2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hepinize günaydın kızlar

gözde-tahai, seydam, royalist hoşbuldum canlarım. hepbirlikte sağlıklı huzurlu ve keyfini doya doya çıkarabileceğimiz bir 8 ay geçiririz inşallah. nerdeyse hepimiz ilk ayımızı doldurduk kaldı 8 ay.

şimdilik ben yorgunluk hissi ve uyuma isteği dışında iyiyim çok şükür. inşallah bulantım olmaz.iştahım çok açık sürekli bişeyler yemek istiyorum.

kalp atısını dinleme tekniği ögrendım annemden anneme ebe ögretmiş bebeği hissettiginiz noktaya eşiniz kulagını koysun dinlesın yada herhangı biri ritimli kalp atsına benzeyen bi ses duyuluyomus biz yapıyoruz hergun

en önde ben gidiyorum en son ben ögrenıyomusum cinsiyeti kaydirigubbakcemile3

eşim duyuyorum falan diyo ama ne biliyim belkiide duyuluyodur
aaa gerçekten duyuluyomu acaba çok merak ettim. Ama benim daha 6 haftalık biraz daha sabretmem lazım sanırım :çok üzgünüm:

arkadaşlar geçen gün doktorum cep telini vermiyor diye yazmıştım ama kalabalık degildik şimdi tekrar sormak istyrum yardımcı olursanız sevinirim. sizlerde doktorunuzun cep telefonu var mı? yoksa bir tek benimki mi vermiyor? lütfen yardımcı olun

Burda zaten doktor cep telefonunu vermez gerek de olmaz zaten o yüzden yardimci olamiycam boshayallersmile

verdi vermek zorunda hatta bi dosya verdı bana ona zımbalamıs kartını orda cep tel hasta no falan hepsi yazıyor .. sen hangi doktora gidiyosun

benim doktorumda eşimin halasının eşi olduğu için bende zaten numarası var :)) sanırım bu yönden biraz şanslıyım. Ama tabi onlar Bursada yaşıyor biz İstanbulda burdaki doktorada daha kasım ayında gdeceğim ama vereceğini sanmiyorum birde daha cebini vermesi için erken değilmi doğum yaklaştığında gerekebilir

hımm sen malatyadasın ama yinede vermesi lazım cünkü ben 2 hastane değişdim 2 sindede aldım hatta ilk haftalarda doktoru aramısdık gece cep telınden ....

günaydın arkadaşlarrrr iyi haftalar hepinizeeeeopuyorumnanaktan
cuma günü ve haftasonu izinliydim evde de pc olmadığından görüşemedik geçmişi de pek okuyamadım yeni gelenler varsa hoşgeldi, safa geldi...
bu sabah da eşimle bebişimizi görmeye gittik Allaha bin şükür herşey yolunda...güm güm kalp atışlarını da duyduk..
ben pko lu olduğum için şeker hastalığı riskim var onun için bana tatlı yasakmış:2: bebişim için katlanacam artık önemli değil...2 hafta sonra yine kontrole gidecem...inşallah henüz yaşamayan arkadaşlarımız varsa, bu anı hayırlısıyla yaşasınlar:Saruboceq: o kalp seslerini duymak...tarif edilemez bi duygu...kaydirigubbakcemile3
hepinize selamlarr öpücüklerrr

olurmu dogum yaklasınca şimdi daha önemli düşük riski fazla gerci herzaman tehlike var ama öncesi sonrası olurmu illa bi doktorun numarası olması lazım

ayyy bende bu duyguyu yaşamak istiyorum artık :))

Senin adina cok sevindim canm darisi bizlere. Bende yarin gidicem seninle hemen hemen ayniyiz. Nasil bi degisiklik oluyomu büyümüs mü bebis:) ay cok mrk ediyorum :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…