2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

ayyy bakmamışım epeydir bu topiğe tarih erkene alınmış ben daha hediyemi almadım yaaa hemen gidip alıyım bu akşam bari.

bende hazırladım bekliyorum çok ama çok beğenerek aldım inşallah arkadaşımda beğenir ve sağlıkla kulalnır :) 15inde başlıyorrrrr

Son düzenleme:
bende fırsat bulup daha çarşıya inmedim kızlar inşallah yarın inebilirim akşamda çarşıda gezmesi hiç zevkli olmuyor

oğlumla tatlı kardeşinin hediyesini seçtik bugün. bahaneyle kendi kuzumun da ilk yeni yıl hediyesini aldım. hemen yarın olsun da gönderelim, sabırsızlanyorummmmmm

bana hediye yolayacak olan arkadaşım kargoya verdiğinde telime mesaj atabilirmisin rica etsem çünkü adres teslim olmıcak kargodan gidip alıcam adres olayıımız biraz karışık olduğu için kargoda hemen haber vermiyo paketiniz var die sonra geri gönderebiliyolar süprizi bozulmadan isim vermeden sadece bilgilendirirse o arkadaşım çok sevinirm şimdiden çok teşekkürlerrrrrrrrr:KK71:

bana hediye yolayacak olan arkadaşım kargoya verdiğinde telime mesaj atabilirmisin rica etsem çünkü adres teslim olmıcak kargodan gidip alıcam adres olayıımız biraz karışık olduğu için kargoda hemen haber vermiyo paketiniz var die sonra geri gönderebiliyolar süprizi bozulmadan isim vermeden sadece bilgilendirirse o arkadaşım çok sevinirm şimdiden çok teşekkürlerrrrrrrrr:KK71:

Kızçem ben sana msj attım ya bugün siteden arkadaş sana msj yazmıycak bana yazıcak bende sana yazıcam süprizi kaçmasın diye.

X