2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

teşekkür ederiz canm...

fatmacım cicilerinizi güle güle giydirin minik kızınıza inş...2011 şubat anneleri maşallah birbirinden zevkli evrdiki çok hoş şeyler almışsın canım...
gerçekten güzel oluyor bu hediyeleşme...

fatmacım cicilerinizi güle güle giydirin minik kızınıza inş...2011 şubat anneleri maşallah birbirinden zevkli evrdiki çok hoş şeyler almışsın canım...
gerçekten güzel oluyor bu hediyeleşme...

teşekkür ederiz canım
evet bencede çok güzel bir etkinlik bu hediyeleşme olayı

Canım benim dün hastaydım ya not yazmayı unuttum Hatta dün bir arkadaş daha yazmıştı not yazmayı unuttum diye onun mesajını okuyunca hatırladım not yazmayı unuttugumu. Sen bilmişsin yine de

Begenmenize çok sevindim. İyi günler de giysin inşallah :)

Biz de sizleri öpüyoruz

Nurcum teşekkürler canım :) Daha iyileri sizlerin olsun inşallah :)

Evet bizim hediyemiz de Nurberra teyzemizden geldi.

Ben, babamız, abimiz hepimiz çok ama çok begendik. Canım benim çok teşekkür ediyoruz. Seni ve bebişini öpüyoruz.

Notu ne yaptıysam net çekemedim. Tam okunmuyor ama olsun :)

Tekrar teşekkür ederiz. :)

çokkk güzelmiş canım hediyeniz
prenses güle güle giysin
nurberra teyzeside çok güzel bir hediye seçmiş

Son düzenleme:

ay bunlar çok tatlııı güle güle kullanın evridiki....nurberra çok zevkli bi seçim olmuşş gerçektenn

Hediyeleriniz çok güzel arkadaşlar.Minikleriniz sağlıklı güzel günlerde giysinler inşallah....

cnm yaa beğenmenize çok sevindim
eşimde alırken bayıldı illa bu olsun dedi inanmazsın belki oğluşa bişiler alırken bile bu kadar istekli görmemiştim onu çok beğenerek seçmiştik güle güle kullnsın inş yeğenim öpüyorum sizi

çokkk güzelmiş canım hediyeniz
prenses güle güle giysin
nurberra teyzeside çok güzel bir hediye seçmiş
fatmacım teşekkürler hepsi sağlıkla kullansınlar inş

ay bunlar çok tatlııı güle güle kullanın evridiki....nurberra çok zevkli bi seçim olmuşş gerçektenn
nurcum saol cnm güle güle giysin Asyamız hepimizinkiler sağlıklı güzel günlerde kullansınlar cicişlerini inş

oyy çok tatlıymış tulumunuz güle güle kullansın güzel kızın....

bizde bugün hediyemizi aldık ve yolladık pazartesi günü ulaşıcak arkadaşımıza inşallah hoşuna gider : )

kızlar hediyeleriniz çok güüzel güle güle giyindirmeyi nasip etsin Allahım...şubat anneleri pek bi zevkliii vallaaaa...ben hediyemi gönderdim kargodada teslim edildi diyo ama arkadaş izine ayrıldııı kargo ondan sonra gitmiştirrr umarım eline ulaşmıştır

kızlar bende kargomu gönderdim ama eşim kendi adına yolladı alan arkidiş şaşırmasın,topikte bi ben kocamın ismiyle kargo gönderdim die düşünüorum çünkü:)

bu arada hediyelerine kavuşan annelerin gözü aydın,herkes iyi günlerde kullanır inşallah,
hediyeleşmek helede hiç tanımadığın birileriyle çok eğlenceli oldu iyiki yaptık kızlar

fatma ve evridiki çok güzzel kıyafetler güle güle giyindirin bebişlerinize üzerlerine giyindiği günleri görürsünüz inşallah
bende çok beğenerek aldım hediyemi ancak yarın göndereceğim süremiz daha dolmadı neyseki inşallah sorunsuz ulaşır arkadaşıma

bütün hediyeler bayıldım valla hediyeleşmek ne kadar güzel bişi yaaa.
bende yarın göndericem daha doğrusu eşim göndericek.
yaa kızlar bizim zil bozulmuş benim kargom gelirse ya geri dönerse(

teşekkür ederiz canımmm
sizlerinkinide dört gözle bekliyoruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…