİ

DOĞUM
KİLOSU
DOĞUM
ŞEKLİ
ve
HAFTASI
BİLGİ
Lotus83

* 29 * 4
Antalya T.B.M
Pko

Öykü
13 Temmuz
2012
10.36

Vitale Kadın
Doğum

3003gr

Sezeryan

36+0
Hoşgeldin ÖYKÜ
:nazar:

Turginur
* 33 * 1
Acıbadem
Endometriozis

Sare
20 Temmuz
2012
8.15

Özel Ekol

Sezeryan
Genel Anestezi
38+2

Hoşgeldin SARE
:nazar:

Masideaydn
* 22 * 1
ASM
Erkek Faktörü

Fatih Emir
Ce demesi
an meselesi

ASM
Normal
olabilir

3 Hafta önden giden
tosuncuk 40+2 oldu
her an gelebilir :KK52:

Topik sadece liste topiğimizdir..Sohbetlerimiz 2012 Tüp Bebek Günlüğümüz topiğinden devam etmektedir.Giriş için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz...

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/501981-2012-tup-bebek-gunlugumuz.html#post22966824

çok güzelkl olmuşş ya ellerine sağlıkk tatlıımmmm:KK54:

ayyy.. sare bebğimizde gelmiş.. hoşgelmiş....
ne kadanda muhteşem bir şey bu ya... daha geçen haftalarda soruyordum öyle mi böyle mi diye? Rabbim sağlıklı,huzurlu ve mutlu ömürler nasip etsin tüm bebeklerimize ...tabi sevdikleriyle beraber...

canım bu arada listeye foto felanda ekleyemezmiyiz? merak ediyomda çooook çooookkk.benim sosyal ağla bir bağlantım yok ya....

bende çokkkkkkkkkkk öpüyorummm sarı papatyamıı,,,
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyy.. sare bebğimizde gelmiş.. hoşgelmiş....
ne kadanda muhteşem bir şey bu ya... daha geçen haftalarda soruyordum öyle mi böyle mi diye? Rabbim sağlıklı,huzurlu ve mutlu ömürler nasip etsin tüm bebeklerimize ...tabi sevdikleriyle beraber...

canım bu arada listeye foto felanda ekleyemezmiyiz? merak ediyomda çooook çooookkk.benim sosyal ağla bir bağlantım yok ya....

ben eklerim tabii ama annelerin buna izin vermesi lazım canım belki yayınlanmasını istemeyebilirler..
Bi sorarım ok verirlerse yayınlarım

evracım.. Allah analı babalı, sağlıklı,hayırlı mutlu bebişler olsunlar insallah... çok şükür bebişlerimiz sağlıcakla geliyorlar dünyaya....

canım topiğede yazdım ama burayada yazayım dedim.. bebişine sağlıklı huzurlu uzun ömürler diliyorum canım tüm sevdiklerinizle beraber insallah....

X