2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

:)arslan parcasi :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: $P1070289.jpg

Selam kızlarbende doğum yaptım 2 ay oldu ama annelik işte net e sıra gelmiyo walla.. Herkez doğum yapmıştır heralde Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın.. (AMİNNNN)

bu arada benim oğluşumda bi türlü yalancı emzik almıyor. Kuscak gibi oluyodu numaradan yapıyo sandım sonnunda kusunca anladımki numara değilmiş :KK59: çok moralim bozuldu çıkarınca artık okadar zoorlamıyorum Wee nin damaklısını vermeye çalıştım. 1 hafta oldu deneyeli pekte kıyamadığımdan vermedim acaba diğer markaları faln denesemmi Nuk yada chicco diyenler oluyo ama :26: böle çok zor oluyo uyicakkende istiyoya bilmiyorum nolcak...
Neyse Ege falan gelirse selam sölersinz İyi Akşamlar...

Selam kızlarbende doğum yaptım 2 ay oldu ama annelik işte net e sıra gelmiyo walla.. Herkez doğum yapmıştır heralde Allah yavrularımızı bizlere bağışlasın.. (AMİNNNN)

bu arada benim oğluşumda bi türlü yalancı emzik almıyor. Kuscak gibi oluyodu numaradan yapıyo sandım sonnunda kusunca anladımki numara değilmiş :KK59: çok moralim bozuldu çıkarınca artık okadar zoorlamıyorum Wee nin damaklısını vermeye çalıştım. 1 hafta oldu deneyeli pekte kıyamadığımdan vermedim acaba diğer markaları faln denesemmi Nuk yada chicco diyenler oluyo ama :26: böle çok zor oluyo uyicakkende istiyoya bilmiyorum nolcak...
Neyse Ege falan gelirse selam sölersinz İyi Akşamlar...

slm bende dogum yapali 2 ay oldum benim oglum emzik aliyo avent kullaniyom ben. ama istersen bi memenin ucuna sütünden damlat öle ver belki alir yada accik seker e batir ama cok az:KK1:

slm bende dogum yapali 2 ay oldum benim oglum emzik aliyo avent kullaniyom ben. ama istersen bi memenin ucuna sütünden damlat öle ver belki alir yada accik seker e batir ama cok az:KK1:

Sütümden denemiştim ama ondada bulanıyo gibi yaptı bende tekrar vermedim bikere çıkardıya korkuyorum artık :KK3: Acaba 2aylıkken denedim diyemi oldu geçmi kaldım sen nezaman verdin ilk.. Bu arada damaklımı seninkide?

Sütümden denemiştim ama ondada bulanıyo gibi yaptı bende tekrar vermedim bikere çıkardıya korkuyorum artık :KK3: Acaba 2aylıkken denedim diyemi oldu geçmi kaldım sen nezaman verdin ilk.. Bu arada damaklımı seninkide?

ayy resmen artık kimse gelmiyo kk nin sonu mu geldi ne :KK58: hoşgeldin arkadaşım bende wee verdim bi aylık olucaktı nerdeyse herkes hemen ver almaz dedi ama alan alıyo onla alakası yok bence başka marka dene canım ..şeker reçel gibi şeylerle vermeyide sakın alışkanlık haline getirme çoook zaralı dişlerine dişleri yok deyip geçme :KK1:

merhaba bende doğum yapalı 2ay oldu yaklaşık.ben yalancı meme vermeyi düşünmüyorum kızlar sanırım pek sağlıklı değilmiş.ağladıkça emziriyorum.zor oluyor tabi ama.emzik gerçekten ne işe yarıyor merak ediyorum ağlamaması içinmi işe yarıyormu gerçekten?

merhaba..emzik ise yariyor disarda gezerken aglamaya basladigi an verince hemen susuyo ve uyuyor..ise baslayinca anneme daha kolaylik olucak..arkadaslar her marka memeyi denedim..hepsinde kusucakmis gibi yapiyor ve atiyordu..inanmicaksiniz bambino diye dandik damakli bir memeye alisti..uykusunda bile birakmiyo :) o yuzden her markayi alin denetin illaki birini begenicek :)
iki aydan sonra alistirdim bende..gec kalmadiniz yani..
merhaba bende doğum yapalı 2ay oldu yaklaşık.ben yalancı meme vermeyi düşünmüyorum kızlar sanırım pek sağlıklı değilmiş.ağladıkça emziriyorum.zor oluyor tabi ama.emzik gerçekten ne işe yarıyor merak ediyorum ağlamaması içinmi işe yarıyormu gerçekten?

