2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

benim hediyemde yarın teslim olacak eyvahedigeldismile umarım alan arkadaşım beğenir :kedi: baya dolandım.. değişik, işe yarayan, kalıcı bişi olsun istedim ama bakalım artık bilmiyorumkismile

bizim hediyemiz de geldi
schule teyzesi teşekkür ederiz çok cici:)))
hafta sonu çekip koyarım resmini becerebilirsem:)))

biz de gönderdik yarın alır arkadaşımız:))))))

arkadaşlar bugün hediyemizi aldık öyle çok mutlu oldumki ağladım tutamadım kendimi (hemde misafirlerimin yanında)....MELOCUM ve güzel kızı ELVİNe sonsuz teşekkür ediyorum çok güzel bi hatıra oldu bize severek kullanıcaz...oğluşumla birlikte size kucak dolusu sevgilerimizi yolluyoruz..

bizim hediyemiz de geldi
schule teyzesi teşekkür ederiz çok cici:)))
hafta sonu çekip koyarım resmini becerebilirsem:)))

biz de gönderdik yarın alır arkadaşımız:))))))

arkadaşlar bugün hediyemizi aldık öyle çok mutlu oldumki ağladım tutamadım kendimi (hemde misafirlerimin yanında)....MELOCUM ve güzel kızı ELVİNe sonsuz teşekkür ediyorum çok güzel bi hatıra oldu bize severek kullanıcaz...oğluşumla birlikte size kucak dolusu sevgilerimizi yolluyoruz..

güle güle kullanın canım çok güzel bi hatıra olucak hem bize hem minişlerimize opuyorumnanaktan

kıyamam canım benim birbirimizi hatılamak dileğiyleeopuyorumnanaktan

yeşim-yasminkamu güzel günlerde kullanın hediyelerinizi

güle güle kullanın canım çok güzel bi hatıra olucak hem bize hem minişlerimize opuyorumnanaktan
çok teşekkür ederiz teyzeleri daha güzelleri sizin olsun inşallah sağlıklı günlerde giymek nasip olsun....
eee yeşimm hani fotoğraf

foto isterizzzz

güle güle kullanınnn

bende şimdi onunla uğraşıyorum çektim pc ye yüklemeye çalışıyorum ..

güle güle kullan canım... iyi ve sağlıklı günlerde inşallah zemuszemus

melocum bide söylemeden geçemiyeceğim daha öncede belki söylemişimdir kızım olsaydı ismini elvin düşünüyodum isminin elvin olması benim oğlumada mert tuna koymamız beni çok heyecanlandırdı

melocum bide söylemeden geçemiyeceğim daha öncede belki söylemişimdir kızım olsaydı ismini elvin düşünüyodum isminin elvin olması benim oğlumada mert tuna koymamız beni çok heyecanlandırdı

ne kadar güzel Elvinim senin de kızın olsun o zaman sen de isim annesi olmuş ol.
tuna ben de çok seviyorum ama soyadımızda var diye konuşmamıştık eşimle zaten kız olunca gerek de kalmadı..

mert tuna da çok güzel ama tanıdığım bütün mertler hem çok zeki hem çok yaramaz,bakalım oğluş nasıl olacak

çağlayancım tşk ederim canım hihoyyyt kızım için çok güzel bir hediye almışsın buyrunnnnnnnnn kızımda tşk ediyor teyzesi a.s

yasminkamu güzel günlerde kullanın bebişinle hediyelerinizi olumunekankayizsmile
çağlayanda pek zevkliymiş pembiş pembişşa.s.

yeşimcim sende güle güle kullan canım bebişinle foto bekliyoruzzzzdelikafadulden

çağlayancım tşk ederim canım hihoyyyt kızım için çok güzel bir hediye almışsın buyrunnnnnnnnn kızımda tşk ediyor teyzesi a.s

Canım çok güzel Çağlayan teyzesi çok güzel bir hediye seçmiş.Güzel kızına sağlıkla giymek nasip etsin...Gerçekten hatunlarımız zevkli :))))

Ay ne güzel hediyeler ulaşmaya başlamış. :) Bütün seçimler çok zevkli. Bebişler de güle güle kullansınlar :)

Ben geçen hafta göndermiştim.
Kargo cumartesi ulaşmış. İş yeri adresi oldugu için ihbar notu bırakılmış.
Arkadaşın pazartesi veya bugün alması gerekiyordu ama ses seda yok. Umarım almıştır.

X