2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

kızlar sonunda hediyeme kavuştum buda bizim hediyemiz nhlhsn' den(nihal arkadaşımdan)
çok teşekkür ediyorum canım hediyen için benim küçük aslanım için güzel bir kıyafet eşimde teşekkürlerini iletti. inşallah bu kıyafeti giyindiği günüde görürüm. Öpüyorum seni minik bebeğim yiğit adınada öpüyorum.:KK16:

acayip heyecanlı bir bekleyiş oldu benim için çok farklı bir duyguydu cidden insanın hiç tanımadığı bir insandan hediye alması ve göndermesi benim için anlatılmaz bir tat oldu.caglayan sanada tşk ediyorum canım bütün uğraşların için:KK70:

Eklentiler

• $Görüntü150.jpg
    $Görüntü150.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 37
  • $Görüntü151.jpg
    $Görüntü151.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 47
  • $Görüntü152.jpg
    $Görüntü152.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 46
Geçte olsa hediyemin resimlerini bende ekliyorum ve esraa47 arkadaşıma çok ama çok teşekkür ediyorum sevil hüma'yla beraber teyzesi kızım için ömrü boyunca saklayacağı çok güzel bir hediye alıp göndermiş bizim için.
Teşekkür ediyorum tekrardan esraa arkadaşıma ve kızımda ona kocaman tepikler gönderiyor :emir_bebek::KK16:

Eklentiler

• $Fotoğraf174.jpg
    $Fotoğraf174.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 37
  • $Fotoğraf175.jpg
    $Fotoğraf175.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 35
Geçte olsa hediyemin resimlerini bende ekliyorum ve esraa47 arkadaşıma çok ama çok teşekkür ediyorum sevil hüma'yla beraber teyzesi kızım için ömrü boyunca saklayacağı çok güzel bir hediye alıp göndermiş bizim için.
Teşekkür ediyorum tekrardan esraa arkadaşıma ve kızımda ona kocaman tepikler gönderiyor :emir_bebek::KK16:

canım güzel hüma güle güle kullansın hediyesini çok değişik bir hediye seçmiş gönderen arkadaşımız
beni mazur gör ben anlayamadım ne olduğunu ama birşey saklamak için çok hoş bir aksesuar ama ne için onu anlayamadım yoksa resimlik mi

günaydın kızlar...

bende aldım hediyemiiiii...daha doğrusu dün işyerime gittim ancak görebildim,canan arkadaşım a çok tşk ediyorum,çok güzei bir havlu ve banyo termometresi göndermiş bana sağolsun ama en güzeli yazdığı nottu... çok duygulandırdı beniii...sağolsun...havlu da okadar yumuşak ki belliki çok özenle seçmiş arkadaşım pamuk gibi,, çookk teşekkürler Canan cım...kızım öpüyor seni...

kızlar sonunda hediyeme kavuştum buda bizim hediyemiz nhlhsn' den(nihal arkadaşımdan)
çok teşekkür ediyorum canım hediyen için benim küçük aslanım için güzel bir kıyafet eşimde teşekkürlerini iletti. inşallah bu kıyafeti giyindiği günüde görürüm. Öpüyorum seni minik bebeğim yiğit adınada öpüyorum.:KK16:

acayip heyecanlı bir bekleyiş oldu benim için çok farklı bir duyguydu cidden insanın hiç tanımadığı bir insandan hediye alması ve göndermesi benim için anlatılmaz bir tat oldu.caglayan sanada tşk ediyorum canım bütün uğraşların için:KK70:

canım güle güle kullan,seneye bu zmnlar inşallah yiğitin üstündeki halini görmek dileğimle,sağlıkla sıhhatle kullanın:KK70:

ben hala hediyemi bekliorum sona kaldım:KK5:
çağlayan ve mucize güle güle kullanın hediyelerinizi
çağlayancım sana özel msj yazmıştım gelmedimi acaba

ben hala hediyemi bekliorum sona kaldım:KK5:
çağlayan ve mucize güle güle kullanın hediyelerinizi
çağlayancım sana özel msj yazmıştım gelmedimi acaba

Yok canım gelmedi msj bana

Moonsun82 canım anahtarlık yaptırmış esra arkadaşım bana
bu arada senin hediyende çok güzel canım yiğit güzel günlerde giysin

çok güzelmiş hediyeleriniz kızlarr bende caglayanınkini anlayamamıştım moonsun gibi ama sonrasında çödüm güle güle kullanın kızlarr :KK9:

kızlar hediyeleriniz çok güzeller iyi günlerde kullanın

günaydın kızlar...

bende aldım hediyemiiiii...daha doğrusu dün işyerime gittim ancak görebildim,canan arkadaşım a çok tşk ediyorum,çok güzei bir havlu ve banyo termometresi göndermiş bana sağolsun ama en güzeli yazdığı nottu... çok duygulandırdı beniii...sağolsun...havlu da okadar yumuşak ki belliki çok özenle seçmiş arkadaşım pamuk gibi,, çookk teşekkürler Canan cım...kızım öpüyor seni...

Rica ederim arkadaşım. Ayağa kalkmana çok sevindim, inşallah sağlığın her geçen gün daha da iyiye gider. İyi günlerde kullansın bebişin

kızlar buda seda teyzemizin biz aldığı cicler ancak ekleyebildim sadecım kusura bakma

Son düzenleme:
canım nasıl silec eğimi bulamadım beennn daha önce hiç bööle olmamıştı

X