2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldim işler yogunlaştı birden çıkmak zorund akaldım

Masllah kizlar

saol canım ya benım ıcın ıyı bır moral oldu bu ... Ben kesın oyle dusunuyorum bı aksılık cıkmadıgı surece.

Yani gerçekten çok rahat bir doğum gerçekleştirdim. Allah ikinciye de ve hepimize de kolay sağlıklı doğumlar nasip etsin. Epidureli taktılar suni sancı verdiler(sancım gelmemişti) dayanamadığın yerde söyle ağrı kesici vericez dediler ben daha bir şey söylemeden onlar verdiler hatta. karın ağrısı ile doğum yaptım. Doktorunla da görüş tabiki ama ben tavsiye ederim.

hehe ne tesadüffff benimde 7 eylüll a.s. ayy çokk sevindimm..belkiiii bebeişlerimizde aynı gün doğarlarmış :dance:

hehe canım valla ben özeli tercih ettim..devlet hastaneleriyle uğraşamam..dakikalarca sıra bekleyemem..işlemler içinde uğraştırıcı oluyor..hem benim fikrim özel daha güvenli geliyor bana..ben çalışan ssk lıyım 32 tl muane ücreti.mesela gebelik testi için ektra para almadılar..(normalde 20 tl ) bazı testlerde alıyolarmış bazılarında almıyolarmış..bu c.tesi ne kadar çıakr bilemiyorum bisürü test yapılacak..tedbirli gideceğim..ama özellerin fiyatları hemen hemen aynı..
cinsiyetleride aynı zamnda öğreniriz hehe :))

hı bu arada evet yumurtalık ağrısı yaşadım ve halada hafiften yaşıyorum..bi kaç gündür mide bulantım var..off :))

epidurel dogum felç yapıo die duydum dogruluk payı var mı

Ben sadece doktoruma sordum başka hiç bir şey de okumadım o söylediğini duydum ama sezeryanda da epidural yapıyorlar. zaten onu yapmasalar narkoz veriyorlar. tamamen normal yapmadığın sürece bu böyle... bana doktorum yok öyle bir şey dedi belki bir kaç gün baş ağrısı ve kaşıntı yapabilir demişti. bende olmadı onlar. Allah korusun aklına getirme öyle şeyler

hehe ne tesadüffff benimde 7 eylüll a.s. ayy çokk sevindimm..belkiiii bebeişlerimizde aynı gün doğarlarmış :dance:

hehe canım valla ben özeli tercih ettim..devlet hastaneleriyle uğraşamam..dakikalarca sıra bekleyemem..işlemler içinde uğraştırıcı oluyor..hem benim fikrim özel daha güvenli geliyor bana..ben çalışan ssk lıyım 32 tl muane ücreti.mesela gebelik testi için ektra para almadılar..(normalde 20 tl ) bazı testlerde alıyolarmış bazılarında almıyolarmış..bu c.tesi ne kadar çıakr bilemiyorum bisürü test yapılacak..tedbirli gideceğim..ama özellerin fiyatları hemen hemen aynı..
cinsiyetleride aynı zamnda öğreniriz hehe :))

hı bu arada evet yumurtalık ağrısı yaşadım ve halada hafiften yaşıyorum..bi kaç gündür mide bulantım var..off :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…