2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ilgin icin cok teskekur ederim canim asla yilmiyorum zaten aksini soyleyen herkese kulaklarimi tikadim kizimin birakmasinada diretiyorum hala bakalim sonumuz ne olacak dediklerini uygulamaya calisirim sadece emzirmek mesele inat biraz benim kiz nasil agliyo gormelisin emmek zoruna gidiyo sanirim artik

ya öyle karıştrmam ben canım gaz değil karnı ağrıyo yavrumun masaj yapıp ısıtınca geçiyo çok kucakta gezdiği gün illa ağrıyo

canım bayram bitti ama misafir bitmedi bizde

Son düzenleme:
Unutursun unutursun
Zaman geçer avunursun
İsyan etsen de derinden
Hayat tutar ellerinden
Bir gün gelir unutursun
Önce yaşayamam zannedersin acından
Ben de gidiyorum kalamam dersin kahrından
Bunun için merhamet dilersin Tanrından
Duymaz kimse sesini
Bıkarlar gözyaşından
Unutursun unutursun
Zaman geçer avunursun
İsyan etsen de derinden
Hayat tutar ellerinden
Bir gün gelir unutursun
Hani geçmeyecek gibi gelir günler
Hiç aydınlanmayacak kapkaranlık geceler
Kabuslar içinde dilin adını heceler
Paylaşamazsın acını yalnız yaşanır dertler
Unutursun unutursun
Zaman geçer avunursun
İsyan etsen de derinden
Hayat tutar ellerinden
Bir gün gelir unutursun
Sonra bir sabah uyanırsın hayata
Bakarsın durmamış dünya dönüyor etrafında
Anlarsın eskisi gibi olmaz bir daha
Ama yepyeni bir güçle sarılırsın hayata
Unutursun unutursun
Zaman geçer avunursun
İsyan etsen de derinden
Hayat tutar ellerinden
Bir gün gelir unutursun

O gün gelir unutursun.

slm kızlar basım cok agrıyor benım bugun cıldıracak gıbıyım yaa :84:

Son düzenleme:
selam kızlar.ben de arada girip okuyup çıkıyorum.sizin bebeklerinizde uykuda sıçrıyor mu?tam dalarken sıçrıyor bebeğim.kıyamıyorum sonra ağlamaya başlıyor...

selam kızlar.ben de arada girip okuyup çıkıyorum.sizin bebeklerinizde uykuda sıçrıyor mu?tam dalarken sıçrıyor bebeğim.kıyamıyorum sonra ağlamaya başlıyor...

canım bi ara bizdede oldu ama sonra kendiliğinden geçti inş sizinde geçer çok sinir bozucu bişey tam yatırıyodum geri uyanıyodu

sanada kolay gelsin canm başladınmı işe bende işe girmeyi düşünüyorum ama aralıkta çalışabilirim evde bunalıma giricem nerdeyse

26 sında başladım ama hemen bayram tatili grdi bebek olsaydı arkasına hemen yıollık izni alacaktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…