2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

ohh be sonunda başardım pc ye program indirdim resim küçültmek için oradan ayarladım ve sonun de ekleyebildiiimmmmmmmmm... 2 saattt oldu neredeyse...

çok sevindim beğenmene sağlıklı günlerde kullanın inşallah
mavisinden de efe me aldım:)))))))))))))

Hediyesi gelen bütün güzel anneler hepinizin hediyeleri birbirinden güzel bebişlerimiz sağlıkla güzel günlerde kullansınlar inşallah....

melocum,fufuka ,fatma hediyeleriniz çok tatlı maşallah güzel günlerde kullanın inş.
sağol canım sendeeee...
bunlar da bizim nuryasemin teyzemizden gelen hediyelerimiz.tekrar teşekkür ederim
çok güzelmiş yaaa ,çok beğendim
güle güle kullan bekliyoruz fotoyu
canım çok tatlı çıtı pıtı güle güle kullan
herkesin hediyesi birbirinden güzel güle güle kullanmak nasip olsun inş

evet ya...herkes ne kadar güzel şeyler almışşş

canım beğenmene çok sevindim, ben de seni ve yavrunu çok öpüyorum. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

güle güle giydirirsin inşallah fatmacım yazarkende ağlayasım gelmişti tutmuştum kendimi şimdi okuyunca tutamadım benide ağlattın yaa bütün gözyaşlarımız böyle olsun inşallahh opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hepinize çoook teşekkür ederim kızlar.Daha iyileri sizlerin olur inşallahh....

Ayrıca hediyesi yeni gelen bütün anneler ve bebişleri güle güle kullansınlarHepsi birbirinden güzelllopuyorumnanaktan

Amin canım benim...
Tekrardan çok teşekkür ederim.Kızım ve ben seni ve bebişini çoook öpüyoruzzzzopuyorumnanaktan

Amin canım benim...
Tekrardan çok teşekkür ederim.Kızım ve ben seni ve bebişini çoook öpüyoruzzzzopuyorumnanaktan

anammm benim oğlumun bi prensesten aldıgı ilk öpücüğü buu akannehir heyecan yaptı yaaa bizde sizi öpüyoruz iyiki burada hep beraberiz opuyorumnanaktan

ay bayıldım ben bu takıma güle güle kullansın minişin inş ne takımı olarak geçiyor bunlarr çok güzel gerçktnn

5 li zıbın takımı yazıyordu sanırsam ama caramellin ürünü bu markanın ürünlerine bayılıyorum ben siteside var inceleyebilirsin canım

hediyesi gelen anneler hepinizde iyi günlerde kullanın..hepside çok cici çok şeker..hediyeleşmek ne güzel:))))))))))))))))

Ayy bu kızlar çok süslü olacaklar :)) yandık valla... kızları iyi korumamız lazım yakışıklı prenslerdenkaydirigubbakcemile3

Şenay'cım güle güle giysin paşan.İnşallah damatlıklarını da görürsün.

çok sağol canım inşallah.

Ayy bu kızlar çok süslü olacaklar :)) yandık valla... kızları iyi korumamız lazım yakışıklı prenslerdenkaydirigubbakcemile3

çok fazla korumayııın ama yanlız mı kalsın prensler. kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
ya benim hediyem daha ulaşmamışş:2:

canım kargo gelmiş ama ben evde yokken. Yarın gidip alıcam yerinden. Çok merak ediyorum. Haberim vereyim dedim. Merakta kalma diye.Yarını iple çekiyorum. Taa nerelerden yavruma hediye geliyo. Şimdiden çok teşekkür ederiz teyzesi.

ama sen nerden biliion benim sana gönderdiğimiiibilmiyorumkismilezemuszemuszemuszemuszemuszemussüprizimi bozdun kızzz...neseee gelmiş yaa önemli olan o....inş beğenirsin hediyemii...oğluşun doğsundaa giyinsin cici cici...

kızlar selam..

benim hediyemde gelmiş,gelmiş diyorum çünkü işadresimi vermiştim arkadaşlarım haber verdi,hemen açın dedim, açtılaar vee çok güzel havlu takımı ve oda derecesi almış CANAN arkadaşım bana,yalnız rumuzunu söylemediler acaba kimsin:1hug:çook teşekkür ediyorum Ceren imde öpüyor tyeyzesi ellerinden:) ama en önelisi çok güzel bir not yazmış bizim kızları ağlatmış,neegüzel arkadaşlıklar edinmişsin diye aradılar beni onlarda üye olmuş hemen kadınlar klübüne:enbuyukkk:

tekrar teşekkür ediyorum,Çağlayancım sanada emeğin için tşklerrrr................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…