merhaba geçen günlerin hamiş melekleri;
şimdi bebişlerinizi kucağınıza aldıınz maşallah:nazar::nazar:.darısı bana inşallah.bende Allah nasip kısmet ederse 2012 mart annesi olacağım inşallah

bir sorum var sizlere genel anestezi ile sezeryanla doğum yapan arkadaşlara ;
operasyondan çıkınca ayıldıktan sonra karnınızı doktor bastırarak kötü kanların akmasını sağladımı bunu merak ediyorum.bu yöntem yapılmazsa zaralarını da yapılırsa faydalarını da merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim.sevgiler

iiyiz canım çok şükür bi problem yok sadece biraz huysuz bugünlerde oğlum senin kızın nasıl bakalım sen nasılsın:)
aşıdanmı canım? ben iyiyim hatta çok iyiyim mersinde hiç evde durmadım hergün bi yere gittik gezdim tozdum bebişi anneme bırakıp çıkıyodum her gün bi sürü alışveriş yaptım çok iyi geldi vallahi bi kaç ay götürür beni bu tatil :KK1:
selam canim..ise baslamasi yakin olanlar foruma gelir artik bende :))
benimde yakın ya :KK43: işe başlamak güzelde bebişi bakıcıya bırakıcam o kötü ilk başlarda üzücü olacak biraz zamanla alışırım sanırım tanımadıgım birinin bebeğime bakmasına ...
merhaba bende ariyorum ama bin tl den asagi hic yok 1 ekimde ise baslicam bende kismetse
ne kadar pahalıymış burda 300 tl...
alıstım tabii :80:adanamıı :KK31::KK31: yok cnm nerdeeee ama gıdebılırım bugun asımız oldu halılarım yıkamada gelsınde bir :KK31: bunaldım artık gıdecem :KK37:
ben gittim geldim sen hala gitmedinmi kıss :KK64:
iyiyiz canım sen nasılsınn ? ohh gez bakalım :KK66: bu anneler ne büyük nimet dimi ..artık gelinde burada şenlensin
gezdim vallahi :KK9: ay çok iyi geldi ama hiç gelmek istemiyodum da eşimin izni bitti adam sırf gelmek istemiyorum diye 10 gün rapor aldı ben halamımızlanıyodum gelmemek için yalnız bırakmamak için beraber geldim bayram biter bitmez işe başlıyorum bende o zamana kadar bol bol sohbet ederiz canımcım sizleri çok özledimmm ...
bugün 2.ay aşımızı olduk çok korktu oğluşum yaa uyurken bile irkiliyor.bir gündede 3 aşı yapılmaz ki yazık bebişlerimize
bizde bu ara yaptıracaz çok ağlamaz inşallah ya yazık 3 aşı birdende yapılmazki
alıntı yapmadan yazın teyzelerı sılecem hemen ve ne olur masallah dıyın sonra acısını ben cekıyorum :KK53::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:oy maşallah fıstıga büyümüş kumsalım kırkbirkere maşallah annesi iyi bakmış tombiş görünüyor ben fotografını eklemeye korkuyorum çok çabuk nazar değiyor bizimkine

biliyorum ama napalim artik alistirmaklazim odasina:KK9: o kadar masraf yapip aldik dimi:KK52::KK52::KK52:
ay evet ya herşeyini aldım odasını yaptım daha odasında yatmadı bizimkibi hafta sonra bakıcı başlıycak odasına alıcam o zaman ama gece yine yanımda olacak bi kaç ay sonra geceleride odasında yatırırım zor olacak ama ayırmak lazım
merhaba geçen günlerin hamiş melekleri;
şimdi bebişlerinizi kucağınıza aldıınz maşallah:nazar::nazar:.darısı bana inşallah.bende Allah nasip kısmet ederse 2012 mart annesi olacağım inşallah

bir sorum var sizlere genel anestezi ile sezeryanla doğum yapan arkadaşlara ;
operasyondan çıkınca ayıldıktan sonra karnınızı doktor bastırarak kötü kanların akmasını sağladımı bunu merak ediyorum.bu yöntem yapılmazsa zaralarını da yapılırsa faydalarını da merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim.sevgiler

canım tüm sezeryanlara yapılıyor sanırım o,benim spinal oldu banada yapıldı çok acıyo diye anlatmışlardı ama acımıyo o kadar bana rahmin yukarda hala aşağı inmesi lazım dedi hemşire ondan bastırdı göbek deliğinin oldugu yerden aşğıya doğru bastırıyor hem kanın çıkmasını sağlıyor hemde rahim yerineoturuyor seni dinlemez yaparlar zaten yapılmamasını düşünme hiç :KK1: şaka bi yana olması gerekeni yapsınlar canım sağlığın için doğru olan o zaten :KK16:

kızlar nolur maşallah diyin çok çabuk nazar değiyor hemen hastanelik oluyoruz Allah korusun ...
teyzeleri görsün fıstığımı maşallah kızıma ...:nazar::nazar::nazar:

alıntı yapmayın teyzeleri bakın silecem sonra ...
Melek kızım benim...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
$P7212023.jpg $P7212020.jpg $fotoğraf0188_001.jpg $fotoğraf0186_001.jpg $Fotoğraf0147.jpg $Fotoğraf0108.jpg
geçmişi okuycam diye bu saat oldu yatmadım yarında erken kalkıp temizlik yapmam lazım 1 aydan fazladır yoktum ev toz içinde kalmış işim bitince girerim öpüldünüzzz :KK54:

Son düzenleme:

ben 3 günlükken verdim emzik benimki damakli deil normal. ama ben hic sekere filan batirmiyorum zaten istiyo hemen bazen benim oglumdada kusacak gibi oluyo ama kusmuyo:KK1: agzina büyükmü geliyo ki emzik

ben 3 günlükken verdim emzik benimki damakli deil normal. ama ben hic sekere filan batirmiyorum zaten istiyo hemen bazen benim oglumdada kusacak gibi oluyo ama kusmuyo:KK1: agzina büyükmü geliyo ki emzik

X