2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

yerimseniben günaydınn kızlarr,
gözdeati teyzemizden hediyelerimiz geldii bugun
daha doğrusu dün gelmiş ama izinli oldugum için bugun aldım hediyelerimi
çok beğendim gözdecimm çoook teşekkür ederimm
yarın hemen resimlerini çekip koyucamm
2 side birbirinden güzell hihoyyyt

oğluşumda çok beğendii bak tekme atıp duruyorr
sana ve bebişine tekrardan teşekkür ederizz a.s.
bu etkinlik cok güzell
ben istanbuldayım taa konyadan bebeğime hediye geliyor, yine ben bolu ya gönderiyorumm
çağlayancım teşekkürler :teytey:

oğluşumda çok beğendii bak tekme atıp duruyorr
sana ve bebişine tekrardan teşekkür ederizz a.s.
bu etkinlik cok güzell
ben istanbuldayım taa konyadan bebeğime hediye geliyor, yine ben bolu ya gönderiyorumm
çağlayancım teşekkürler :teytey:

ayy canım beğendiğinize çok sevindim.:))
bende bu etkinlği gerçekten çok sevdim yenisini yapalım bir an evvel.
benim içinde çok güzel oldu konyada oturup doğduğum büyüdüğüm şehre hediye göndermek benim için çok güzel oldu.hemde bi erkek annesine hediye yollamak istemiştim değişik tatlar yaşayalım diye gönlüme göre oldu anlyacağın.
çok mutlu oldum beğenmene

günaydın güzel annişlerrrr sonunda hediyem geldiiiiiiiii hatice teyzemize (fufuka) çooooook teşekkür ederizzz bizim için çok özel oldu bize çok güzel bi albüm almış geçenlerde eşimle bakmıştık oda doğunca alırız demişti ama birileri bizi çooook uzaklardan duymuş çok mutlu etti bizi emirime yazdığın mektup ağlattı bizi çook teşekkür ederiz fufukacımmm inş sağlıkla alırız kuzularımızı kucaklarımıza

canım benim beğendiğinize çok sevindim..nete ancak girebildim..bir kaç gün yoktum..aklım hediye de kaldı inşallah eline ulaşmıştır diye dua ettim:))))
ii günlerde kullanın canım:)))
tatlı emiri öpüyorum:))))

aaaayyyy şule nolur ekle:))))))))))))))))))))))))
ben beceremedim sanırım boyut büyük geliyo programım da yok
eklersen sevinirim çok:)))))))))))))))))))))))
çok çok teşekkür edrrim bu arada

bu da sshule'nin maviumutolsun'un oğluşuna hediyesi :emir_bebek::KK66:

Eklentiler

• $DSC04365.JPG
    $DSC04365.JPG
    221,1 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Kızlar hediyelerinizin hepsi çok güzel.Bu anneler ne kadar zevkliymiş hepsi birbirinden güzeller Ben daha resmini çekemedim hediyemin inş.bugün bir ara çekip ekleyebilirim.

:KK43:
benim hala hediyem gelmedi sanırım en sona ben kaldım bakalım bugün işyerindeyim
gelecekmi artık bugünde gelmezse gönderen arkadaşım bana gönderdiği kargonun adını verir ben bakarım
ben çok merak ettim gerçekten beklemek çok heyecanlı oluyor
arkadaşlar hepsi birbirinden güzel

moonsun benim hediyemde gelmedi daha canım yalnız değilsin merak etme:KK17:

iyi canım bende en sona kaldığımı düşünmüştüm valla hehehehe
eeee ne olacak bu halimiz o zmaan bir ikimiz kalmışız artık açıklayalım kim kime göndermiş bence sana kim gönderiyor

yeşimcim hediyen için çok teşekkür ederim şimdi ulaştı elimize çok heyecanlandık çok güzel bi elbise almışsınnn tekrar teşekkürlerr
d7de1df3.jpg

bb00a599.jpg
hihoyyythihoyyyt[/QUOTE

rica ederiz ne demek büyük bi keyifti kızına hediye seçmek ...iyi günlerde kullansın inşallah :13:

bu da sshule'nin maviumutolsun'un oğluşuna hediyesi :emir_bebek::KK66:

maviumutolsun çok güzel canım iyi günlerde kullansın oğluşun hediyesini

http://img826.imageshack.us/img826/1248/alim3491.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/1605/alim3492.jpg

gözdeati teyzemizden gelen cicilerimiz
tekrardan teşekkür ederizz
akşam eşim,annem ve kayınvalideme gösterdimmm hepsi çook çoook beğendii

senacım oğuzhan oğlumuzda iyi günlerde giysin cicilerini çok güzel iikiside giysinde cicilerini teyzesine gelsin:KK9:

nihalcim senin kargodan hala ses soluk yok valla sen tel no yazmamışmıydın normalde aramaları gerekmezmiydi kargonuz geldi sizi bulamadık diye haber vermeleri gerekirdi aıyorum ancak sürekli meşgul

X