2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

kızlarr ben de hediyemi aldım cumartesi günü ama daha yeni yazabiliorum,bilgisayarım bozuktu( şükür kavuştum bilgisayarıma ve size:) zeynep eceye ve ebru ya çooooooooooook teşekkür ediyorum,çok beğendik,kullandıkça hatırlıycaz kızımızla sizi:)) ben de dün gönderdim inş. beğenir arkadaşım...bu arada ebru bu mesajı okursan burdaki ismin ne öğrenebilrmiyim?

gülcancım ebru benim kusura bakma nickimi yazmayı unutmuşum nota.ertesi gün aklıma geldi.beğendiğinize sevindik kızımla...

benim hediyemde geldi ela teyzemize çok teşekkür ederiz.hazel28 yani:)
hemen fotolarını çekip koycam çok beğendim çok cici şeyler.hele eşim kızımın bantına bitti.bende dün lohusa tacı alıyım kendime diyodum çok iyi oldu çok teşekkür ederiz elacım:)

bu akşam fotomuzu koyarız süslü kokoşuma çok güzel kokoş kokoş ciciler almış teyzesii.
ah bende bi çıkabilsem hediyemizi daha alamadıkk.babamızda 3-11 çalışıyo nasıl gitcem bilmiyorum.son gün ne zamandı :2:

kızlar çoğu aldı hediyesini çok güzel
fotolarıda görsek aslında birkaç kişininkini görebildik
bizde bugün gönderdik umarız sorunsuz birşekilde ulaşır arkadaşın eline
umarım beğenir

mrb bizde cumartesi günü gönderdik hediyemizi ne zaman ulaşır acaba inş arkadaşımızda beğenirrr çok heyecanlı

hediyemizi aldık nur teyzemize çok teşekkür ederiz çok tatlı bi tulum göndermiş çok heyecanlandık,duydulandık bebişimle. çok güzel bi paylaşım oldu oğluşumla birlikte seni ve oğlunu kucaklıyoruz....fotosunuda yarın koyarım artık:)

gulcancan canım çok ama çok teşekkür ediyoruz kızımla, sana ve kızına çok mutlu ettin bizi.. 2011 yılının hepimize sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diliyorum bende.. kullandıkça seni hatırlayacağız canım emin olabilirsin.. yüce rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin...

beğenmenize çok sevindik canım...bizde kızımla gönderirken çok heyecanlanmıştıkk umarım güzel günlerde güzel zamanlarda kullanmak nasip olur canım...

aminn cnm ,çok sevindim beğendiğinize:))) kuzucuklarımız güzel günlerde giysinler inş. cicilerini,daha bi sürü bi sürü şey almak istiyodum ama vaktimiz çok kısıtlıydı( anca bunları alabildim çam sakızı çoban armağanı...

Çok güzel canım. Güle güle kullanın. Gülcancan arkadaşımız da güzel bir seçim yapmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…