2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet biiz burdayız sadece canım kmsecikler yokk herkes facede ...esra karısıda sattı biziiiiiii:63:

iyiyiz canım çok şükür bikaç gündür giremedim anneme gittim bi gece kaldım sonrada kayınvalidemde misafirler vardı ondaydım fırsat olmadıı sen naslsın bi ikimiz varız :63:

yok canım ben annemın facesınden gırıyorum zonguldaga donuste yıne burdayım :KK60::KK60::KK60:

7 eylülde 3 aylık olcak cnm. valla dr 60 normal ama riske atmayalım dedi biraaz büyüsün 4 aylıkken yine bakalım dedi. ancak bizim içimiz rahat etmedi. bayramdan sonra başka bir dr a gidicez bir problem varsa enazından hemen tedavisini yaptırmak için. ama umarım yoktur. çünkü netten baktığım kadarıyla baya zor bir süreçmiş asklılar alçılar falan:KK43:

bencede hiç beklemeyin 4 ayı başka doktorada yaptırın canım içini ferah tut bişey olmaz inş kontrol amaçlı öyle demiştir sadece sınırda bi problemi yok ki bebişinin :KK16:

iyi günler kızlar nasılsınız.. herkes gitti mi tatile... biz bu gece çıkıcaz yola inş... apartman boşaldı sanırım bizim... 36 dairelik kalabalık bi binaydı, çıt yok walla...

iyi günler kızlar nasılsınız.. herkes gitti mi tatile... biz bu gece çıkıcaz yola inş... apartman boşaldı sanırım bizim... 36 dairelik kalabalık bi binaydı, çıt yok walla...

sanada iyi günler canım ..ben taatile bile gidemiyorum malesef :KK43: burdayım anlıcan ..

nasılda tanıdık bir tablo :KK53::KK31:
benim oğlumda 20 aylık oldu, 2 ay büyük kızından yani
emmeyi bıraktığından beri ilk kez bebeği emzirirken oda emmek istedi :KK43:
sizde de oldumu aynı durum?
bn cok isterim ama emmiyo bn zilli dogumdan 3-4 ay once birakmisti emmeui arada dayiyorum agzina ama istemiyo:)
İremde neredeyse hiç ağlamıyor çok uykusu varsa acıktıysa bi iki ağlayıp susuyor onun dışında ağlaması yok Allahtan bugün buldum bi tane yaşı 18 küçük geldi bana ama bakabilirim diyor daha öncede 6 aylık bebege bakmış konuştuk bugün yarın netleşecek anlaşırsak bi kaç güne başlıycak ev işlerinede yardımcı olacak iyi bakacakmı emin değilim ya :KK43: çocuk acıktıgında hemen sütünü vermesi lazım ağlatmaması lazım altı kirlenir kirlenmez değiştirmesi lazım bunları anında yapacakmı ki :KK50: hiç güvenemiyorum vallahi inşallah iyi bakarda zırt pırt bakıcı değiştirmek zorunda kalmam biraz büyüyünce çocugunda düzeni bozulur alışamaz hemen herkese yazarım haberleri size sabah 7 akşam 5 anlaştım ben erken gelecem öğleden sonra ama ben yemek yaparken yanında duran birisi olur hiç olmazsa yoksa hiçbişy yapamıyorum bebiş uyanıkken :KK1:

büyüdükçe daha tatlı oluyolar ya :KK1:

maşallah bebişine uzun zamandır yoktun sende iki bebekle zor oluyodur tabi arada girde çene çalalım acık :KK9:
ewet cnm zor aslinda laptopumu kocam dukkana gtrmys olmasayine bajkarim arada telefondan giriorum cok mesakkatli oluyor:KK37:
bnm oglus gunduzleri hic uyumuyor oglen 1yada 1.30saat uyuyo sora aksam 8_9 kadar uyanik 5_10 dakka memede faln kestriyo..

