2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

benim hediyem geldi :)
çok beğendim. arkadaşa çok teşekkür ederim olumunekankayizsmile
kimden hediye aldığımızı hala söylemiyor muyuz ? :p

bi de herkes kendisine gelen hediyenin mi fotosunu çekip koyacak?
yoksa gönderdiği hediyeninkini mi koyacak?
bi de hangi foruma koyacağız?
ne çok soru sordum di mi? :eek:klava:

hoş benim mesaj sayım 100'ü bulmadığı için siteye nasıl eklicem fotoyu bilmiyorum? :1closedeyes:

benim hediyem geldi :)
çok beğendim. arkadaşa çok teşekkür ederim olumunekankayizsmile
kimden hediye aldığımızı hala söylemiyor muyuz ? :p

bi de herkes kendisine gelen hediyenin mi fotosunu çekip koyacak?
yoksa gönderdiği hediyeninkini mi koyacak?
bi de hangi foruma koyacağız?
ne çok soru sordum di mi? :eek:klava:

hoş benim mesaj sayım 100'ü bulmadığı için siteye nasıl eklicem fotoyu bilmiyorum? :1closedeyes:

Canım kimden geldiğini söylebilirsin ama ayın 31. kadar msj sayısını doldur çünkü sen kendin ekleyeceksin gelen hediyenin resmini.
Sen şimdi bize kimden geldiğini söylebilirsin en geç 31 kadarda resmini eklemek zorundasın çünkü diğer arkadaşlara haksızlık olmasın hemde gönderen arkadaş üzülmesin tamam mı opuyorumnanaktan

deneme amaçlı.....

Eklentiler

• $buyukresim.jpg
    $buyukresim.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 40
evet deneme amaçlı az önce bi foto ekledim ve ekleyebiliyormuşuuuum :lepi:
31 Ekim'de eklerim inşallah.

cutie çok teşekkür canım tekrardan, çok beğendim opuyorumnanaktan
senin oğluna da daha iyileri olsun inşallah :emir_bebek:

yazdığı not için ve iyi dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim.

sevgiler :1hug:

bizim hediyemiz hazır ama yarına kaldı gönderme işimiz ayyy çok heyecan vericii inşallah beğeniceksin hediyeni ...

mrb güzel annişler nasılsınız bizde birazdan hediyemizi kargoya vericezz inş ama ben çok panik oldumm ya gönderdiğimiz arkadaş hediyeyi beğenmezse diyeeyvahedigeldismileinş beğenirr:ecrin_bebek:

hadiyesi gelen arkadaşlar 31 ekimi beklemeyebilirler değilmi paylaşabilirler hediyelerini 31 ekim hediyelerin ellerine son geçme tarihleri

mrb güzel annişler nasılsınız bizde birazdan hediyemizi kargoya vericezz inş ama ben çok panik oldumm ya gönderdiğimiz arkadaş hediyeyi beğenmezse diyeeyvahedigeldismileinş beğenirr:ecrin_bebek:

CAnım öyle düşünme sonuçta sen gönlünden geçeni aldın ve ona hediye ediyorsun sonuçta tanımadığın birinin zevkini bilemezsin ki tabiki beğenir bende düşünüyorum acaba diye ama sonuçta birbirimizin zevklerini bilmiyoruz gönlümüzden geçen içimize sinen en güzel hediyeyi alıp gönderdik birbirimize

bir tek bugün evde olabileceğim sanırım.yarın doktora gidicem sonrada annemle ablam gelecek zamanımızın çoğunu dışarıda geçireceğiz hafta sonuna kadar.inşallah kargoyla doğru zamanda denk gelebiliriz.öyle olmazsada artık bana hangi kargo olduğunu söylersiniz ben arar ya gider alırım yada saati ayarlamaya çalışırız

Merhaba arkadaşlar ben bugün hediyemi aldım sanırım ilk resim koyan ben olacağım Bana Ela arkadaşımız göndermiş ve çoooook beğendim üstelik çokda güzel bir not eklemiş hediyesine.Çok teşekkür ediyorum Elacım veeee işte karşınızda lohusa tacım kızımın hastane çıkışı veee çorabımız...
1566.jpg

Merhaba arkadaşlar ben bugün hediyemi aldım sanırım ilk resim koyan ben olacağım Bana Ela arkadaşımız göndermiş ve çoooook beğendim üstelik çokda güzel bir not eklemiş hediyesine.Çok teşekkür ediyorum Elacım veeee işte karşınızda lohusa tacım kızımın hastane çıkışı veee çorabımız...
1566.jpg

Çok güzelmiş canım güzel günlerde giysin bebişin tacında çok yalnız kırmızı en sevdiğim renk :))

ayyy çok güzel maniiikkk..lahosa tacına da bayıldım.bak mesela minnacık bir şey ama ayrıntı yanii çok hoşşş güle güle kullanın...

Çok güzelmiş canım güzel günlerde giysin bebişin tacında çok yalnız kırmızı en sevdiğim renk :))

ayyy çok güzel maniiikkk..lahosa tacına da bayıldım.bak mesela minnacık bir şey ama ayrıntı yanii çok hoşşş güle güle kullanın...

sağolun kzılar evet tacı görünce benimde çok hoşuma gitti benim hiç aklıma gelmemeişti mesela ben direk bebişe odaklanmışım:)

X