2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

şenaycım umarım hediyeni beğenmişsindir canım kusura bakma içine not yazıcaktım ama bir anda kargoya verdim not yazamadım oğluşun sağlıkla iyi günlerde giysin cicilerini

kaydirigubbakcemile2bu arada bugün bizde sevim_li teyzemizden hediyemizi aldık çok beğendik çok teşekkür ederiz canım birazdan fotoları ekliycem

canım benim beğenmene çok ama çok sevindim... iyi sağlıklı günlerde kullanın inşallahh.. kullanışlı bişey olsun bide uzun soluklu saklayabileceğin bişey olsun istedim... duru yağmurla beraber beğendik teyzesi.. prensesimiz güle güle kullansın.. öpüyoruz sizi kocamannn opuyorumnanaktan

bu arada yatağın adına da bayıldımmmm :))))

www.hizliupload.com
[/url][/IMG]

işte yasminkamu teyzemizin aldığı yasmin yatağımızla yastığımız.(adını yasmin koydukk :KK1: )

Son düzenleme:
bütün hediyeler çok güzeller bayıldım hepsinede hediyelerini alan arkadaşlar iyi günlerde kullansın hediyelerini

Son düzenleme:
tüm hediyelerr harika maşallah topiğimize....minişler güzel günlerde kullansınlar inş....unutulmayacak birer hatıra oldu bize gerçektenkaydirigubbakcemile2
ben çok özür diliyorum özellike maviumutolsun arkadaşımdan...yatılı misafirim var hazırlık telaşesinden hediyemizin resmini yükleyemedimm şimdi fotoğrafını çektim yüklüycem inş başarabilirsem....

maviumutolsun teyzemizden ve minik efeden gelen yumuşaşcık battaniyemiz....tekrarr çok teşekkür ediyoruzz opuyorumnanaktan

maviumutolsun teyzemizden ve minik efeden gelen yumuşaşcık battaniyemiz....tekrarr çok teşekkür ediyoruzz opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $hediyemiz.jpg
    $hediyemiz.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 59
kaydirigubbakcemile2bu arada bugün bizde sevim_li teyzemizden hediyemizi aldık çok beğendik çok teşekkür ederiz canım birazdan fotoları ekliycem

güle giyinsin oğluşun canım beğenmene sevindimm aynısından emirimede aldımm inş güzel günlerde giymeleri nasip olur:emir_bebek:

çok güzel bir etkinlik...tüm annelerin hediyeleri birbirinden güzel..böyle bir arkadaşlık kurduğumuz için çok mutluyum..herkes hediyeleri iyi ve güzel günlerde kullansın:)))))))))))))hepinizi öpüyorum..

ne kadar şık bir takım maşallah güzel günlerde giysinn minik paşa:emir_bebek:

hepsine bayıldım çok güzeller herkes ne kadarda özenle seçmiş hediyelerini
gerçekten çok duyarlı burdaki arkadaşlar ne mutlu böyle bir siteye üye olup sizinle tanıştığım için mutluyum kızlar :asigim:
bakalım benim bugün gelecekmi ben işyerini vermiştim geldi geldi öğleye kadar yoksa pazartesiye kadar merak edeceğim çünkü yarında tatil ve hafta sonu giriyor

çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Kızlar bende hediyemin resmini çektim ve ekliyorum.... Tekrar Nur teyzemize teşekkür ediyor kocaman kocaman öpüyoruz onu.

cimg1394tile.jpg

kızlarrr benim hediyemde geldi senna teyzesindeen :teytey:

ayy nerdeyse sevinçten zıplayacaktımda zor tuttum kendimi :sm_cool:

çok beğendim senna cım çok teşekkür ederim bu güzel hediyelerin için seni ve oğlunu öpüyorum kocamann opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

veee iştee hediyelerimmm :lepi::lepi:

Kızlar güzel hediyemizi ekledim, bakalım siz de beğenecek misiniz!

hepsi çok şeker şeyler, güzel günlerde kullanın kızlar.

kızlar ressim.net ten resim yükleyemiyorum sayfa görüntülenemiyor diyor siz nerden yüklediniz resimleri

ne kadar güzel şeyler gitmiş öyle gördükçe hepsine ayrı ayrı "ayy ayyy" diye efekt yapıyoruz duysanız çok komiğiz

benim hediyemi yolladığım arkadaşımda kaç gündür nette yok :KK43: neyse eline ulaşsın inşallahda

güle güle kullanın arkadaşlar hepsi birbirinden güzel varya

nuryasemin çok güzeller ilk takımdan bugün teyzesi oğluşuma hediye aldı çok güzel gerçekten güle güle sağlıkla kullanın inşallah

Ay nihayet ya kaydirigubbakcemile3

Ne zaman yazacaksın diye bekliyordum kaydirigubbakcemile3

Begendiğinize çok sevindim canım. Allah güle güle giydirmeyi nasip etsin inşallah.

1. sayfadaki listede cinsiyetiniz yazmıyordu. O nedenle unisex bir renk aldım. Begendiğiniz için çok mutlu oldum sositososito

Çağlayan teyzesi unutmuş oğlumuzu eklemeyi demekki :KK70:
minik prensimiz geliyo bizim :) ben sarı hiç bişi almamıştım henüz süper oldularrrr :)
inşallah oğluşum hayırlısıyla doğunca güsel güsel giydirip bir de o fotolarını eklerim :)
çok teşekkürlerrr tekrar :)

eveeeeett...bizde aldık hediyemizi çok teşekkürler minikimmmm....içinde not yoktu uzun uğraşlardan sonra sana ait olduğunu öğrendim:)
almak istediğim ve çok beğendiğim bişeydi nasıl mutlu oldum anlatamam... canım çok teşekkür ederiz kızım ve ben
fotoğraflarını da paylaşayım

canımmm beğenmene çok sevindimmmm :) güle güle kullanın :) Kızın üşümesin hastaneden çıkarken sarıverirsin belkim :)
bizim ctesiden itibaren biraz stresliydi, hem dr kontrolümüz hem iş çok yoğundu :KK43:
dr amcamız bizi biraz stres yaptı :KK43: prş tekrar görücem sizi erken doğum riski olabilir dedi :KK43: aklım çıktı. ctesi ağladım durdum :KK43: dün gittik sarı alarm dedi, stres yapmayacaksın kendine dikkat edeceksin herşey yolunda dedi. tabi bana geçen 5 gün asır gb geldi :KK43:
çok şükür şimdi keyfimiz yerinde oğluş pıtpıt tekme atıyo teyzelerine :)
bu telaşla pztesi toplantıdan çıktım koştum kargoya verdim eyvah dedim ben not eklemedimmm.nasıl yapıcaz.
nolur kusura bakma canım :) Ben de kendime oğluş versiyonunu aldım, ne zamandır istiyordum senin bahanenle bizim de olmuş oldu aynısından :)

X