2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

atesi cikti mi asidan sonraa benimkide asi olacak korkuyom atesi cikar die:18:

Ateşi çıkmadı , hemen kullandık şurubunu..6 saat arayla şurubu verdim ateş çıkmadı ama biraz huysuzlandı.

ben calpol filan bilmiyom burda doktor fitil veriyo canim ya saten simdi atesi 37.8 -37.5 de duruyo hep allah yardimcimiz olsun

evet göremiyorum esrayı hiç, benimde bi kaç gün sonra bakıcı başlıycak bi tane bulduk ama genç kız istemedim ben eşim nöbetten gelecek ben evde olmıycam bi kızla hayatta yalnız bırakamam onu sonuna kadar güvensemde evde bi bayanla yalnız oldugunu düşünmek bile delirtir beni ...yarın çevreye soruşturacam bakalım benim düzenime göre devam ettirmesi için bi kaç gün önce başlaması lazım 5 eylülde okula başlıycam çünkü ben ...bugün aşımızı vurulduk 63 cm 6.100 olmuş kızım

aynennnnnn aynennnn basliyo agu magu demeye acayip sesli gülüyo

benimkide sabah saaterinde pek keyifli oluyor ağzını sonuna kadar açıp agu mugu bişyler söyleyip çığlıklar atıyo o ses ondanmı çıkıyo inanamazsın bazen öyle bağırıyo ki kız sus diyorum gülüyo anlıyo gibi onunla konuşuncada hemen gülmeye başlıyo sonra gözüme bakıyo tekrar konuşayım diye bişy söyliyim hemen yine gııııı gıııı bişyler söyleyip gülüyor acayip komik bi bebek benimki

hayırlı akşamlar kızlar.. napıyonuz bebişlerle..... bizimki dudağını büzüp büzüp ağlıyo bugünlerde... hehehee

yakamoz naber? maşallah kızına, büyümüş. bakıcı aradığına göre eve döndün herhalde. benim de bakıcı araştırmam lazım ama hiç içimden gelmiyor, bilinçaltım erteliyor:)))

kızlar kolay gelsin size bakıcı işi zor.. inş iyi insanlarla karşılaşırsınız.... ben çalışmıyorum... zaten hem ev hem işi yapabilcek kapasitede görmüyorum kendimi.. ucundan accık da tembelim hehehe

yakamoz naber? maşallah kızına, büyümüş. bakıcı aradığına göre eve döndün herhalde. benim de bakıcı araştırmam lazım ama hiç içimden gelmiyor, bilinçaltım erteliyor:)))
canım ya yeni gördüm ben bakana kadar sen gitmişsin :)) yeni döndüm canım tatil çok güzeldi çok çabuk geçti ama hiç gelmek istemedim ya bıraksalar koşa koşa gidecem geri iyiyim ben canım sen nasılsın yeni evine bursaya alışabildinmi nasıl gidiyor bebişle hayat? yakışıklı uslu mu? bakıcı işini bende hiç istemiyorum ama mecburen bırakacam o yüzden bu bi kaç gün içinde bulmam lazım ki hemen başlasın iyi bakan birini bulmak da zor ama bakalım inş. iyi biri denk gelir ...

ayy aynen bende tembelin tekiyim herşeyi ertelerim tüm işleri biriktirir öyle yaparım bakalım hem gece 3 5 defa kalk sabah erken kalk işe git nasıl yapacam ilk haftalar zombi gibi olurum heralde sonra alışırım artık :)

ben de iyiyim canım. eşyaları yerleştirip izmir'e gittim ben de, 10 gün önce geldim. alışmaya çalışıyoruz işte, ablam çok yakın allahtan. yaman çok ağlayan bir bebek değil ama parmağında oynatıyor bizi, fena kucakçı:)) tayin çıkınca bizim planlar planlar da değişti. 1 yıl ücretsiz izin düşünüyordum ama maddi olarak çok zor. idare edebilirsek 3-4 ay alabileceğim izin. o sürede benim de bakıcı bulmam lazım. sen de iyi birini bulursun inşallah... bakalım nasıl bırakacağız kuzuları(

benimkide öle canım konuşmak için emziği atıyo ağzından

Son düzenleme:
selam kizlar uzun zmndir yazamadim iki cocukla wakit bulmak zor.. oglum 4gun sonra 3aylik oluyor zmn cabuk geciyo bizdede agucuklar kahkahalar basladi ginduzleri hic uyumuyor desem yeridir.. gece iki kez faln uyaniyo iyi sukurler olsun. dun drdaydik ulas bey 7.300gr we 63cm olmus zirwedeymisiz olcumlerde.
kizimda dun 18aylik oldu cok yaramz bebegi kose bucak kaciriyoruz bn emzirirken wuruyor isiriyor flan her an tetikteyz bi zarar werecek die.ewdeyim surekli kostrmacayla geciyor gunler. simdi dag gibi bir utuye baslayacagim.. hepinizi opuyorum hoscakalin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…