2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar.ben de arada girip okuyup çıkıyorum.sizin bebeklerinizde uykuda sıçrıyor mu?tam dalarken sıçrıyor bebeğim.kıyamıyorum sonra ağlamaya başlıyor...

benimki sıçrıyor, ilk zamanlar daha çoktu ama. kollarını oynatırken sıçrıyor en çok

herkese selamlar arkadaşlarrr
:KK3:İnci hanımefendinin süt emmemesinden ve maddi zorunluluklarımızdan ötürü dün itibariyle işe başladım...şu an için 5 ay aradan sonra iş hayatına alışmaya çalışıyorum, enteresan bi duygu gerçekten...kızım maşallah çok iyi, küçük doğdu ama çabuk toparladı Allaha binlerce şükür. Allah hepimizin evlatlarını korusun, isteyenlere de tez amanda sağlıkla nasip etsin inşallah
bende durumalr biraz sakat, saçlarım çok dökülüyo son 1 aydır, artık yanlardan açılmalar da başladı, cuma günü süt iznimde güzel bi dermatoloğa görünecem, muhtemelen doğum sonrası normal diyecek ama işimi şana bırakmak da istemiyorum.
tekrar görüşene kadar herkesler kendine iyi baksın öpücüklerrrrr:KK76:

bir zamanlar burda yazılanları takıp edemezdık sımdı hıc kımse kalmamısss hey gıdı gunler heyyy:KK58::KK58::KK58:

aynen canım bende ne zaman girsem kimse olmuyo artık eskisi gibi diil burası
nasılsın bebeğin nasıl?

ben iyiyim canım kızımlayız hep.annemde gitti.bende 19unda işe başlıcam kara kara düşünüyorum. kızımda iyi çok şükür büyüyo işte.tek sıkıntımız gündüz uyumuyo.sen nasılsın bebiş nası?kaç günlük oldunuz?

kalça çıkığı için usg çektiren var mı. bütün bebeklere çekliyor diye çektirdik elle muayenede bir prolem çıkmadı ama usgde sağ ve sol kalça alfa açısı 60 derece çıktı. 60 derece altı normal değilmiş benimki tam sınırda olduğu için dr 4 aylııkken tekrar bakalım dedi. moralim bozuldu çok:KK43:

kızlar başka dr a gittik gayet normal dedi dr ve 66 ya 70 çıktı çok mutlu oldum boşu boşuna üzüldük. Allah hepimizin bebeklerine sağlık versin

merhaba kızlar,
ben kalça çıkığı için tekrar başka dr a gittim boşu boşuna kuruntu yapmışız 66 ya 70 çıktı açılar gayet normal problem yok dedi dr. devlet hastanesindeki dr boşu boşuna üzdü bizi 60 a60 ölçmüştü tam sınırda demişti. yanii böyle durumlarda 2 dr a gitmek en doğrusuymuş bunu anlamış olduk. Allah hepimize yawrularımızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

selam kızlar nasılsınız kimseler yok bende bunlara dahil... çok girmek istiyorum fırsat olmuyo umarım herkes iyidir :KK69:

merhaba kızlar,
ben kalça çıkığı için tekrar başka dr a gittim boşu boşuna kuruntu yapmışız 66 ya 70 çıktı açılar gayet normal problem yok dedi dr. devlet hastanesindeki dr boşu boşuna üzdü bizi 60 a60 ölçmüştü tam sınırda demişti. yanii böyle durumlarda 2 dr a gitmek en doğrusuymuş bunu anlamış olduk. Allah hepimize yawrularımızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

gözünüz aydın canım... biz de cuma çektircez

X