2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

Ben teşekkür ederim kızlar hepinize böyle bir etkinliği katıldığınız için.
İnş.bundan sonraki hediye çekilişleride böyle eğlenceli ve güzel birşekilde geçer a.s.:1hug:

Saat 15.30'da geldi :)

Çok teşekkür ediyoruz. Biz de çok begendik :)

Ne yalan söyleyeyim bana hediyenin senden gelecegi içime dogmuştu :)

Son düzenleme:
melocum,fufuka ,fatma hediyeleriniz çok tatlı maşallah güzel günlerde kullanın inş.

Benim hediyem gelmedi henüz. Daha doğrusu işte olduğum içinde bugünde gelmemiştir herhalde. Arkadaşlar hediyelerinizin hepsi çok güzel. Alan arkadaşlar çok zevkliymiş. Hepimize birer hatıra olarak kalacak. Çağlayancım çok teşekkürler .İyi ki böyle bir şeye önder oldun canım.

Çok güzel canım çok zevkli bir seçim olmuş güzel günlerde kullanın hediyenizi

EVET TŞKR EDERİZ ÇAĞLAYANA.Hediyen çok güzelmiş.Bebişin sağlıklı güzel günlerde kullansın.Resim eklemesini nereden nasıl yaptın ben ekleyemedim de

Elacım ben seni arıycam birazdan anlatıcam müdürüm gitsin diye bekliyorum :)))

Hediyen çok güzelmiş canım güzel günlerde kullansın minik kızın :))

Resimleri bekliyoruz akşama

Teşekkür ederim Çağlayancım.

Ayrıca bütün hediyeler çok güzel ya :) Hakikaten anneler çok zevkliymiş :)

Son düzenleme:
Çağlayan canım hakikaten bu çaban ve gösterdiğin sabır için çooook çoook teşekkür ederiz.Büyük bir özveri gösterip bu organizasyonu eksiksiz tamamladın ve bizlere (bebişlerimize) unutulmayacak hatıralar kalmasını sağladın.
Hepimizin bebişleri sana minicik ayaklarıyla sevinç tekmeleri atıyorlar kaydirigubbakcemile3

EVET TŞKR EDERİZ ÇAĞLAYANA.Hediyen çok güzelmiş.Bebişin sağlıklı güzel günlerde kullansın.Resim eklemesini nereden nasıl yaptın ben ekleyemedim de
hazelcim normal mesaj yazarken ordan gelişmiş mesaja tıkla
,sonrada eklenti kısmı var oradan ekle canım

kızlar hepinize çok teşekkür ederimma.s.

o tepik atan ayakları yirim ben yirim bayanssulusmile

Bende size teşekkür ediyorum kızlar böyle bir etkinliğe katıldığınız ve herşeyi koyduğumuz kurallara göre yaptığınız için.İnş. bundan sonraki etkinliklerde böyle güzel geçer opuyorumnanaktan

bunlar da bizim nuryasemin teyzemizden gelen hediyelerimiz.tekrar teşekkür ederim

Eklentiler

• $SN853119.JPG
    29,6 KB · Görüntüleme: 42
  • $SN853120.JPG
    42,4 KB · Görüntüleme: 41
  • $SN853121.JPG
    41,3 KB · Görüntüleme: 43
  • $SN853123.JPG
    41 KB · Görüntüleme: 35

ay bayıldım ben bu takıma güle güle kullansın minişin inş ne takımı olarak geçiyor bunlarr çok güzel gerçktnn

BİZİM HEDİYEMİZDE GELDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
YASEMİN KAMU TEYZEMİZ VE DURUDAN....
ANNEMİN BANA ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜ ŞEY GELDİİİİ.BUNU HEP SAKLIYACAĞIZZ.ŞİMDİLİK KONUŞAMIYORUM BEN TEPİKLİYORUM ANNEM YAZIYOR aklinialirimsmile İNŞALLAH YARIN YÜKLÜYECEĞİZZZ.
çok teşekkürlerrrrrrr canım bayıldıkkkk..

bu prensesleri cicileriyle birlikte ham yapmak lazım...çok güzelmiş fatmacım cicileriniz güzel günlerde kullanın inş..

ay hemşerim yaaa kudurdum saatlerdir hihoyyyt kargom nerede den bakıyorum hala taşıma durumunda yazıyor kaydirigubbakcemile3 bi taşıyamadılar diyordum.... mesain bitecek diye.. teslim alamıyacaksın diyee... beğenmenize çok ama çok sevindim... uzun süre saklayabileceğin bişey olsun istedimm.. iyi günlerde güle güle kullansın prensesim inşallahh hihoyyyt

Sevgili Şenay (senaysn)Teyzemiz çookkkk tşkr ediyoruz çok beğendik hediyemizi alınca çok duygulandım gözlerim doldu çok güzel bir duygu yeni doğacak bebeğin için hiç tanımadığın birinden bebeğine aldığın ilk hediye çok farklı bir duygu ve heyecandı.kızım ve ben seni kocaman öpüyoruz....Biz kızımla bir öğretmen teyzemizden hediye aldık ve bir öğretmen teyzemize hediye yolladık :))))) olumunekankayizsmile

Eklentiler

• $tn_SAM_1024.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 46
  • $tn_SAM_1045.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 36
  • $tn_SAM_1046.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…