2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

Kızlar ben son notu görmemişim tamam o zaman 20-31 aralık arası göndermeye başlıyalım hediyeleri herkes kabul ediyorsa

Çekilişi yaptım ama 10dk da bir msj gönderme hakkı var biliyorsunuz onun için biraz bekliyceksiniz.Mail adresi bende olanlara mail attım buraya gelip lütfen adresi aldım yazın ve diğer msjlarımı alan arkadaşlarda

Bu arada elimde adresi olmayan arkadaşlarda var

Sudenur80
Vıolına
Busemmm

Gelince topiğe lütfen adreslerinizi gönderin ben göremesem bile siz uyarın ve isteyin arkadaşlar çünkü içinizden birine bu arkadaşlardan biri çıkmış olabilir.

holeyy bugün belli demek çok sevindim :):) ozman pc açık kalsın çağlayancım her an yollayabilir ne heyecanlıymış yaa
tmm cnm 20-31 aralık arası gönderme çok güzell anca ulaşır zatennn ellerine sağlık valla onca işin arasında bunlada uğraşıyonn tatlım

Son düzenleme:
Nurberra sana msj attım canım ama eksik geldi yani adres bilgileri tam ama yazacaklarımı yazamadım burdan yazıyım oku sende tamam mı.
Şimdi arkadaşa hediyeni yollarken kargonun içine kendi rumuzunu eklemeyi unutma sanırım bu kadardı :))

Nurberra sana msj attım canım ama eksik geldi yani adres bilgileri tam ama yazacaklarımı yazamadım burdan yazıyım oku sende tamam mı.
Şimdi arkadaşa hediyeni yollarken kargonun içine kendi rumuzunu eklemeyi unutma sanırım bu kadardı :))

çok teşekkürler cnmmmmm eklemem miii:)
öptük seni teyzesii

çağlayancım sana özel mesajla adresimi yolladım koyduğunuz kurallara bende katılrım bu aralar iş biraz yoğun o yüzden sık giremiyorum kaçırmak istemiyorum hiç birşeyi çok önemli birşey olursa özelden yazabilirmisin ? biiyorum işlerin çok ama ?

Yazarım tabi canım şimdilik bir aksilik gözükmüyor tek adres eksikti onuda gönderdin eğer bir değişiklik olursa haber veririm ama geldiğin zaman mutlaka buraya uğra olurmu sende

X