2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

tamam ekleyeyim ama alinti yapmayinda silerim sonra:nazar: benimki daha asi olmadi cok korkuyom atesi cikar diye saten simdi hep 37,5 da duruyo

bende kendi nkendine uyutuyom

Eklentiler

• $mmmmmmmmmmmm.JPG
    $mmmmmmmmmmmm.JPG
    7,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
selam canim aynen buyudukce tatli oluyorlar masallah
benim 4 gun sonra 3. ayimiz bitiyor
nasil gecti gunler anlamadim hic..

size de maşallah :nazar: evet ne çabuk geçti... büyüdüler de kendi istekleri çıktı beyefendi ve hanımefendilerin.... varlıklarını hissettiriyorlar

ewet benim simdiki derdim biberon..1 ay sonra ise baslicam..mutlaka alistirmam lazim..diliyle itiyo devamli..biberona bakiyo guluyo yaw :))

size de maşallah :nazar: evet ne çabuk geçti... büyüdüler de kendi istekleri çıktı beyefendi ve hanımefendilerin.... varlıklarını hissettiriyorlar

arkadaşlar merhaba
ben de haziran annesiyim
size bi sorum olacaktı lütfen bilgisi olan varsa yazsın.
oğlum emerken ağzından cuk cuk diye ses geliyor
3-4 gündür bu şekilde daha önceden böyle bişey yoktu baya zorlanıyor.
bizim buralarda damak düşmesi falan diyorlar sizde de benzer şeyler yaşayan ya da duyan var mı
banyodan sonra kaldırılıyo dediler denedim olmadı fikri olan var mı
cevaplarsanız sevinirim.

arkadaşlar merhaba
ben de haziran annesiyim
size bi sorum olacaktı lütfen bilgisi olan varsa yazsın.
oğlum emerken ağzından cuk cuk diye ses geliyor
3-4 gündür bu şekilde daha önceden böyle bişey yoktu baya zorlanıyor.
bizim buralarda damak düşmesi falan diyorlar sizde de benzer şeyler yaşayan ya da duyan var mı
banyodan sonra kaldırılıyo dediler denedim olmadı fikri olan var mı
cevaplarsanız sevinirim.

benim oglumda emerken bazen öle sesler cikariyo ama kötü bisey deil ki sadece doyuyo ve hosuna gidiyo o yüzden cuk cuk diye ses cikariyo korkma hepsi normal seyler:KK1::KK1::KK1::emir_bebek:

kimseler yok yine :63: bende bi yandan iremi ayağımda sallıyorum bi yandan size bakim dedim :63:

Hoşgeldin canım nasılsın dicem gayet iyisin maş.:KK1:Fethetmişsin adanaları anlaşılan :KK66:bende geçen anneme çok rahat oluyo bırakıp gidibiliyosun dimi iyiki var dimi annelerimiz :KK16: canım gündüzleri giremiyorum ben eşim büroya götürüyo akşamda kmse gelmiyo herkes facede bura bitti gibi En Büyük KK akşsmda gelsene canım bu arda benişine maşallah canım çok şeker kç kilo oldu canım ?

X