napmaliyim gunduz uyusa da kizimla ilgilensem.. hepimiz gerildik kizim sinir kupu oldu bagirmalar wurmalar yaramazlikta on cocuga bedel bas edemiyorum delirmek uzreyimmmmm

yarin bizim ewlilk yildonumumz yani bugun oldu artik 29u.. dun cok kotu kawga ettik kizimi ondan habersiz annmde kalmasina izin werdim die hakaret etti bana cok kirildim biktim artik kawgalardan dinmek bilmeyen ofkesinden sinirinden:KK43: neyse

bayramda bn ewdeyim kocam calisir bizim ickili rest. war bayramda yogunluk olur ayin 22sinde 15gun bolu mudurnuda tatilde olacagiz o umutle yasiyorum:)

yarin bizim ewlilk yildonumumz yani bugun oldu artik 29u.. dun cok kotu kawga ettik kizimi ondan habersiz annmde kalmasina izin werdim die hakaret etti bana cok kirildim biktim artik kawgalardan dinmek bilmeyen ofkesinden sinirinden:KK43: neyse

bayramda bn ewdeyim kocam calisir bizim ickili rest. war bayramda yogunluk olur ayin 22sinde 15gun bolu mudurnuda tatilde olacagiz o umutle yasiyorum:)

olur canım öyle karıkoca arsında bilirsin napcaksın ama uzatmamak mesele oda biz kadınların tek yapamadığı şey olsa gerek :KK37:hadi
yine iyisin tatil var ucunda :KK1:

ne bilim canım hiç öyle şeylere vakit gelmiyo nedense bizde zaten öyle tatile gidemeyiz eşimin işleri hep yoğun izni felanda olamaz kendi işimiz bi böyle bayramlarda işte o kadar ..

bizde borçtan kafamızı kaldıramıyoruz düğün taksitleri bide üstüne araba aldıkkredinin taksiti kira faturalar ek giderler...İki maaş zor yetiştiriyoruz tatil matil yok bizede o yüzden :KK43: seneye yaza taksitler azalmış oluyor gideriz diye düşünüyorum o umutla yaşıyorum :KK1: :KK9::KK53:

Poyraz karısı hiç uğramaz oldun sende gittin heee :KK53::KK53::KK53:
en son denizsuray sen ben smllfzl ezgimEE bide merveydi sürekli giren şimdi hepiniz kayboldunuz :nazar: bi smllfzl ben bide gülsüm giriyor sürekli :KK76: hepsi face ci oldu :KK37::KK37:

Son düzenleme:

boşver canım sen tatili düşün hem belki evlilik yıldönümünüz diye küçük bi süpriz yapar alır gönlünü ...
bn cok isterim ama emmiyo bn zilli dogumdan 3-4 ay once birakmisti emmeui arada dayiyorum agzina ama istemiyo:)

ewet cnm zor aslinda laptopumu kocam dukkana gtrmys olmasayine bajkarim arada telefondan giriorum cok mesakkatli oluyor:KK37:
bnm oglus gunduzleri hic uyumuyor oglen 1yada 1.30saat uyuyo sora aksam 8_9 kadar uyanik 5_10 dakka memede faln kestriyo..

napmaliyim gunduz uyusa da kizimla ilgilensem.. hepimiz gerildik kizim sinir kupu oldu bagirmalar wurmalar yaramazlikta on cocuga bedel bas edemiyorum delirmek uzreyimmmmm
ay evet tel.den girmek kıcık ediyo beni :KK1: bi saat sürüyo sayfayı açmak yazmak... cerende çok küçük kıskanıyodur ondan gerilmiştir belkide off zor vallahi Allah kolaylık versin hem bebek hem yaramaz fıstık ...Ben tek bebekle zor uğraşıyorum ...

sıkıldııııııııııııııııımmmmmmmmmm :84::84::84::84::84::84::84::84:
:KK1::KK9::KK53::KK76::KK61::KK66::KK62::KK64::92::94::97::96::95::87::86::90::89::KK3::81::78::kk77::76::KK75::KK74::KK73::KK68::KK36:

kafayı yedim sıkıntıdan :KK60::KK52:
bebiş uyuyo kocacım uyuyo bende patlıyorum sıkıntıdan :KK53:

X