2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben de iyiyim canım. eşyaları yerleştirip izmir'e gittim ben de, 10 gün önce geldim. alışmaya çalışıyoruz işte, ablam çok yakın allahtan. yaman çok ağlayan bir bebek değil ama parmağında oynatıyor bizi, fena kucakçı:)) tayin çıkınca bizim planlar planlar da değişti. 1 yıl ücretsiz izin düşünüyordum ama maddi olarak çok zor. idare edebilirsek 3-4 ay alabileceğim izin. o sürede benim de bakıcı bulmam lazım. sen de iyi birini bulursun inşallah... bakalım nasıl bırakacağız kuzuları:KK43:(
İremde neredeyse hiç ağlamıyor çok uykusu varsa acıktıysa bi iki ağlayıp susuyor onun dışında ağlaması yok Allahtan bugün buldum bi tane yaşı 18 küçük geldi bana ama bakabilirim diyor daha öncede 6 aylık bebege bakmış konuştuk bugün yarın netleşecek anlaşırsak bi kaç güne başlıycak ev işlerinede yardımcı olacak iyi bakacakmı emin değilim ya :KK43: çocuk acıktıgında hemen sütünü vermesi lazım ağlatmaması lazım altı kirlenir kirlenmez değiştirmesi lazım bunları anında yapacakmı ki :KK50: hiç güvenemiyorum vallahi inşallah iyi bakarda zırt pırt bakıcı değiştirmek zorunda kalmam biraz büyüyünce çocugunda düzeni bozulur alışamaz hemen herkese yazarım haberleri size sabah 7 akşam 5 anlaştım ben erken gelecem öğleden sonra ama ben yemek yaparken yanında duran birisi olur hiç olmazsa yoksa hiçbişy yapamıyorum bebiş uyanıkken :KK1:

benimkide öle canım konuşmak için emziği atıyo ağzından :KK1:
büyüdükçe daha tatlı oluyolar ya :KK1:
:KK3:selam kizlar uzun zmndir yazamadim iki cocukla wakit bulmak zor.. oglum 4gun sonra 3aylik oluyor zmn cabuk geciyo bizdede agucuklar kahkahalar basladi ginduzleri hic uyumuyor desem yeridir.. gece iki kez faln uyaniyo iyi sukurler olsun. dun drdaydik ulas bey 7.300gr we 63cm olmus zirwedeymisiz olcumlerde.
kizimda dun 18aylik oldu cok yaramz bebegi kose bucak kaciriyoruz bn emzirirken wuruyor isiriyor flan her an tetikteyz bi zarar werecek die.ewdeyim surekli kostrmacayla geciyor gunler. simdi dag gibi bir utuye baslayacagim.. hepinizi opuyorum hoscakalin

maşallah bebişine uzun zamandır yoktun sende iki bebekle zor oluyodur tabi arada girde çene çalalım acık :KK9:

:KK3:selam kizlar uzun zmndir yazamadim iki cocukla wakit bulmak zor.. oglum 4gun sonra 3aylik oluyor zmn cabuk geciyo bizdede agucuklar kahkahalar basladi ginduzleri hic uyumuyor desem yeridir.. gece iki kez faln uyaniyo iyi sukurler olsun. dun drdaydik ulas bey 7.300gr we 63cm olmus zirwedeymisiz olcumlerde.
kizimda dun 18aylik oldu cok yaramz bebegi kose bucak kaciriyoruz bn emzirirken wuruyor isiriyor flan her an tetikteyz bi zarar werecek die.ewdeyim surekli kostrmacayla geciyor gunler. simdi dag gibi bir utuye baslayacagim.. hepinizi opuyorum hoscakalin

nasılda tanıdık bir tablo :KK53:
benimde oğlum 20 aylık oldu ve bebeği köşe bucak kaçırıyoruz :KK31:
kızımı emzirirken oğlumda emmeyi bıraktığından beri ilk kez tekrar emmek istedi
sende yaşadın mı aynı sorunu :KK43:

nasılda tanıdık bir tablo :KK53::KK31:
benim oğlumda 20 aylık oldu, 2 ay büyük kızından yani
emmeyi bıraktığından beri ilk kez bebeği emzirirken oda emmek istedi :KK43:
sizde de oldumu aynı durum?

