2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

çok şükür ekleyebildim resmi:)

yasminkamu canım bnm çok ama çok teşekkür ederiz bu güzel ciciler ve kitabın için en sevdiğim renklerden biri haki yeşili ve oğluşua zevkle giydireceğim inşallah sağlıkla bi doğsunlarda notun içinde çok saol güzel dileklerin için öpüyoruz oğluşumla seni ve prensesini

resimbv.jpg

Son düzenleme:
http://img262.imageshack.us/img262/871/img7902i.jpg

yasminkamu canım bnm çok ama çok teşekkür ederiz bu güzel ciciler ve kitabın için en sevdiğim renklerden biri haki yeşili ve oğluşua zevkle giydireceğim inşallah sağlıkla bi doğsunlarda notun içinde çok saol güzel dileklerin için öpüyoruz oğluşumla seni ve prensesini

güle güle kullanın canım :KK69: bende çok beğenerek aldım.. bende çok severim haki yeşilini.. bide özellikle büyük aldım şubatta doğacaklar 1-2 ay sonra bahar gelecek giyemiyecek.. seneye 2011 kasım aralık gibi tam zamanı olur diye hesap yaptım ama umarım doğrudur :KK9: kitapta ben kendime de aldım :KK69: malum çok şey öğrenmemiz gerek :KK37:

resimbv.jpg

Çok güzel. Güle güle kullanın :)

violina teyzemizden gelen hediyeler.
çok teşekkürler tekrar canımm.çok beğendik yaaaa.Süper cicilerrimizz buyrun kıslaarr bakın sizdee. $PC210106.jpg $PC210107.jpg $PC210108.jpg

güle güle kullanın canım :KK69: bende çok beğenerek aldım.. bende çok severim haki yeşilini.. bide özellikle büyük aldım şubatta doğacaklar 1-2 ay sonra bahar gelecek giyemiyecek.. seneye 2011 kasım aralık gibi tam zamanı olur diye hesap yaptım ama umarım doğrudur :KK9: kitapta ben kendime de aldım :KK69: malum çok şey öğrenmemiz gerek :KK37:

cnm çok mantıklı olmuş gerçekten en sevdiğimiz ciciler az kullanmak zorunda kalıyoruz 0-3 ay için olunca
ama bu tam kazak giyme zamnı olcak ay Allahım hayırlısyla o günleri bi görsek fotosunu koycam inş ozaman bi gelsin kazağınıda giydirip çekicem teyzesine kitabı bitirdim bile:)nerdeyse çok teşekkür ederiz tekrardan cnm

Çok güzel. Güle güle kullanın :)
teşekkürler :)
violina teyzemizden gelen hediyeler.
çok teşekkürler tekrar canımm.çok beğendik yaaaa.Süper cicilerrimizz buyrun kıslaarr bakın sizdee.Eki Görüntüle 117117 Eki Görüntüle 117118 Eki Görüntüle 117119
güle güle kullanın yasese çok şirinler

sağol canım daha iyileri sizlerin olsun inşallahh :KK69:

cnm buarada sizde durunun kıyafetlerini güzel günlerde kullanın inş:)

cnm çok mantıklı olmuş gerçekten en sevdiğimiz ciciler az kullanmak zorunda kalıyoruz 0-3 ay için olunca
ama bu tam kazak giyme zamnı olcak ay Allahım hayırlısyla o günleri bi görsek fotosunu koycam inş ozaman bi gelsin kazağınıda giydirip çekicem teyzesine kitabı bitirdim bile:)nerdeyse çok teşekkür ederiz tekrardan cnm

sevindik kızımla :KK69: güle güle kullansın paşam :KK16:

ohhhh beeee sonunda başardım:))))) bularda bizim hediyelerimiz,ebru teyzemize ve zeynep eceye tekrar çook teşekkür ediyoruz...

resimbv.jpg

güzel günlerde kullansın cnm bebişin...

kızlarrr güle güle kullanın cicilerinizi
maşallah şubat anneleri pek zevkli hepsi birbirinden güzel bunların:KK16:

bu zamana kadar gönderilen hediyeler bu şekilde kızlar
gönderen-alan
fns93-nur45
violina-yasese
evridiki-fns93
nurberra-evridiki
yasminkamu-nurberra
gülcancan-yasminkamu