2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Benimkide en fazla 10dk emiyo eğer uzun emmişse kusuyo mındık :KK53: kız suya ne gerek var ki ilk 6ay neden verdin ?

aslinda cay vermek istedim ama sevmedi bende günde 1 cay kasigi filan veriyom bide kakasini yapmiyo illa ben poposuna masaj yapinca yada bisi sokunca yapiyo suyuda ondan ver dedi doktor

Çokk geçmiş olsun canım ćok zorya ..bende normal doğum yaptım doğuma alındım ıkınamadım doktorum bebeğine bişey olur ıkın deyince bi ıkınmada doğurdum :KK66: o korku çok kötü allah korusun :KK59:

aynennnnnnnnnnnnnn o korku cok kötü biseydi saten bebegimin kalp atislarinin düstügünü duydugumda benim gözlerim filan kararmisti dogum hic zor deildi ama bu zordu :KK43:

mrb arkadaşlar ben temmuz annelerinde yazıyordum hep, beklenen doğum tarihimiz 7 temmuzdu ama güzel kızım Elasu'yun son dakka golüyle 30 haziranda anne oldum. Artık haziran annelerinin takipçisiyim:KK3:

Son düzenleme:
Slm arkadaşlar...Benim bebeğim 2.5 aylık oldu ama hala çok sık emmek istiyor.Yapışık geziyoruz yani.Sizinkilerde de öyle bir durum var mı?Bide gündüz çok az uyuyor bazen hiç uyumuyor...

benim bebegimde 2 aylik gündüzleri cok az uyuyo ama 10 dk emiyo birakiyo:emir_bebek:

Dokuzeylül de emzirme danışmanlığına gitmiştim.1.5 saatten önce emzirme dediler.Alışırsa hiç iş falan yapamazsın yakanı bırakmaz dediler.Gazını çıkarmak için seni kullanıyo dediler sık emiyosa.Ağlayınca dayanamıyorum işte.İşe başlayınca ne olacak bilmiyorum.Allah kolaylık versin hepimize...

merhaba..
ay ne guzel emsin iste :)
ben tombik bebem seviyom benim bidik 5 dakka emiyo ya
simdi profilo alisveris merkezindeydim 4 saat boyunca uyudu tabi uykusunda emzirdim
benimki uykucu az emici :)

Dokuzeylül de emzirme danışmanlığına gitmiştim.1.5 saatten önce emzirme dediler.Alışırsa hiç iş falan yapamazsın yakanı bırakmaz dediler.Gazını çıkarmak için seni kullanıyo dediler sık emiyosa.Ağlayınca dayanamıyorum işte.İşe başlayınca ne olacak bilmiyorum.Allah kolaylık versin hepimize...

merhaba..
ay ne guzel emsin iste :)
ben tombik bebem seviyom benim bidik 5 dakka emiyo ya
simdi profilo alisveris merkezindeydim 4 saat boyunca uyudu tabi uykusunda emzirdim
benimki uykucu az emici :)

emsinde omuzlarımın ağrısından durmıyorum sonra...Geçecek bugünler nasıl olsa demi.Sıkıntıya gelemiyoruz işte...

$Görüntü241.jpg

kızlarım uyuyor...:KK31:

X