2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

3 kişi kaldı arkadaşlar adresini vermeyen onları bekliyorum gelip verdiklerinde çekicem ama buseemmm arkadaşımızı nasıl yapıcaz bilmiyorum gelemebilirim dedi ama

canım eski kurallar gayet iyiydi bencede kalsın yalnız 25-31 aralık olayı kısa 20sinden itibaren daha iyi olmasmı malum geçen sefer kargolardan epey çekildi bu sefer o sorun olmasın en azından

Son düzenleme:
çağlayancım cnm olmazsa çekiliş olsun eksik olan arkadaşlarda bilgilerini sana yollayınmca iletirsin olurmu :) ay bende heyecan yaptım da ondan tabi snein kolayına nasıl gleirse cnm bnm

eyvah eyvah bir dillerim_lal daha geldi başıma benim aman allahımmmm :KK60::KK60:

Yapıcam tatlım ama ay sonu ya bugün uğraşıyorum işte sabah olmazsa yaparım

eyvah eyvah bir dillerim_lal daha geldi başıma benim aman allahımmmm :KK60::KK60:

Yapıcam tatlım ama ay sonu ya bugün uğraşıyorum işte sabah olmazsa yaparım

ay kıyamam sanaa canım bnm yaa seni çıldırtıcaz burda dillerim lal ile :KK52::KK52:
kolay gelsin tatlım işlerini hallet sonra bizim işle upraşıyosun yeterince zaten ben arada sorarım sıkışıtrırım aldırma sen olurmu:KK3::KK30:

bende sormaya gelmiştimmm :KK37: noldu bizim çekiliş diyeee...çağlayaannnn noldu bizimçekilişşş :KK53::KK52:

ay kıyamam sanaa canım bnm yaa seni çıldırtıcaz burda dillerim lal ile :KK52::KK52:
kolay gelsin tatlım işlerini hallet sonra bizim işle upraşıyosun yeterince zaten ben arada sorarım sıkışıtrırım aldırma sen olurmu:KK3::KK30:

Bugün öğlene yetiştiricem kızlar inş.tamam mı meraklı taze anne adaylarım benim :KK9::KK9:
Rüyalarıma giriyorsunuz artıkın benim nerde kaldı bu çekiliş diye

X