İremde neredeyse hiç ağlamıyor çok uykusu varsa acıktıysa bi iki ağlayıp susuyor onun dışında ağlaması yok Allahtan bugün buldum bi tane yaşı 18 küçük geldi bana ama bakabilirim diyor daha öncede 6 aylık bebege bakmış konuştuk bugün yarın netleşecek anlaşırsak bi kaç güne başlıycak ev işlerinede yardımcı olacak iyi bakacakmı emin değilim ya :KK43: çocuk acıktıgında hemen sütünü vermesi lazım ağlatmaması lazım altı kirlenir kirlenmez değiştirmesi lazım bunları anında yapacakmı ki :KK50: hiç güvenemiyorum vallahi inşallah iyi bakarda zırt pırt bakıcı değiştirmek zorunda kalmam biraz büyüyünce çocugunda düzeni bozulur alışamaz hemen herkese yazarım haberleri size sabah 7 akşam 5 anlaştım ben erken gelecem öğleden sonra ama ben yemek yaparken yanında duran birisi olur hiç olmazsa yoksa hiçbişy yapamıyorum bebiş uyanıkken :KK1:

büyüdükçe daha tatlı oluyolar ya :KK1:

maşallah bebişine uzun zamandır yoktun sende iki bebekle zor oluyodur tabi arada girde çene çalalım acık :KK9:

maşallah irem bebeğe annesini üzmüyor demek ki :KK66: bende günlerdir çok yoğunum misafir aldım gittim felan bide kızımda uyumuyo 2 gündür giremedim pek gecede kimse olmuyo zaten :KK43: canım eğer meraklıysa daha iyi bakar çocuk sayılır oda oynar kaynaşır ama aklı havada ise hiç emanet etme azıcık tereddüt edersen..annen kayınvaliden yada bakıcak bi akraban yok mu keşke bakıcı en son şık olsa :KK59:

maşallah irem bebeğe annesini üzmüyor demek ki :KK66: bende günlerdir çok yoğunum misafir aldım gittim felan bide kızımda uyumuyo 2 gündür giremedim pek gecede kimse olmuyo zaten :KK43: canım eğer meraklıysa daha iyi bakar çocuk sayılır oda oynar kaynaşır ama aklı havada ise hiç emanet etme azıcık tereddüt edersen..annen kayınvaliden yada bakıcak bi akraban yok mu keşke bakıcı en son şık olsa :KK59:

bana biraz paragöz gibi geldi sadece para için bakıyor gibi... ama işe başlamadan bi kaç gün önce başlatıcam bakalım beraber bakarken anlarım nasıl baktıgını hem yapması gerekenleri öğretirim benim yaptığım gibi yapar herşeyi hemde nasıl baktıgını görürüm diye ben başlamadan başlatıyorum aklı havada değil ama uyanık bi kız hem evi hem bebeği emanet edecem inşallah güvenilir birisidir evini kız kardeşlerini filan biliyorum yeterli mi dersen değil tabi ama mecburiyet işte :KK43: ne annem gelebilir ne kayınvalidem canım ya ikiside uzak ve kalıcı olarak gelemezler keke gelse annem ne çok sevinirdim gözüm arkada kalmazdı hiç zaten ordayken kucaklarından indirmiyolardı bi babam alıp hoplatıp zıplatıyor bi annem bi ablam cimcime o yüzden bu kadar neşeli sanırım gülmeye alıştı orda herkes bi yandan güldürme çabası içindeydi:KK1: haberleri yazarım size rabbim iyilerle karşılaştırsın ...

benim ismim merve evet yeni üye oldum kk. can sikintisina buraya üye oldum ama cok güzel bi siteymis esim facebook u sevmiyo orayi istemadi ama buranin adi bile yetti:KK1::KK1::KK1:

memnun oldum canım benim ismim de merve iyi yapmışsın canım bende face kullanmıyorum var ama ayda yılda 1 bakarım bu arada sitede amma çok merve oldu hee :KK1::KK1::KK1:

gunaydinnnnnnnn
hayirli cumalarrrrr
iyi kandillerrrr
oglusumun bugun 3. ayi bitiyooooooo

hayirli kandiller benim oglumda bugun 2ay 12 gün olduuuuuuu:KK76: cok sükür rabbime baslarda cok korkmustum nasil bakcam nasil büyücek diye bide cok kücük dogdu yanimda ne annem var nede kayinnam hicbiri yoktu herseyi bilmeden yalniz yaptim ama basardim galibaaa:KK1::KK1:

X