2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Selam yakamoz. Opik nasıl diye bakayım demiştim bı tek sen varsın yine:KK66: herkes teldengiriyor ya burası daha zor face e göre. Herhalde o ondan bu sessizlik.
Bu aradatvizletme bebisine sakın. Facededekonusuldu bukonu. Asuman otizmlivespastikcocuklarin olduğu bı yerdecalismis yıllarca. Ve neredeyse %80 i tvcok izletilmiş cocuklar..beyinleri henüz bu çabuk geçişleri çözemediğinden dış dünyaya kendilerinikapatip tv ye odaklaniyorlarmis. Bu da otizmeyol acıyormuş. Ben kose bucak kaçırıyorum tv den. Sende dikkat et

Selam yakamoz. Opik nasıl diye bakayım demiştim bı tek sen varsın yine:KK66: herkes teldengiriyor ya burası daha zor face e göre. Herhalde o ondan bu sessizlik.
Bu aradatvizletme bebisine sakın. Facededekonusuldu bukonu. Asuman otizmlivespastikcocuklarin olduğu bı yerdecalismis yıllarca. Ve neredeyse %80 i tvcok izletilmiş cocuklar..beyinleri henüz bu çabuk geçişleri çözemediğinden dış dünyaya kendilerinikapatip tv ye odaklaniyorlarmis. Bu da otizmeyol acıyormuş. Ben kose bucak kaçırıyorum tv den. Sende dikkat et
sanırım evet o yüzden girmiyolar topiğe girenlerle bizbize konuşuyoruz bizde apalım :)) otizme yol açtıgını biliyodum ama oranın bu kadar fazla olması benide korkuttu açıkcası önemsememiştim bundan sonra tvyi kapatırım bebek varken tv açıksa hemen oraya dönüyo benim kız dikkatini çekiyor kapatim o zaman bundan sonra ya ay korktum :KK37:
İyiyim canım bayram telaşı işte sen nasılsıb ?canım benm ve eşimin ad ve soyadlarımız sessiz harfleri :KK66:

canım kusura bakma kızım çok ağladı birden çıkmak zorunda kaldım karnı ağrıdı çokta :KK14: bu arada nickim eşim ve benim isim ve soyadımızın sessiz harferi canımcım :nazar:
bende diyorum bu hatun her seferinde nasıl karştırmadan giriyor nicki :KK1: ayy canım kıyamam gaz sorunumu yoksa hala ?
pardon yakamoz :)))

kırıldım işte kırıldım gönlümü almak için topiğe uğrayın arada :KK9::KK52:

bizim de haftaya 3 ayımız doluyo ama benim kızımda minnak :) 5500 üz hala :)) aynen o beyaz beneklerden benim kızımın alt diş etlerinde var. ben de diş olabilir mi diye düşünmüştüm...

terkedilmiş topiğimiz.1000 olamamış. ocakdan sonra yeni yayın döneminde sizlerleyim. şimdilik face den devam ediyoruz kızlar
:KK58:

slm kizlar benimde 20 gunluk bi kizim var
kizima anne sutu vermeyi kafaya koydugum icin bastan beri hep emzirmeye calistim ancak dogumdan sonra toparlanamadigim icin sutum hep yetersiz geldi
bebegim aclikdan aglama krizlerine giriyordu oncesinde sebebini anlamazken hemsireler bunu farketti ve mamaya basladik
gun gectikce kizim emmeyi azaltti mamaya yogunluk vermeye basladi son iki gundur de 4-5 saatde bir ancak bir iki dakika emip tekrar aglamaya basliyor
bende anne sutu almasini cok istiyorum iki gundur zorla sagip cay kasigiyla veriyorum olcdum iki gogusten sadece 20ml sut geliyor tabi elimle nekadar sagabilirsem okadar cikiyo
simdi size soruyorum sizler tecrubelisiniz pazartesi gunu elektrikli bi pompa alip sagsam sutum cogalirmi ve bebegim sonrasinda emermi cok uzuluyorum bu duruma

slm kizlar benimde 20 gunluk bi kizim var
kizima anne sutu vermeyi kafaya koydugum icin bastan beri hep emzirmeye calistim ancak dogumdan sonra toparlanamadigim icin sutum hep yetersiz geldi
bebegim aclikdan aglama krizlerine giriyordu oncesinde sebebini anlamazken hemsireler bunu farketti ve mamaya basladik
gun gectikce kizim emmeyi azaltti mamaya yogunluk vermeye basladi son iki gundur de 4-5 saatde bir ancak bir iki dakika emip tekrar aglamaya basliyor
bende anne sutu almasini cok istiyorum iki gundur zorla sagip cay kasigiyla veriyorum olcdum iki gogusten sadece 20ml sut geliyor tabi elimle nekadar sagabilirsem okadar cikiyo
simdi size soruyorum sizler tecrubelisiniz pazartesi gunu elektrikli bi pompa alip sagsam sutum cogalirmi ve bebegim sonrasinda emermi cok uzuluyorum bu duruma

cnm öncelikle hayırlı olsun . sütün bol gelmesi için bebeğini sürekli emzir.benim 2. bebeğim. bol su tatlı ve soğan çorba bulgur ye. ısırgan otu al aktardan kaynat iç. acayip sütüğn olacak. ama asla pes etme.

X