2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

yeni yeni hediyeler gelmiş hepsi birbirinden güzeller güle güle kullansın minikler

biz bugün evde yoktuk gelen gidene aitte bir not göremedik muhtemelen yarında olmayacağız :KK1:

www.hizliupload.com
[/url][/IMG]

işte yasminkamu teyzemizin aldığı yasmin yatağımızla yastığımız.(adını yasmin koydukk :KK1: )

Merhaba arkadaşlar. Bizim hediyemiz de geldi. Okuldan eve girdim zil çaldı.

Manikcimmmmmmmm çok teşekkürler canım. Eşim , ben , oglum hepimiz çookkkkkkk begendik.Tekrar teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Çaglayancım sana da çok teşekkürler. Biz bunu yine yapalım :)

bunlar da bizim nuryasemin teyzemizden gelen hediyelerimiz.tekrar teşekkür ederim

Sevgili Şenay (senaysn)Teyzemiz çookkkk tşkr ediyoruz çok beğendik hediyemizi alınca çok duygulandım gözlerim doldu çok güzel bir duygu yeni doğacak bebeğin için hiç tanımadığın birinden bebeğine aldığın ilk hediye çok farklı bir duygu ve heyecandı.kızım ve ben seni kocaman öpüyoruz....Biz kızımla bir öğretmen teyzemizden hediye aldık ve bir öğretmen teyzemize hediye yolladık :))))) olumunekankayizsmile

www.hizliupload.com
[/url][/IMG]

işte yasminkamu teyzemizin aldığı yasmin yatağımızla yastığımız.(adını yasmin koydukk :KK1: )

hepsine bayıldım çok güzeller herkes ne kadarda özenle seçmiş hediyelerini
gerçekten çok duyarlı burdaki arkadaşlar ne mutlu böyle bir siteye üye olup sizinle tanıştığım için mutluyum kızlar :asigim:
bakalım benim bugün gelecekmi ben işyerini vermiştim geldi geldi öğleye kadar yoksa pazartesiye kadar merak edeceğim çünkü yarında tatil ve hafta sonu giriyor

kızlar selam..

benim hediyemde gelmiş,gelmiş diyorum çünkü işadresimi vermiştim arkadaşlarım haber verdi,hemen açın dedim, açtılaar vee çok güzel havlu takımı ve oda derecesi almış CANAN arkadaşım bana,yalnız rumuzunu söylemediler acaba kimsin:1hug:çook teşekkür ediyorum Ceren imde öpüyor tyeyzesi ellerinden:) ama en önelisi çok güzel bir not yazmış bizim kızları ağlatmış,neegüzel arkadaşlıklar edinmişsin diye aradılar beni onlarda üye olmuş hemen kadınlar klübüne:enbuyukkk:

tekrar teşekkür ediyorum,Çağlayancım sanada emeğin için tşklerrrr................

Sevgili Mucize_1406,
Umuyorum ki hediyelerimi gördüğün zaman da beğenirsin. Hediye alma işi sen hastalanınca benim için daha da özel oldu. Her şey gönlünce olsun, sağlıkla kullan!

Sevgili Gaye,
nickin olmadığı için ismini kullandım, üzgünüm. sanırım kaç gündür benim hediyeme teşekkür gelmedi diye bekliyorsundur. o kadar yoğundum ki o güzel pembiş hastane takımının beni ne kadar mutlu ettiğini anlatmaya fırsatım olamadı. hem ben, hem eşim, hem de annem çok beğendik hediyeni. hem daha hiç böyle zıbın takımı almamıştık, ilki benim için çok kıymetli oldu. resimlerini çekip akşama koyacağım. çoooook teşekkür ediyorum.
Çağlayancım, organizasyon için de senin ellerine, emeğine sağlık. yılbaşında da yapalım olur mu?

Kızlar tüm hediyelere bakayım dedim, sayfalar ne çok zaman aldı. hepsi birbirinden harika. güle güle giysin, kullansın bebişlerimiz.

Sevgili Gaye,
nickin olmadığı için ismini kullandım, üzgünüm. sanırım kaç gündür benim hediyeme teşekkür gelmedi diye bekliyorsundur. o kadar yoğundum ki o güzel pembiş hastane takımının beni ne kadar mutlu ettiğini anlatmaya fırsatım olamadı. hem ben, hem eşim, hem de annem çok beğendik hediyeni. hem daha hiç böyle zıbın takımı almamıştık, ilki benim için çok kıymetli oldu. resimlerini çekip akşama koyacağım. çoooook teşekkür ediyorum.
Çağlayancım, organizasyon için de senin ellerine, emeğine sağlık. yılbaşında da yapalım olur mu?

Canan'cım çam sakızı çoban armağanı diyelim.Rabbim sağlıklı ve vakitli doğumlar nasip etsin inşallah.İnşallah pembiş yanaklı kırmızı dudaklı bir kızın olsun o pembişlerin içinde sana gülücükler saçsın :))

Kızlar bende hediyemin resmini çektim ve ekliyorum.... Tekrar Nur teyzemize teşekkür ediyor kocaman kocaman öpüyoruz onu.

cimg1394tile.jpg

Kızlar bende hediyemin resmini çektim ve ekliyorum.... Tekrar Nur teyzemize teşekkür ediyor kocaman kocaman öpüyoruz onu.

cimg1394tile.jpg

ne şirin şeyleerr bunlarr...kızın sağlıklı ve iyi günlerde kullansın canım...nur teyzemizde çok zevkliymişş:ecrin_bebek::emir_bebek:alkisalkisalkis

:KK1:ama sen nerden biliion benim sana gönderdiğimiiibilmiyorumkismilezemuszemuszemuszemuszemuszemussüprizimi bozdun kızzz...neseee gelmiş yaa önemli olan o....inş beğenirsin hediyemii...oğluşun doğsundaa giyinsin cici cici...:emir_bebek:

canım gelen kağıtta kod numarası vardı ordan sorgulattım ve öğrendim. Yoksa meraktan çatlardım.Sabah erkenden gidip aldım ve sabırsızlıkla açtım paketi. Çok güzel bir takım.Çok zevkliymişsin arkadaşım. tekrar çok teşekkür ederim. Oğluşum ve ben seni ve bebişini çok öpüyoruz.

Sevgili Mucize_1406,
Umuyorum ki hediyelerimi gördüğün zaman da beğenirsin. Hediye alma işi sen hastalanınca benim için daha da özel oldu. Her şey gönlünce olsun, sağlıkla kullan!

hassasiyetin için ayrıc a tşk ediyorum sana, rabbim kimseye yaşatmasın bu korkuyu, geçti kaçgündür yok ama yinede istirahat ediyorum...hediyeler çok kullanışlı ve güzel dedi bizim kızlar ikisinin de minişi var biliyorlar, o yüzden eminim bende beğeneceğimkaydirigubbakcemile5 seninde herşey gönlünce olsun arkadaşım...

cimg1394tile.jpg

çook güzelll....nur teyzemiz nerden almış acaba bizde alsak bayıldım,sağlıkla giysin prenses...ayrıca tüm hediyeler çok güzel, sağlıkla içinde görelim minişlerimizi...

X