2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

günaydınn kızlar a.s.,
red_cakecimm çok çook sevindim beğenmene tatlım opuyorumnanaktan
bizde senii ve yakışıklı oğlusunu öpüyoruzz
aynı kıyafetlerden benim oğluşumunda var,Doğsunlar kıyafetle fotolarız artık

Dün izinli olduğum için siteye giremedim..Hediyenin ulaşıp ulaşmadığını şimdi öğrendim.Eşim dünden beri ulaşmışmı ulaşmış mı diyip durdu.Adam benden meraklı kaydirigubbakcemile3

Çağlayancımmmmm çok teşekkürlerrrr
böyle bir organizasyonu düzenlediğin için, hepimizi çok mutlu ettinnnn
hadi artık gelsin seninki de görelim :) ben de merak ettim çok seninkiniiii

güle güle kullansın herkes hediyeswini
nur efem de ben de öpüyoruz seni ve kızını:)))))))))))

ben yükleyemiyorum yaaa

Benimde hediyem bugün geldi....Çok ama çok teşekkür ederim esracım sana bana diyordun hiç unutamayacağın ömrün boyunca saklayacağın bir hediye diyordun gerçektende öyleymiş.Kızım bunları sana yazarken bak tepik gönderiyor teyzesi ikimizde sana teşekkür ediyoruz.Sana ve o miniş bebeğine kocaman öpücükler gönderiyoruz teyzesi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:1hug:

Kızlar bugünkü hediyeler gelmiş

Hepsi birbirinden güzel birbirinden cici
Güle güle kullanın hepinizzza.s.

günaydın güzel annişlerrrr sonunda hediyem geldiiiiiiiii hatice teyzemize (fufuka) çooooook teşekkür ederizzz bizim için çok özel oldu bize çok güzel bi albüm almış geçenlerde eşimle bakmıştık oda doğunca alırız demişti ama birileri bizi çooook uzaklardan duymuş çok mutlu etti bizi emirime yazdığın mektup ağlattı bizi çook teşekkür ederiz fufukacımmm inş sağlıkla alırız kuzularımızı kucaklarımıza

hepinizin hediyeleri birbirinden güzeller sağlıklı günlerde giymek nasip olur inşallah yavrularımıza bizim hediyemizde sanırım bugün ulaşır tabi arkadaşımız evde olursa...:ecrin_bebek: umarım beğenir çok heyecanlı bi bekleyiş...

oleyyy bizim hediyemizde geldiiiii....

Yasese cim çok teşekkür ederizzz.ailecek çok ama çok beğendik elden ele dolaşıyor ciciler.notun içinde teşekkür ederiz kendimizi özel hissettik tekrardan çok teşekkür ediyoruz

tülbent içinde ayrıca teşekkür ediyorum

Eklentiler

• $Görüntü004.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 39
  • $Görüntü006.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 45

yeşimcim hediyen için çok teşekkür ederim şimdi ulaştı elimize çok heyecanlandık çok güzel bi elbise almışsınnn tekrar teşekkürlerr

hihoyyythihoyyyt

yeşimcim hediyen için çok teşekkür ederim şimdi ulaştı elimize çok heyecanlandık çok güzel bi elbise almışsınnn tekrar teşekkürlerr

hihoyyythihoyyyt

kızlar hediyeleriniz çok güzeller iyi günlerde kullansın bebişleriniz

isterizzz isterizzzz resim isterizzzz :teytey:

rica ederim canım.beğendine çok sevindim.Güle güle kullanın. kaydirigubbakcemile5

rica ederim canım.beğendine çok sevindim.Güle güle kullanın. kaydirigubbakcemile5

beğenmek ne kelime bayıldık akşam babamız geldi hani hani diye onada gösterdik yeleğe bayıldı zaten pofuduk pofuduk diyeee.onunda teşekkürlerlerini iletmemi istedi :enbuyukkk:

lal ve nesli çok güzel hediyeleriniz....bu ara yase tebrik ederim cinsiyet belli olana kadar bekledi sanırım

evde fazladan almıştımm cinsiyeti belli olana kadar bekledim.ona göre gönderdim.ama tam zamanında belli oldu valla.1 gün sonra olsayı melocumm ikisi içinde olacak bişi koyacaktımm.ama böyle daha güzel olduuu.inşallah onunda içine sinmiştir.

güle güle kullansın herkes hediyeswini
nur efem de ben de öpüyoruz seni ve kızını:)))))))))))

ben yükleyemiyorum yaaa

Selam,
senin yerine ben yükleyebilirim istersen
ben gelen kıyafetleri mi göndereceklerimizin mi fotosunu koyacağımızı bilmedeiğim için, hediyeyi sana göndermeden önce fotosunu çekmiştim.

istersen yükleyebilirim, sadece teklif :) karar senin :)

aaaayyyy şule nolur ekle:))))))))))))))))))))))))
ben beceremedim sanırım boyut büyük geliyo programım da yok
eklersen sevinirim çok:)))))))))))))))))))))))
çok çok teşekkür edrrim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…