2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

allah yardim ediyor gercekten..
sanki on bebek buyuttum..ilk olmasina ragmen bende kendim buyuttum hergun yikiyorum..

hayirli kandiller benim oglumda bugun 2ay 12 gün olduuuuuuu:KK76: cok sükür rabbime baslarda cok korkmustum nasil bakcam nasil büyücek diye bide cok kücük dogdu yanimda ne annem var nede kayinnam hicbiri yoktu herseyi bilmeden yalniz yaptim ama basardim galibaaa:KK1::KK1:

herkese merhabalar..kandiliniz mübarek olsun.bu mübarek gece hürmetine rabbim evlatlarımızı sağlıklı ve hayırlı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin inşallah...

selam herkese
herkesin kadir gecesi mübarek olsun
hazırlanıyorum bayramda burda yokuz
siz napıyosunuz nasılsınız?
fatmacım sen nasılsın canım

buraya böle dönmeyi hiç hayal etmemiştim. ama nasip işde..

insanoğlu yarınını bilse ona göre davranırdı
bilemiyoruz yarınlar ne getirir işte
allahım ne getirirse başımıza hayırlısını iyisini güzelini getirsin inşallah
eşinin durumu nasıl?
oda üzgündür muhakkak, yıpratıcı yıkıcı bir durum :KK43:((
dayanın birbirinize , destek olun sabır dileyin canım benim

ya kızlar bişy soracam ben şu anki kilom hamilelik öncesinden 2 kilo daha az 10 kilo aldım 12 verdim kendiliğinden gitti hepsi ama her yerim çok genişlemiş durumda bel ve basen bölgem genişledi 2 beden büyük giyiyorum öncesine kilom kalmamasına ragmen böyle :S vücut zamanla toparlanıp eski haline dönüyormu? yoksa genişlik aynımı kalıyor eskisi gibi incecik bi belim olmıycakmı yani :63: tartıya çıkınca tartı yalnış sandım karnım kaldı biraz belim kalınlaştı basenim genişledi bende 10 kilo fazlam var filan sanıyodum bi kaç yerde tartıldım yok kilo vermişim ama fizikten eser kalmadı... Polyannacı olmayın ama gerçeğin söyleyin buna dayanabilirim :KK60::KK53::KK52::KK9:
şaka bi yana 59 kiloyum ama kendimi 70 kilo hissediyorum korsesiz dışarı çıkamıyorum karnım çok gevşek :KK37: toparlanmayı hızlandıramazmıyız ...

Son düzenleme:
selam canimmm..haklisin..
bende 68 kilo doguma girdim 3 gun icinde 60 oldum
bu arada halam 60 kiloyum
cunku deli gibi yiyiyorum emzirdigim icin sanirim
sabah 7 de kahvalti ediyorum gece de cok acikiyorum
58 kilo hamile kalmistim ama suan kendimi sis hissediyorum..
epidural sezeryan oldum aynen gevsek karnim korse takiyorum..
ama zaman gectikce cok daha iyiye gidiyor karnim..
ama irilestigimi dusunuyorum canim..

ya kızlar bişy soracam ben şu anki kilom hamilelik öncesinden 2 kilo daha az 10 kilo aldım 12 verdim kendiliğinden gitti hepsi ama her yerim çok genişlemiş durumda bel ve basen bölgem genişledi 2 beden büyük giyiyorum öncesine kilom kalmamasına ragmen böyle :S vücut zamanla toparlanıp eski haline dönüyormu? yoksa genişlik aynımı kalıyor eskisi gibi incecik bi belim olmıycakmı yani :63: tartıya çıkınca tartı yalnış sandım karnım kaldı biraz belim kalınlaştı basenim genişledi bende 10 kilo fazlam var filan sanıyodum bi kaç yerde tartıldım yok kilo vermişim ama fizikten eser kalmadı... Polyannacı olmayın ama gerçeğin söyleyin buna dayanabilirim :KK60::KK53::KK52::KK9:
şaka bi yana 59 kiloyum ama kendimi 70 kilo hissediyorum korsesiz dışarı çıkamıyorum karnım çok gevşek :KK37: toparlanmayı hızlandıramazmıyız ...

selam canimmm..haklisin..
bende 68 kilo doguma girdim 3 gun icinde 60 oldum
bu arada halam 60 kiloyum
cunku deli gibi yiyiyorum emzirdigim icin sanirim
sabah 7 de kahvalti ediyorum gece de cok acikiyorum
58 kilo hamile kalmistim ama suan kendimi sis hissediyorum..
epidural sezeryan oldum aynen gevsek karnim korse takiyorum..
ama zaman gectikce cok daha iyiye gidiyor karnim..
ama irilestigimi dusunuyorum canim..

kızlar siz yine iyisiniz sanırım bana göre ben 58 le hamile kaldım 80 kiloyla doğurdum. gerçi 16 kilo gitti 64 e indim ama eski kiloma nasıl döncem bundan sonra daha az gider herhalde kilolar. bir de ben de çatlak olmadı ama selülit oluştu baya basenlerde o canımı sıkıyor. göbek olayı kalmadı fazla herkes korse tak demişti ama sıcakta da işkence oyüzden hiç takmadım geçen mekik çekeyim dedim ama çok canım yandı ben de epidural sezeryan oldum. spora 2 ay sonra başlayabilirsin demişti dr 2 buçuk ay oldu ama biraz daha zaman lazım sanırım.

X