2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

yaşasın...alkisalkisalkis bizde hediyemizi aldık..
melocuum sana çok teşekkür ediyoruz..çok güzeller..opuyorumnanaktan ben de bebişimde çok beğendik:)))))çok mutlu oldum ya..böyle harika paylaşımlar yapmak çok heyecan vericidelikafadulden..asla unutmayacağım neşeli anılar olacak bende..notunu okudum çok sağol canım benim..Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin ve bebeklerimizi sağlıkla büyütelim..:CüvCüv

tekrar çok teşekkür ederiz melocuum..çok öpüyoruz seni..opuyorumnanaktan
hemen resimleri ekleyelim:)))))))

fufuka ama ben sana gönderdim hatlar karıştın sanırım ben moonsun82 anlamadım

tamam olur heyecanla yazınca tabiki olur öyle şeyler bende dedim yanlışmı gönderdim acaba diye beğendiğin için çok sevindim güle güle kullansın bebişin nottada yazdığım gibi canım bu cicilerin güzel kızının üstünde eskidiği günleri görmen dileğiyle...
inşallah severek giyindirirsin canım kıyafetleri

yaşasın...alkisalkisalkis bizde hediyemizi aldık..
melocuum sana çok teşekkür ediyoruz..çok güzeller..opuyorumnanaktan ben de bebişimde çok beğendik:)))))çok mutlu oldum ya..böyle harika paylaşımlar yapmak çok heyecan vericidelikafadulden..asla unutmayacağım neşeli anılar olacak bende..notunu okudum çok sağol canım benim..Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin ve bebeklerimizi sağlıkla büyütelim..:CüvCüv

tekrar çok teşekkür ederiz melocuum..çok öpüyoruz seni..opuyorumnanaktan
hemen resimleri ekleyelim:)))))))

Çok güzeller canım mehtap arkadaşımızda çok zevkliymiş ne kadar güzel şeyler almış güzel günlerde kullan canım

teşekürle caglayan beğenipte alamadığım cicileri arkadaşın kızına aldım benimki erkek olunca böylece kız kıyafeti tutkumuda onlarla gidermiş oldum

ya benim gönderdiğim arkadaş niye almamış hediyesini???????????????????
dün yolladık bugün elinde olur dediler ama varmamış sanırım

neyseki hediyemin ulşmasına çok sevindim insan ister istemez tedirgin oluyor şimdi sabırsızlıkla kendi hediyemi bekliyorum

Heiyesini alan tüm anneler
hepinizin hediyeleri çok çok güzel
Gönderen arkadaşlar çok zevkliymiş
İnşallah doğduklarındada bu hediyelerle birer fotolarını paylaşırız

Evetttttttt kızlar sonunda bizim hediyemizde elimize ulaştı
Okulda öğle tatilinde geldi kargom:sm_cool:
Heyecandan ellerim titredi
Alır almaz açtım
Çoooookkk ama çoook beğendimopuyorumnanaktan
Red-cake ( ELİF) arkadaşıma çok teşekkür ederim.a.s.
Kızıma çok cici bir elbise ve minicik harika ayakkabılar almış.
İlk ayakkabılarını kullandıktan sonra kızımın çeyizine koyacağım ömür boyu saklasın.zemuszemus
Ama içinden çıkan not beni okadar duygulandırdıki okulda hüngür hüngür ağladım çok güzel şeyler yazmışsın çoookk

Eve geldim eşimde çok beğendi ona notu okurken yine ağlamaya başladım
Sağol canım arkadaşım benim olumunekankayizsmile

Evettt şimdide cicilerimizin resimleriiii

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 29
Bu arada çağlayancığım bu etkinlik için sana çoook teşekkür ederim
Gerçekten ömrümüz boyunca hep anacağımız bir hatıra oldu
Emeğine sağlık canım...

Evetttttttt kızlar sonunda bizim hediyemizde elimize ulaştı
Okulda öğle tatilinde geldi kargom:sm_cool:
Heyecandan ellerim titredi
Alır almaz açtım
Çoooookkk ama çoook beğendimopuyorumnanaktan
Red-cake ( ELİF) arkadaşıma çok teşekkür ederim.a.s.
Kızıma çok cici bir elbise ve minicik harika ayakkabılar almış.
İlk ayakkabılarını kullandıktan sonra kızımın çeyizine koyacağım ömür boyu saklasın.zemuszemus
Ama içinden çıkan not beni okadar duygulandırdıki okulda hüngür hüngür ağladım çok güzel şeyler yazmışsın çoookk

Eve geldim eşimde çok beğendi ona notu okurken yine ağlamaya başladım
Sağol canım arkadaşım benim olumunekankayizsmile

Evettt şimdide cicilerimizin resimleriiii

çok güzel bir elbie ve ayakkabıya özellikle bayıldım çok şık güle güle kullansın bebişin

Bu arada çağlayancığım bu etkinlik için sana çoook teşekkür ederim
Gerçekten ömrümüz boyunca hep anacağımız bir hatıra oldu
Emeğine sağlık canım...

EVET TŞKR EDERİZ ÇAĞLAYANA.Hediyen çok güzelmiş.Bebişin sağlıklı güzel günlerde kullansın.Resim eklemesini nereden nasıl yaptın ben ekleyemedim de

Merhaba arkadaşlar. Bizim hediyemiz de geldi. Okuldan eve girdim zil çaldı.

Manikcimmmmmmmm çok teşekkürler canım. Eşim , ben , oglum hepimiz çookkkkkkk begendik.Tekrar teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Çaglayancım sana da çok teşekkürler. Biz bunu yine yapalım :)

biraz önce yine bir zil çaldı veee bu sefer gelen kargoydu.......
hediyemizz gelmişş...
maviumutolsun teyzemize ve minik efemize çokk teşekkür ediyoruzz...
yumuşacık bir battaniye almışlar prensesimee bizde henüz peluş battaniye almamıştık kızımızaaa çokkk teşekkür ediyoruzz... çok beğendik ailecek.....hem efeyi hem teyzemizi çokkkkk öpüyoruzzzzopuyorumnanaktan

ayrıca çok güzel bir paylaşım oldu başta çağlayan olmak üzre tümm arkadaşlarımaa çok teşekkür ediyorummm:dance:

hediyemizin fotoğrafınıda akşam eklerizz inşş yemekten sonraa babamızdan yardım almamız lazımm:teytey:

Merhaba arkadaşlar. Bizim hediyemiz de geldi. Okuldan eve girdim zil çaldı.

Manikcimmmmmmmm çok teşekkürler canım. Eşim , ben , oglum hepimiz çookkkkkkk begendik.Tekrar teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Çaglayancım sana da çok teşekkürler. Biz bunu yine yapalım :)

Aaa çok şaşırdım az önce kargocuyla kavga ettim hala niye ulaşmadı kargom diye oda aktarmalı geldiğinden yarın ulaştrabilcez ancak dedi:) kendinden haberleri yok.Ben çok beğenerek aldım takımı.Hediyemi seçerken çok pozitiftim bol bol şans yolladım meleğine:)Güzel günlerde kullanın inş.

X