2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet baslicam canim
su bile vermedim daha anila tek anne sutu
bakalim insallah ise baslayinca sorun yasamam bakalim..

$1060727.jpg $1060727.jpg
evet eve erken gelmek de büyük nimet sen şimdiden süt sağmaya başla ozaman yavaş yavaş

ayy maşallah kıs oyy yerim ben onun gülen yüzünü maşallah maşallah Allah sana ve eşine bağışlasın canım yarım bende benimkinin resmini göndereyim kokluyorum süt kokan kuzunu ben de oğlumu çok özledim gideyim hemen oğluma benimkinin adı da alptuğ mert

tamam canim yolla mutlaka bende kokluyorum merti ismide cok guzel
gulerken ayni ben
aglarken ayni baba
:)))))))))))))

iyi aksamlar canim..

ayy maşallah kıs oyy yerim ben onun gülen yüzünü maşallah maşallah Allah sana ve eşine bağışlasın canım yarım bende benimkinin resmini göndereyim kokluyorum süt kokan kuzunu ben de oğlumu çok özledim gideyim hemen oğluma benimkinin adı da alptuğ mert

ayni sayilir canim 3470 benimki 9 kilo aldim ufacik karnimdan nasil durdu orda bilmem
zaten ben hep diyordum tekmelemiyor devamli itiyor beni diye..

maşallah maşallah canım ya çok çirkinmiş annesi maşallah güzel demiyorum nazarım değmesin nazardan çektiğimiz zaten benimki 3440 gr doğdu senin oğluş benimkinden daha ii doğmuş kilo olarak sanırım

selam bebekpoyraz kzuzuna maşallah resmini gördüm ii kilo vermişsin ben hala aynı kilomda duruyorum anne sütü mü mamayla mı doyuyor kumsalım

geçmiş olsun bu arada geceleri ayaz oluyor artık pencere açık yatamıyoruz dikkat et canım

tşk ederım evet canım gıttı kılolar ben bıle anlayamadım kosturmacadan kumsal hanım rahat olsun dıye bazen yemek yemeyi bıle unuttugum hatta wc ye bıle gıtmeyı unuttugum anlar oluyor :KK9:

kumsalı once emzirıyor sonra yetmedıgı yerde mılupa verıyorum canım :KK31:

Son düzenleme:
ohhh hepınız uyuyun anacım bız saat 05.00 de kalktık catlayın rekor bızımmmmm :KK60: uyumak istıyorum :KK43::KK24:

Son düzenleme:
X